Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

ja rozumiem ograniczyć do minimum lusterka rozrusznik itp itd , ale żeby ciąć lampę?? popadasz w skrajność :slight_smile:

No bo mialem jedna rozwaloną lampe to ucialem kierunki, bo jest przepis albo sa 4 albo zadnego :lol:

ja mam tylko tylnie swiatlo :smiley:
Jeb crashe jak się polamie to się zklei Ja tylko bede małowal ladnie felgi a plastiki to spreyem :smiley:

A niby czym ja mam pomalowane? xD Crashe musza być bo ja tam lubie skuterem rzucać :lol:

Niedługo go tak rozbierzesz że zaczniesz stuncić bez koła przedniego:P

ty ja nie mam stupki i jak jade do sklepu to on na glebie przed sklepem lezy xD :smiley: wiec porysowany w chuj juz jest ;d

hahah ja tez tak robie nie raz to ludzie się patrza na mnie jak na debila :lol:

no jo. Ja teraz wypierdole lampe przednia bo i tak nie swieci :smiley: A migacze na czarno zajebie spreyem czeby nie pluli się ze sa a nie dzialaja

Siwy jak kładziesz pod sklepem to sobie zrób stopkę boczną przewoźną :mrgreen: przykładasz wtedy kiedy potrzebna. Pospawaj sobie klatkę taką przykręcaną na kilka śrub nie oberwie się i będziesz mógł założyć pług.

Chodzi o to ze nie chce bo można sobie nia tylko rozjebac noge i nie podoba mi się klatka. :roll:

Cabretti napisał:

klatkę taką przykręcaną na kilka śrub nie oberwie się i będziesz mógł założyć pług.


Klatkaż! Do skuteraż! Głupi pomysł :P

Dywersant napisał:

Klatkaż! Do skuteraż! Głupi pomysł :P



nie widziałes nigdy klaty w skuterze?? ja zamierzam zrobić , a co do stupek to wszystko fajnie ale nie mogę kłaść na glebie skuta bo waha mi przed odpowietrznik spyla to raz a dwa na stacji jak pujde zapłacić to co albo jak tankuje cały czas trzeba trzymać

wrona napisał:

nie widziałes nigdy klaty w skuterze??


Wyobraź sobie, że nie. Silnik jest z tyłu, więc po co klatkaż! Crashe wystarczą ;)

dywer klatka nie jest do ochrony silnika tylko calego skutera. Klatke robi się pod podloga. 2 wsystajace rurki i jedna poprzeczka :wink: i zajebiscie chronie ale mi szkoda nog jebac plastiki ;))
A na stacji o dystrybutor opieram. Przed sklepami tez czasem o jakis samochod ;D

Przed sklepami tez czasem o jakis samochod ;D


Nieźle :mrgreen:

A Ty SiWy zakładaj klatke i nie marudź ;-)

Nieeee!!! :slight_smile: :wink: :-> :smiley: :stuck_out_tongue: :-o :mrgreen: :lol: :frowning: :expressionless: :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: :sunglasses: :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :573: :572: :571: :570: :569: :568: :567: :566: :564: xD



Dywer tak wyglądała klatka np u Pancza

tylko panczo ma ją chujowo zrobioną , bo końcówki powinny być pozaginane , że jak się ślizga to jakiś wybój to żeby na tym nie jebło albo podskoczyło tylko się na to wślizgnęło , i jak , (wypluć) wjedzie ci na nogę , to są mniejsze szkody

Chyba miał :stuck_out_tongue:

dobra miał bo teraz babsterem jeździ jakiś inny koleś , też ma konto na ss

A sorry, coś mi się popieprzyło xD Dla mnie klatka jest obudową moto :wink: Taka “klatka” jak najbardziej może być :wink: