Stunt MBK BooSTER

Siema!
Dzisiaj z rana zakupiłem boostera :mrgreen:o imieniu Borzysława za 800 PLNóf z kwitem, niby chodził, ale nawet nim nie jeździłem, odpaliłem, chwile pochodził i zgasiłem. Po południu został częściowo rozebrany w celu wyczyszczenia i sprawdzenia czy wszystko ok. Okazało się że był w kurwe zalany, po powodzi. Plastiki nawet nawet, gorzej z silnikiem. Na cylku są małe ryski, jednak nie wyczuwalne palcem. Gaźnik jest w ogóle jakiś pojebany, chiński, śrubki zjechane w miłą pizde. Po za tym sprzęgło ujebane farbą czy nie wiem czym. Nakrętkę na tylnim kole, gdybym chciał to bym odkręcił kutaasem. Z tego najgorszego to chyba tyle. Co do perspektyw to w tym tygodniu będziemy to palić później stelaż crashe jakiś custom+13 z SR starej lub pośredniej budy(jeszcze nie wiem, jak się ułoży business plan) i oczywiście nowe zawieszenie na przód.
Chinole mam na sprzedaż :mrgreen:
FOTO:





sprzedajesz keeway’e? Żadnego nie zostawiaszł Jak tak można :D? A co do booster’a to ogarniaj go szybko, bo wygląda jak ze szrotu :smiley:

Ale padluch :mrgreen: Siedzynie mnie rozjebalo xD

A ile chcesz za keewaya z minarelką?

Za tą cenę w tym stanie z papierami sam bym wziął :smiley: Tyle, że odszykowałbym go normalnego latania miejskiego :wink:

gratuluje zakupu!

Siedzenie jest stunti po maxie :smiley:

Dywersant napisał:

Za tą cenę w tym stanie z papierami sam bym wziął



a ja nie , uważam że przepłacił

wrona napisał:

a ja nie , uważam że przepłacił

ja też.. Bo przecież juz na luzie można kupić za 1500 zł zarejestrowanego jeżdżącego i ładnego bustera ;D

Wcale nie, wsadzi w niego drugie tyle i będzie wypasiony na maxa

To tak stunt keeway ma już kupca który daje 500 a padło nie chodzi :mrgreen: Iskrownik przyszedł zjebany i smutno. Brakuje jeszcze paru pierdół ale kolesiowi powiedział że silnik jest nowy, ten zakręcił kopką i mówi że faktycznie nówencja :mrgreen: Keeway na 12 też idzie na sell, wyciąga 80 mierzone z moją apką :mrgreen:.
SiWy, Siedzenie jest ale do obszycia
Kowal, z rzydem gadaj
Dywersant, booster ma zastępować 2 kefaje czyli do stuntu i do jazdy
Co do ceny 780, 700 niby za boostera a 80 za transport 146km :mrgreen:. To dużo i mało bo tak jak piszecie za 1500 można kupić już normalnego boostera ale sądze że lepiej dać 800, wsadzić drugie tyle i wiedzieć na czym się lata. No i będą crasche, pseudo klatka, fele i jakiś custom

ale rejestracja to koszt 500zl …
nie no ale przywrócisz go do życia :slight_smile:

Co to za przeciw talerzł? Trzymał się on jakoś na wale?? o,O :lol:

BALU napisał:

ale rejestracja to koszt 500zl ..


BOOSTER JEST ZAREJESTROWANY I OPŁACONY DO LIPCA :mrgreen:
Przeciwtalerz się ruszał a talerz waria nie ma ząbków. Wgl to mają już progi więc do wymiany chyba. Jak już będzie chodził to wrzucamy mu to moje wario co jest podobno jakieś sportowe i wydech: Top Performances Nardo. Ciekawe jak będzie chodził :mrgreen:

Jeszcze wrzucilibyśmy 13" na tył ale kurwa Flypek oczywiście przebił :-x

Ja bym wam sprzedał za 1500zł mojego pr0 el0 axisa z silnikiem od aprilia sonic LC i lepiej byscie wyszli :] niż 700zł za takie cos -,-

UP!
Borzysława dostała nowe buciki, rozmiar 13 po apci sr w pośredniej. Poza kołami nabyłem również lagi, półke, sztyce, zacisk z przewodem, zbiorniczkiem i klamką. Teraz będzie trochę pierdolenia z dystansami. Koło na tył ledwo co wejszło. Oponki nawet w dobrym stanie, z przodu spoko niski profil, ale z tyłu jest hujowy. Zacząłem polerkę lagów. Z ważniejszych spraw to sprzedałem stunt psa :507:
FOTOOOO:



Wydaje mi się ze ta sztyca nie będzie pasić :smiley:

pocieszę cie że tam na dole to tak się poleruje ciężko że japierdole, huj mnie też już z tym strzela a mam mniej elementów, koła ładne nawet.

Szympa napisał:

pocieszę cie że tam na dole to tak się poleruje ciężko że mam wszy i nie rosnę, wacuś mnie też już z tym strzela a mam mniej elementów, koła ładne nawet.



Bo nie umiesz :P Bierze się długi wąski pasek papieru i robi, jakbyś pucował buty ;) Nie dość, że będzie to dobrze wykonane, to będzie to szybko wykonane ;) Pójdzie trochę więcej papieru, ale warto to zrobić ;)

ja bym spolerował okrągłe, zakleił taśmą a duł przysnął na czarno