Stunt Kicia

ello no no fajna zycze ci zeby ci ten bad look super wyszedl :slight_smile: co do mechaniki no tez ladnie nie typowe części masz :slight_smile: Moj kumpel ma mk series 50 i super smiga ale ja bym na twoim mijscu bral malossi sporta 70:) no to decyzja należy do cibie ale mkl sereies tez dobry jest

siema mam maly problem bo chce sprobowac zrobić tkaiego badloka i niewiem jak się dotego zabrac mam na mysli cos takiego

Przecież Ci pisałem na gg, że masz kupić przód od malagi i przerobić lampę :P

eee tam mam juz innego pomysla :smiley: :smiley:

eee tam mam juz innego pomysla

można wiedzieć jakiegoś?

corey93 wszystko w czasie się dowiesz :smiley: :smiley: prace nad bad lokiem mialy się zaczonc dzis ale jedank muszę to przelozyc na inny termin . kurcze mam mentlik w glowie i nie wiem jak jo pomalowac : 1-czarna perła+czarny srodek 2-granatowy metalik+bialy srodek 3-granatowy metalik +czarny srodek 4-wasze propozycje Zęby to jak doradzicie miż

ja bym brał opcje 1 cos się dzieje z twoją sferkaż

Ja bym pierdolnął czarna perła i biała perła środek i tez felgi białe. Spust na miejscu - taki efekt :lol:

teraz projekt stoi bo kupuje w tym tygodniu piaggio zipa :D:D http://w3.bikepics.com/pics/2008\05\19\bikepics-1293846-full.jpg tu jest fota tego zipa po zlozeniu a w dodatku kto jest zarestrowany na sqtery.com to widział projekt tego zipka :slight_smile: Ale to nie znaczy ze sfery nie do koncze wszystko w czasie :slight_smile:

ja bym jak oczywiście by szło założył większe koła bo ten tył jest taki wielki a kółeczka małe ale tak to motórek spoko ja bym dał kolorek taki czarny i do tego biały przechodzący w czarny środek czyli np od dołu biały a do góry czarny i takie przejście po środku

haha fota robiona na pasię :smiley: i wiem czyj ten zipek ,a obok stoi pedzel?? widziałem zipka na żywo fajna maszynka

Wrona ten zip juz nie jest mlodego on go sprzedal a ja teraz od tego typa go odkupuje hehe :smiley: tylko ze za grosze :smiley:

Zajebista Sferka :wink: Tez mialem kupić kiedys sferke ale nie wyszlo xD nie rob z ta czacha od sr’ki bo do huja to będzie pasowac w porownaniu z tylem :roll: i zajebiscie ze zrobilec na LC :slight_smile: Ja bym nie sprzedawal BIDALOTa bo szkoda by mi bylo :slight_smile: daje 10/10 bo mam sentyment do Sferek :stuck_out_tongue: Zapraszam do mojego worklogu :wink:

nie robie nic od sr :slight_smile: i juz niechce sprzedawac Bidalota :stuck_out_tongue: przez jakis czas nic tu nie beda pisac z powodu takiego ze się zipem zajme bo przy nim tez jest troske roboty a nie mam na razie az tyle kasy zeby zrobić 2 sprzety na raz :slight_smile: ale czas pokaze

jooo maly up date :wink: kiera NS rowerowa pomalowana przez kolege zal ;/ ale czarna będziei mostek krótki nie wiem jakieśj firmy





[URL=http://g.imageshack.us/img116/p19100816252rz9.jpg/1/][


i kolega DArecki jednak nie kupuje zipa hehe ale na tydzień jest zamawiany Malossi sport 70 z SC, podwyszka amora, i prawdopodobnie Sprzengiłko Hebo n :smiley: aa i custom tez ludziska będzie :slight_smile: ale to juz sekret

Witam dawno tu nie zaglądałem ale z powodu ze nic się nie działo a wczoraj zabrałem się za malowanie Felg są do małych poprawek ale damy rade





z bulem szlifowałem moją polerkę rantów heh:P

noo wrescie darecki wzioł za tą lampe :D:D jeszcze małe poprawki i jutro chyba będzie małowana sory za jakosc ale robione fotki telefonem sfera wczoraj była lakierowna :smiley: i powiem wam ze jest prze mega a do lampy będzie chyba jeszcze robiny bad look maly

poskładaj ją szybko i dawaj foty ;p( foty robione u remika;p)

no wienc tak wszystko jest doknczone tylko została lampa przod i nie wiem na jaki kolor bo zostało mi troske fioletowego i bialego i mam dylemat bialy czy fiolet kumple nie ktozy mowia ze bialy a inni ze fioletowa jakim waszym zdaniem pomalowac ?
tu jest foto
URL=http://imageshack.us][/URL] jeszcze błotnik dojdzie jak cos

fiolet

Sux na fioletowo :smiley: