Stunt pies by Parki

Siemka
Długo zastanawiałem się czy przedstwić moje wehikuł :lol: Patrząc na tematy zauważyłem że parę osób zajeło się przerabianiem moto na stunt psa :wink: Mnie też to zaciekawiło i postanowiłem zrobić moją Motorynkę :lol: Kupiłem ją w marcu tego roku. Silnik miałem już wcześniej w częściach. Lecz nie miałem kasy, żeby ładować w ten moto więc projekt odszedł na bok. Nie dawno zajołem się motorynką. Jazda na seryjnym silniku, nie dawała dużo frajdy, więc postanowiłem kupił silnik od wski 125 :sunglasses: Silnik kupiłem za 40zł nie kompletny, lecz dostałem do niego np. parę gaźników(ale ani jeden nie kompletny :-? ), dużo tarcz sprzęgła i różne pierdoły :stuck_out_tongue: Do motorynki muszę dokupił jeszcze parę rzeczy:
-ośkę do przedniego koła,
-hamulec od wski,
-przyspawać parę rzeczy,
-kupić oponę i dętkę,
-parę dupereli do gaźnika,
-lewy dekiel do silnika,
-olej do silnika,
chyba wszystko :-o
Sądze że motorynkę skończe w grudniu z powodu braku funduszy :-/ Motorynkę przystosowuje pod stunt :mrgreen: Włożyłem już przednie widełki od ogara, kierownice od komara. Teraz parę fot :->



Reszta fot:
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Pony_M301/82992
Na zdjęciu jest opona, ale ją sprzedałem i widełki też sprzedałem :wink:
Pozdro :stuck_out_tongue:

Heheh no powodzenia ci życze z tą psinką do gumowania :slight_smile:

Niedlugo tu się schronisko zrobi xD
Ale ladnie ladnie ;d

Bravo :smiley: Powodzenia życze Stunt ponad wszystko :smiley: !

Zobaczymy co z tego będzie :smiley: Powodzenia życzę.

No pokazałeś tą maszyne, niezła alternatywa dla bwsa xD .Czekam jak na niej do mnie wpadniesz pozdro.

Motoryna, mój pierwszy sprzęt ;D no silnik 125 w takiej kaście to powinno trochę mocy mieć ;D powodzenia życzę ;]

No z tym silnikem będzie miałą więcej mocy ale ja juz chcem widzęc jak ty na tym na kole smigasz xD

spoko poczekaj chwile i na koło pójdzie :stuck_out_tongue:
ej mam pytanie bo myślałem żeby zrobić hamulec tylko w rączce(pod sprzęgłem) dajdzie jakieś pomysły jak linką zaczepić żeby to działało :smiley:

http://www.bikepics.com/members/katsupermotard/85motorynka/ tutaj masz bardzo dobrze pokazane hb w motorynie,

dzięki wielkie sebek coś takiego dokładnie myślałem, ale nie umiałe sobie tego wyobrazić:P:D

stelaż jest w niej najlepszy :smiley:

dzisiaj byłem spawać u kumpla wzmocnienia ramy i stelażyk :smiley: w niedziele dam foty, bo jutro jadę bo części do tego silnika i jak będzie czas w niedziele to mozę ją nawet odpale :lol:




siemka
jednak dzisiaj wróciłem i mam części które potrzebuje do silnika, zaraz idę robić i może dzisiaj odpale :lol:

Witam i co odpaliłeś to padło?

Harnik95 napisał:

Witam i co odpaliłeś to padło?


harnaś dzisiaj obudziłem ten silniczek, lecz na chwile i zgasiłem i zablokował się korbowód :-/ , ale jebłem parę razy w wał i już działa :mrgreen: ale ja tak w przyszłości muszę go wymienić :-P
fotki jeszcze nie zrobiłem, ale postaram się jak najszybciej zrobić :lol: . Sądze, że w grudniu dryny już będzie cała zrobiona :lol: ,bo święta będą($) :lol:

No dawaj dawaj fotki jestem ciekawy jak to wygląda :slight_smile:

Fotki i krótkie video jak to chodzi :smiley: Też mnie ciekawi :smiley:

na razie tak nie pali, muszę uszczelkę dorobić pod cylkiem i nawalić sylikonu :lol: , ale foty postaram się jutro dać :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 15-11-2009, 09:01 ]
siemka
wczoraj zrobiłem fotki:




wzmocnienia ramy już są nieźle wyglądają, a stelaż muszę poprawić bo mi się będzie krzywił :-/ hamulec muszę przerobić żeby był po drugiej stronie :wink: , a za dwa tygodnie jadę do babci więc jakaś kasiurka powinna wpaśc więc, kupie reszte części :lol: jeszcze trochę i skończe :stuck_out_tongue:

No no dryna nabiera kształtów niedługo będziesz sztuncił :stuck_out_tongue: pozdro

No nabiera nabiera czekam na konkret :slight_smile: