Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

wszystko pięknie ładnie tylko ta lampa przednia mnie denerwuje :evil:
Jest feee…

jak mu się te leo tt sprawuje ten wydech wart jest swojej kasy ;d

Dobrze mu chodzi ale ja tam wole seryjny wydech bo od najniższych ciagnie :stuck_out_tongue:

SiWy napisał:

Dobrze mu chodzi ale ja tam wole seryjny wydech bo od najniższych ciagnie :P



co racja to racja

SiWy napisał:

No pikusia :P Co najwyzej mozesz dostac wacuś w zęby :-D



to chyba podziękuje... bo jeszcze bym musiał podatek od wygranej płacić :pppp

SiWy napisał:

No dobrze widzisz crashe sa juz na dole i uratowaly mnie pare razy dzisiaj :-)



a one się szybko ścierają??

a propo lampy to zrób dwie soczewki, rozdziel lampę na pół i daj po soczewie. Będzie słit :smiley:

Nie bede się bawil w takie cos, toć to jest stónd sóka !!

Ale soczewyyy ! SOCZEEWYYYY !!! :stuck_out_tongue:
Takie stunti :slight_smile:

fajnie by soczewki wyglądały ale… jak nie chce to nie :wink:

bo jak go policmany zatrzymajo za stunt … to się jeszcze przyczepią za światła bez homologANcji… bo wiadomo raczej za to nie zatrzymują ale jak zobaczą ze stuntuje to będą szukać w squcie wszystkiego co by było żeby dowód zabrać :pppp

Ostatnio gliny podjechaly se do sklepu i akurat ja bylem na przeciwko na parkingu kolo szkoly i specjalnie jezdzilem zeby podjechali, no i spisali mnie tylko i sobie z nimi pogadalem i tyle, nic się nie rzucali do mnie.

SiWy napisał:

specjalnie jezdzilem



ale na koleś? :lol:

Nie kurwa na dupie


edit : no wiesz jak ja miałem głośny tłumik to też "specjalnie jeździłem" :lol:

SiWy napisał:

Ostatnio gliny podjechaly se do sklepu i akurat ja bylem na przeciwko na parkingu kolo szkoly i specjalnie jezdzilem zeby podjechali, no i spisali mnie tylko i sobie z nimi pogadalem i tyle, nic się nie rzucali do mnie.



Widzę, że lubisz adrenalinę :D

ja ostanio se gibałem ok 24 :slight_smile: i komuś się nie spodobało i zadzwonił po policje , miałem farta bo akurat jak opadłem to wyjechali na skrzyżowaniu , potem podjechali do mnie i się pytaja gdzie jade , ja mówię że na chate to oni ze ok tylko zgaś silnik ( bo wjeżdżałem w takie osiedle) bo ludzie się skarżą a my nie chcemy cie ganiać , akurat się upiekło że tacy sympatyczni byli

a zęby nie było że ot :slight_smile: to sraj jakieś dalsze modyfikacje i STUÑÆ

wrona napisał:



a zęby nie było że ot :) to sraj jakieś dalsze modyfikacje i STUÑÆ



toć stunce

SiWy napisał:

toć stunce



a filmików nie ma :-(

tylko same fotki :-(



A i ten chyba małossiego zajezdzilem głupim olejem z orlenu :smiley:

SiWy napisał:

A i ten chyba małossiego zajezdzilem głupim olejem z orlenu :-D


Boże co za psujaaaa

SiWy napisał:

A i ten chyba małossiego zajezdzilem głupim olejem z orlenu



Nie olejem z orlenu tylko tą regulacją swoją że tak mało palił. Orlen semi syntetyczny nie jest zły.

Tyle ze caly jest tłok zajebany nagarem, calutki jest czarny. I co mialem niby zrobić dac wieksza dysze zeby więcej palil i zalewalo i nie chcial jezdzic no nie? Jebnij się kowal w łeb :slight_smile:

To chyba mixola jakiegoś zalałeś. Ja już jeżdżę trzecią butelkę orlenu roxem i nic się nie dzieje.

No bo ty masz 50ccm, ja mam 70 ktora kreci duzo wyzsze obroty. Mi tez się nic nie dzieje idzie z gazu na kolo jak szedl ale dzis uszczelnialem wydech i patrzylem przez kanal wydechowy i się za łeb złapałem. Jak nie zmieńie oleju to się będzie zacierał az padnie :lol: