Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

Ludzie kiedy wy zrozumiecie że taniego nie ma nic dobrego ?
Coś za coś :stuck_out_tongue:

SiWy napisał:

No bo ty masz 50ccm, ja mam 70 ktora kreci duzo wyzsze obroty. Mi tez się nic nie dzieje idzie z gazu na kolo jak szedl ale dzis uszczelnialem wydech i patrzylem przez kanal wydechowy i się za łeb złapałem. Jak nie zmieńie oleju to się będzie zacierał az padnie :lol:



ja mam 125 i od początku ( już 4000 km prawie) na nim jeżdżę, Rieju też na tym jeździło :D. Kumpel Z DT125 też na tym śmiga i nic ;p

Siwy, zjebałeś tym docieraniem swoim xD
Czarny był tłok boś pewnie lał więcej oleju albo wyregulował na małej dyszy tak że i powietrza miał za mało czy coś.
orlen to taki olej że on dobry nie jest to na pewno po oleju ten nagar ;p

Jak zwykle daliście się nabrac :lol: :lol: Zdjąłem dzis cyla w celu oblukania i ma się bardzo dobrze, jutro dam ze 2 fotki bo juz mi się nie chcialo robic dzisiaj :smiley:

CIOTA! :lol:

wkręt jeden! nie pisałem ale uwierzyłem tej pałce… :lol:

SiWy napisał:

Jak zwykle daliście się nabrac :lol: :lol: Zdjolem dzis cyla w celu oblukania i ma się bardzo dobrze, jutro dam ze 2 fotki bo juz mi się nie chcialo robic dzisiaj :-D



zdjąłem :D !

No właśnie wiedziałem, że coś nie tak. ORLEN to dobry olej xD!

Ale to trza być bardzo siwy … >_<



spójrcie na te fotkę … porównajcie srashe :lol: pikus penie kupował z allegro i wygląda jakby przy pierwszej glebie miało by się coś urwać :d … a u siwego to ten srash się wydaje mocny… :smiley:

eee Siwy rispekt! trytytka na ladze :lol:

przewod przypięty xD

Też go widziałem :stuck_out_tongue: To jest głupie nie stunti :stuck_out_tongue:

P.S. Fajna opona przednia :slight_smile:

ogólnie do bosterów pasują baloniaki a nie jakieś 12… :stuck_out_tongue:

A ciagle sobie zapominam zeby ją uciąć :stuck_out_tongue:

Ło kurcze zapomniałem pokazac wam mojego amora paioli ktorego kupiłem z milion lat temy xD



I jescze jedna fotka jakby ktos zapomnial jak wygląda moja sucz :mrgreen:



I mysle zeby kiere na bialo pomalować i mam kierunki tnt kastom karbonoweee :lol: wiec wywale te seryjne

ta rejestracja to pewnie bardzo widoczna jest z tyłu nie? xD

Czarna kiera to dobra kiera :stuck_out_tongue:

Rejestracja się zamyka i otwiera :sunglasses:

SiWy napisał:

Rejestracja się zamyka i otwiera 8-)



Ale jaką Jakiś mechanizm, czy na siłę ręką bądź nogą? :P

Bardzo prosty mechanizm :smiley:

http://www.youtube.com/resultsąsearch_query=chowana+tablica&amp;aq=0
Mają lepsze :stuck_out_tongue: