Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

No i crashe zrobione teraz to się nie upierdoli nigdy w zyciu, spawane TIGiem i jest gites.
Juz by byla dzis pomalowana ale komplikacje pewne wynikly z tego ze glupi lakier na ramie się marszczy po polaniu go roozpuszczalnikiem uniwersalnym xD No i trzeba caly lakier zedrzec i dopiero małowac.

Bo tu nie ma miejsca na FUSZERKÊ !!! :lol:


no TIG to jest spawanie, mam w domu jestem zadowolony :slight_smile:

Nie chce się chwalić ale jednak jestem prze chuj :lol: Malowanie pistoletem to czysta poezja :smiley: Co prawka wyszedl mi zaciek jeden ale się zeszlifuje papierem xD

Ładnie wyszło :slight_smile:

A ramę to będzie widać, że chcesz likwidować zaciek? :stuck_out_tongue:

No będzie widać bo pługu się nie będzie dało teraz założyć ale okaze się czy widac zaciek dopiero jak na kolach stanie.

kurde tez muszę rame pomalować bo ostaiej zimy po dupie dostała le nie chce mi się :frowning:

Malowania ciąg dalszy, te napisy to akurat spreyem robiłem xD :lol:





fajnie :slight_smile: … składaj to w huj :lol:

OK :smiley:



ale Ty kurwa szybki jesteś:D… No fajnie z tymi białymi dodatkami ;).

A tam w tle CPI Sebka czy mi się zdaję :D?

Viva też stunci xD?

Fajnie się robi tylko załatw se jakąś podpórkę bo mnie rozwala tak jak to leży na ziemi:P

Szybko ci to idzie Kuba, chyba masz cisnienie na jazde :slight_smile: A w tle to stoi crackerox takiego kolesia od nas z miasta :mrgreen: a ten od vivacity chyba nie stuntuje.

Na razie tylko go tak zlozylem zeby stal na kolach, musi do jutra postac tak do poludnia bo musi lakier się utrwadzic. A stopki to i tak nie zrobie xD

wypas jest z ta rama biała :573: :573:

będzie kozaak :lol:

A jak go tak na glebie zostawiasz to ci waha nie spierdzielaż?
Pakarz jaki masz korek od baku od wlewu

Z baku nie leci, jedynie to z gaźnika ale tylko jak na lewa stronę położę :stuck_out_tongue:

No to baster w całej okazałości :sunglasses:



Obleeeeci :stuck_out_tongue:
Nie no fajnie :slight_smile:
Tylko kurna - stelaż na biało obowiązkowo !

Odnowił go ten biały :D…

Tak jak RudY, stelaż na biało!