Stunt pies by Parki

daniel trochę się zmieńiła :smiley: kupiłem oponę z dętką, i dostałem od kumpla jeszcze jedną oponę, bo moja przednia to jest padło :-/ już też wymieniłem ale nie zrobiłem fot :stuck_out_tongue: odpala od kopa za każdym razme, nagrałem nawet filmkiem, ale później go dodam :wink: , bo teraz mam problemy :lol: ( z youtube) próbowałem także jeździć, ale zaraz spada łańcuch bo silnik nie trzyma się bardzo mocno :-/ , ale w sobotę może już będzie normalnie śmigać, bo jade do kumpla na warsztat i będziemy robić moją i jego motorynkę( z silnikiem od mz 150) tylko jeszcze hamulec muszę zrobić :lol: teraz fotki


postaram się zrobić zdjecia w dzień, ale to później :lol:

No powoli do celu, wpadne tam niedługo obadać tego ściga xD Więc pucuj tam:P

No to składaj to do końca i później nakręć filmik z latania.
opona pierwsza klasa :mrgreen:

Kiedy masz zamiar to zlozyc?;> a ogolnie sprzet wyje… ;>

Parki94 napisał:

z silnikiem od mz 150)


Parki wes se tez take cos zmontuj :-P

wiesz za silnik od mz 150 z 300zł lekko trzeba dać, a ja za bardzo nie mam kasy tym bardziej że w poniedziałek się na prawko zapisuje :smiley: a skończe hmm… na dnia niedawno wróciłem z piwnicy i już mi się silnik trzyma, ale nie bedę sąsiadów budził :stuck_out_tongue: i teraz już powinna kormalnie śmigać :lol: w sobotę jeszcze trochę muszę się bakiem pobawić i i hamulcem i już będzie ok :wink: w sobotę będe to robił u kumpla na warsztacie :mrgreen: i może w sobotę pierwszy trening :-> moze już jakieś foty bedą, ale nie obiecuje :-o

I co ruszyło się coś?

no ruszyło ruszyło :lol: już nawet jeździłem zajebistego ma buta :stuck_out_tongue: teraz jeszcze trochę dopracowałem :mrgreen: jak już nie będzie śniegu to trochę poreguluje ją :smiley: a w sobotę prawdopodobnie będe miał transport i pojade z dryną na warsztat do kumpla i pospawać parę rzeczy :mrgreen:
przedłużam stelaż

zrobiłem hamulec tylny na ręce tylko muszę jeszcze linkę kupić :smiley:

a tu rzeszta rzeczy do pospawania :lol:

jak to wkońcu pospawam to dam wam foty :smiley:
a tak wygląda w całości :lol:

POZDRO :stuck_out_tongue:

No widzę że idzie do przodu :slight_smile: Pospawaj i dawaj fotki :slight_smile:

Parki94, czy te rurki aby nie sa troszeczke krzywe ? :roll: xD
HB hmm dobra rzecz :smiley: ratuje zycie a mi bez niego lampe rozjebalo xD
Nieźle ci idzie mam nadzieje ze niedlugo bd foty jak na niej latasz :wink:

no nie to profesjonalne HB mnie rozjebało :smiley: z plastikowej rączki od roweru proszę cie chłopie

A z czego ma zrobić ?;/ robi się na beben hb z raczki od roweru ;)) ja bym ta raczke na twoim miejscu nad sprzeglo dal :wink:

jak nad sprzegło, przecież to będzie w chuj niewygodne

ale jak jedziesz na kole to uzywasz hyba hamulca a nie sprzegla :roll: wiec hamulec nad sprzeglo będzie o wiele wygodniej Zobacz na inne hb kazdy ma nad sprzeglem

Danielson napisał:

kazdy ma nad sprzeglem


czyżbył

No z tego co ja kojarzę to wszyscy mają POD sprzęgłem :stuck_out_tongue:

hamulec będzie wytrzymały :lol: i będzie tak jak jest :stuck_out_tongue: a te rurki krzywe bo innych nie miałem :lol:

Jeden huj pojebac mi się musialo

musi być pod! Bo jak na kole jedziesz, to żeby złapać nad, to musiałbyś nienaturalnie rękę wygiąć :stuck_out_tongue: Pod jest znacznie wygodniej :wink:

dobra sory zjebalem. To przez te zupki hinskie ;/ zjadlem chyba 5 jedna po drugiej ! :frowning: