Stunt Kicia

Fajna taka wąska lampa, rób to.

Będziesz miał lampę jak w BMW 7 :smiley:

Bardzo fajnie się prezentuje ten przód pozdrawiam

ello myziony dzis odpalielm sfere 1 raz od 2 miecha i powiem wam ze przekozak :smiley: tylko zmieńilem rolki na 4,3 byly 5.0 relacje na mokrym mieli jak glupia zdziwielm się i brzmi jak sporcik :smiley: jutro skrenca filma jak chodzi :smiley:

i filma nie ma ;p

filma mata ale krotki :stuck_out_tongue: heheh niewiem nawet poco daje ale to 50 :smiley:

darecki92 napisał:

filma mata ale krotki :P heheh niewiem nawet poco daje ale to 50 :D



nie wiem czemu ale mi się ten film nie wyświetla :570:

hah lol zapomnailem go wkleic http://www.youtube.com/watch?v=3qp13CC2SX0&feature=channel_page proszę :stuck_out_tongue:

heheh, ładnie się wkręca na obroty, fajnie “mruczy” ;]]]

muszę jeszcze ją podregulowac bo ma małego muła z dołu na filmiku tego nie ma bo spokojnie ruszalem bo snieg byl chyba muszę spręzyne centralną wymienic

darecki możesz mi na pw napisać co i jak zrobiłeś z tą kierą np. czy się nie odkreca,i takie tam pierdoły i ile dałeś za kiere z mostkiem.

będe wdzieczny

ello dawno mnie tu nie bylo, duzo się nie zmieńilo bo brak czasu i chęci na dokączenie sfery ale ogolnie miala byc zamiana na malage f12 w takim po chu… stanie :stuck_out_tongue: ale transportu nie zalatwilem
sfera jak teraz wyglonda na dniach będzie dokączona:






to Dareczku poleciałeś po bandzie :smiley: tylko popraw lampę w środku , ten tył i będzie miód, powiedz mi tylko co się stało z tymi felami co miały chromowane ranty

Super sfera :wink: kiedys sam mialem taka mieć ale tph zamiast niej dostalem…
Malo jest tuningowanych sfer wiec szacun za orginalnosc :wink:

witam witam długo mnie tu nie było ale duzo się nie zmieńilo :stuck_out_tongue:
nabyłem nowy stozek Stage 6 i lampa jest w trakcie przerabiania







A CO powiecie o tym zeby zrobić ledstyl, klosz z plexi na tyle



i podciemnic ten klosz i kierunki folią do podciemniania na czarno ?

na moje oko będzie zajebiście jezeli chodzi o ledy :smiley:
a powiedz co chcesz zrobić z przednią lampą??

elooo trochę mnie nie było a trochę się zmieńiło :slight_smile:
nowe plastiki :slight_smile:







zrobilem jeszcze polerke przekładni ale nie mogę znales fotek więc jak znajde to dam znac.

toche odkopuje ,ale dopiero przeczytałem . lampy już zmodziłęsą?, bo ponoć miały być zamiast kierunków

Dobra dawno mnie tu nie było bo w sumie nic się nie działo bo Kupiłem runnera i nim się zajmowałem ale Sfera teraz jest Kicią :smiley: w Silniku LC pad mi wał, nie chciało mi się tego robić to stała, a ze mój kumpel miał Stalkera po wypadku za grosze to go kupiłem dla silnika :smiley: a ze mam Runnera do jazdy na co dzień to stwierdziłem ze sfera będzie psem yy sory tzn kicią :stuck_out_tongue:
pare fotek z prac







to sa fotki jak teraz wyglonda ale będzie robiony na streeta ;]
w sobote jade robić stelaż do brackiego więc jakieś fotki czy cos dam najszybciej w sobotę wieczorkiem

a nie lepiej Ci ze stalkera zrobić stunt machiny ? jest mniejszy i wgl… a w sferze ten wachacz …