Stunt Kicia

darecki , sferke tak ładnie zacząłeś a a stalkera zrób na suke , z kąd jest ten stalker bo nie wiem czy to nie był kiedyś mój , bo znajomo wygląda :slight_smile: ma parę takich znaków szczególnych :stuck_out_tongue:

Stalker po wypadku i jest krzywa Rama. Stalker od kumpla z Gdyni a kumpel go kupił z giełdy :slight_smile: :slight_smile:
A wrona twoj stalker miał na kierownicy naklejkę bad boys :P?

nie, miał wiesniacką naklejek porsche , i był czarno czerwony , poszedł właśnie do Gdyni jakiś rok temu , ale ktoś mógł go pomalować , wiem że wszystkie stalkery mają tak samo , ale jakoś ta przednia zawiecha tylni amor i ta końcówka wydechu jest mi znajoma

http://p1.bikepics.com/pics/2008\02\09\bikepics-1176852-800.jpg

ten tam z tyłu ale patrze że chyba jednak nie bo ma czerwoną fele a ten z twojej foty ma czarną

wrona napisał:

porsche


Ferrari tak dla jasności :-P

nie ważne nie zwróciłem na to uwagi , pamiętam że coś tam było :)

mATA MÓJ kIBEL JAK WYGL¡DA


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

przecież to jest tak mięciutkie że szok :slight_smile: przecież jak nikos na to wsiadł , to któryś tam plastik ci chyba pękł co :slight_smile:

na niej były 3 osoby Nikos 130 kilowa baryła Nastały i Młody i jak zaczeli wszyscy skakac to pękł ale wyjebane :stuck_out_tongue: to jest pies :stuck_out_tongue:

a takie miałeś fajne plany co do niej :slight_smile: , a jak ci się wahacz sprawuje ??

edit jak ty odpalasz bez kopałkiż?

bo widzę tylko linkę gazu i linkę hebla :slight_smile:

darecki92 napisał:

na niej były 3 osoby Nikos 130 kilowa baryła Nastały i Młody i jak zaczeli wszyscy skakac to pękł ale wyjebane :P to jest pies :P


Nie czaje jak można aż tak nie szanować 2 kółek...

Mafioz, nie znasz klimatów , zresztą ta sfera to stunt szmata wiec :slight_smile:

Mafioz, nie znasz klimatów


najwyraźniej xD

hehe w 3 miescie jest bk co nie Wrona :stuck_out_tongue:

musisz dać mi się przejechać tym padłem , bo ostanio ponoć wachy nie miałeś :slight_smile:

ogólnie teraz w wakcje zamierzam ogarnąć jakiś s3m stunt zajawka i che zrobić stunt filma z całych wakacji , ale to taki wstępny plan nawet na shoucie nic jeszcze nie pisałem :slight_smile:

więc w wakacje wpadaj częściej na pasterkę :slight_smile:

Daleko :stuck_out_tongue: heh nie no zacznę wpadać chodz mi się nie chce az do GD jechać;P