Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

Moj kolega ma takie cos w gixie :stuck_out_tongue:

ale patent full profesional polish work xD

a jak jest rozłożona to se lata czy jakoś usztywniaszł

sklepalem te zawiasy mlotkiem i ciężko chodza

SiWy napisał:

sklepalem te zawiasy mlotkiem i ciężko chodza


Pełna profeska xD

http://www.youtube.com/watch?v=_gERDaEbtDc&feature=related zobaczcie na 3:00

karp napisał:

ale patent full profesional polish work xD




Dokładnie pełna profesja :D

BALU napisał:

http://www.youtube.com/wa...feature=related zobaczcie na 3:00


NO to jest niezłe tylko ciekawe jak to zrobić? :D

silniczek elektryczny, jakiś guziczek koło kierownicy i już…

:smiley:

a sprawdza się ten crash?? i nie trzesz wydechem ?? ja planuje zrobić klatę bo sam crash na podłogę może być za słaby

Trze wydechem ale mam seryjny i wali mnie to :stuck_out_tongue: No za słabe takie cos jest, z lewej strony juz 2x urwał em :smiley: W sobote spawam rurke przez cala szerokośc ramy tak jak mam z tyłu bo inaczej z tego nic nie będzie z tym ze muszę ją trochę skastomować bo ta główna rama jest trochę niżej niz te odchodzące od niej z boku :wink: Do tego pomaluje całą rame zeby było estetycznie bo pługu się nie będzie dało załozyć :slight_smile:

Edit:

Tamtą fote co jest wyżej to robilem kilka dni temu a teraz wygląda tak jak niżej xDD Do tego wziąłem starą lampe uciąłem kierunki calkiem i dalem klosz od tej nowej co kupiłem i kierunków teraz nie bede miał chyba ze sobie umysle założyć to tamta druga lampe załoze xD



na chuj wyjebałes kierunkiż?

A po chuja mi one? Ja tworze własną definicje stunt suki xD Ma nie być kierunków, stopek, lusterek i innych nie potrzebnych rzeczy np rozrusznika i lamp ( lampy bym wywalill tez bo tylko uzywam go do stantu ale nie mam kolo domu nigdzie miejscowki) i do tego duzo naklejek :lol:

Dawaj rame na różowo i fele na biało :mrgreen:

Rama idzie na biało a fele zostaja takie :stuck_out_tongue:

A nie będzie tej lampy tylnej ledowej ?

Moze będzie jeszcze nie wiem :slight_smile:

ten tył to od nowego? :slight_smile:

edit. 500 postów mom! :lol:

eee nie, normalny tył przecie, od spirita