Stunt Kicia

ello mam piaggio sfere z 95 roku postanowilem cos przyniej pogrzebaż

>Mechanika<
-przerobka silnika ac na lc :smiley:
-wydech bidalot rancing
-wario Pinasco Overdrive
-stozek mk

…::Optyka::…
-kierownica bmx
-Przed?u?ka amortyzatora 5,5 cm
-polerka całych felg
-wycięcie wlotu na przednim palstiku
-lakierka(nie wiem jeszcze na jaki kolor mam nadzieje ze mi pomożecie dobrac :slight_smile: )

życzł ci spe?nienia marze?? i zrobienia tej sfery na coś godnego podziwu! No zobaczymy co z tego wyjdzie :stuck_out_tongue: A i popraw linki bo nie działają :wink:

Pozdro.

a wienc tak jak pisalem nabylem silniczek lc :slight_smile: juz siedzi w ramie :wink: zostaje tylko podlonczyc wenze

Daj moze fotki… :stuck_out_tongue: :wink:

mata wlot i sfera juz slozona i jezdzi :slight_smile: jutro podobno ma wydech przyjsc :smiley:

na twoim miejscu wpasowałbym w seryjną czachę fragment czachy od SR ten z wlotami :slight_smile:

będzie kiera bmx :smiley:

zmień przednia lampe bo jest okropna :!: :stuck_out_tongue:

a co do tej lampy to chce w zime zrobić co takiego :smiley: :smiley: siatka jest :smiley: do jutra lampa będzie normalna bo teraz nic nie widac i mala lipa czekam jeszcze na wydech z niecierpliwoscia :smiley:

Proszę!!! nie rób takiej lampy :shock: ona jest oblędna!!! seryjna jest duzo lepsza od tej co pokazałeś

jeeeeeeeeeee i przyszedl moj bidalot :D:D dam foty pozniej ide go zakaldac :smiley:

corey93 napisał:

Proszę!!! nie rób takiej lampy :shock: ona jest obledna!!! seryjna jest duzo lepsza od tej co pokazałe?

corey93 sam jesteś obledny xD :P joke xD ta lampa jest nawet fajna ale pomyśl jakby wyglądać lampa od SR!!! By pasować jak ulaż do tego skuterka na razie 8/10 xD jak będzie skończony to się zobaczy :P

Waski napisał:

ale pomyśl jakby wyglądać lampa od SR!!! By pasować jak ulaż do tego skuterka

o tym mówiłem wyżej :mrgreen: wkomponował lampę od nowej SR :)

od sr w sredniej budzie ? foty bidalota foty sa z odwrocona koncowka bo źle zmonotalem :stuck_out_tongue: ale jutro wszystko si będzie :slight_smile: to bym musial kupić 2 zestaw palstikow :smiley: bo jak cos zwale to lipa a tak to se przeloze i tyle :slight_smile:

ja bym kombinowałz wpasowaniem czachy od factorki :sunglasses: http://www.allegro.pl/item425097147_aprilia_sr_50_r_factory.html ale jeśli nie chcesz się dużo bawić to kup tą czachę razem z lampę :slight_smile: w razie problemów z wpasowaniem, służą pomocą :stuck_out_tongue: hehe http://www.allegro.pl/item422300460_aprilia_sr_cala_na_czesci.html

darecki92 napisał:

to bym musial kupić 2 zestaw palstikow bo jak cos zwale to lipa a tak to se przeloze i tyle

to się wydaje trudne, ale jak zaczniesz to wszystkie obawy miną :stuck_out_tongue:

dzis kupiłem wario :smiley: mata foty teraz jak wydech wyglonda :smiley: [ Dodano: 2008-09-03, 16:25 ] a wienc tak jak spojzalem do portfela to zobaczyelm pustke :confused: a chcialem polakierowac moja sfere a ja szczeze mowionc wole wyglont niż dzwiek i szybkosc wienc mam zamiar sprzedac wydech.2 powod ze sprzedaj wydech ze chyba jest zamocny na seryjny cylinder wienc jak ktos chce kupić wydech bidalot rancing to pisac dal kupujoncego mogę zrobić polerke :smiley: cena to tak 350 do negocjacji:P ALE PROJEKT NIE ZAKONCZONY JAK COS :)I V MAX NA TYM WYDECHU I WARIO TO TAK KOLO 100 BO MAM LICZNIK DO 90 I WYCODZLO GROBO ZA LICZNIK :slight_smile:

Całkiem żadna maszynka. Tamta ciemna lampa moim zdaniem lepiej się prezentuje. zrób jeszcze w niej ryfle na podłoge :wink:

Fajna maszyna, jak był małował cały skuter to widzi mi się w jakiś jasnych kolorach, np. biały srebrny. A jeżeli chciałbyś się wyróżnią to pomaluj na taki oczojebny zielony.

darecki92 napisał:

wienc, podlonczyc wenze, wyglonda, mowionc, wyglont

Ortografia człowieku :!: I gdzieniegdzie polskie litery też by się przydały bo niektórych nie idzie zrozumieć :570: A maszynka jak maszynka - mówiąc szczerze mi się nie podoba bo jest to 95 rok (nie lubię wyglądu starszych konstrukcji - są wyjątki), ale to moje zdanie ;-)

ok wydech jednak nie idzie na sprzedas zostwaim go :slight_smile: i kupuje tak w zime cylinder i zastanawiam się jaki :slight_smile: Mk series 50 Mk Hand Made 70cc Malossi sport 70 a co do lakierki to chyba będzie czarna perła +bialy srodek lub ciemny niebieski +bialy srodek albo dawac propozycje bo nic nie mogę wymyslic :stuck_out_tongue: [ Dodano: 2008-09-11, 20:02 ] nie wiem czy mowilem ale ostatnio zamieniłem się stozke mk caly po gnieciony prawie za malossi e 13 prawie jak nowka;d a co do cylka to chyba Malossi sport 70 doradzcie mi proszę;)

[ Dodano: 2008-09-14, 17:19 ]
siema mam maly problem bo chce sprobowac zrobić tkaiego badloka i niewiem jak się dotego zabrac mam na mysli cos takiego :smiley: http://img300.imageshack.us/my.php?image=42610839xe7lc7.jpg