Spotkanie Grupy Śląskiej i Mazowieckiej.

A do fojery jakieś kartofle i gemba już sie śmieje :)

No Bracia jak to wszystko wypali to będzie w Sielpi zajebiście ;) (nie zapeszać,oby się udało).

Termin odpowiada. Wybieram się z Wami

Fajnie że termin odpowiada większości :) Jeszcze troszku do wyjazdu ale wolne sobie już zaklepałem :)

ja także nie odpuszcze -- zaklepałem również -- robota precz ! :)

Robertonos pamiętaj że jak ŚLĄSKA GRUPA MOTOROWEROWA coś organizuje to zawsze wypali :)) Mam racje chłopaki a co do urlopu to już zapisany:))
Tylko muszę namiot kupić :)

to i ja zapisałem termin i ustawie grafik tak żeby mieć wolne :)

dzokej napisał:

Robertonos pamiętaj że jak ŚLĄSKA GRUPA MOTOROWEROWA coś organizuje to zawsze wypali :)) ....)
Tylko muszę namiot kupić :)

Prawdę godo - dostanie wódki :)

Też już namiot namierzony :)

Ja namiot mam, ale przydał by się materacyk żeby się wygodnie bachnąć po całodniowym, wymęczającym, "leniuchowniu" :P A może w sobotę jakąś małą przejażdżkę zrobimy, w jakieś fajne miejsce, porobić pamiątkowe fotki ?

madi napisał:

....A może w sobotę jakąś małą przejażdżkę zrobimy, w jakieś fajne miejsce, porobić pamiątkowe fotki ?

Jak damy radę to czemu by nie :) Tombit weźmie alkomat i zobaczymy :)

Wodzu gdzie namierzyłeś namiot?

Madi a w która sobotę?

W niedzielę, walnąłem się ;) spot ma być 2-dniowy i macie dość późno przyjechać.

dzokej napisał:

Wodzu gdzie namierzyłeś namiot?

Na aledrogo - http://allegro.pl/dwupowlokowy-namiot-turystyczny-iglo-namioty-i3228882596.html

No nie głupi mały po spakowaniu i nie drogi chyba też go łyknę

dzokej napisał:

No nie głupi mały po spakowaniu i nie drogi chyba też go łyknę

To daj info i sie dogadamy - 2 sztuki i będzie taniej na przesyłce :)

Tam na tym polu namiotowym są też domki do wynajęcia jak ktoś nie chce w namiocie :)

Masz racje jak coś to kiedy byś brał?

Hugoboss zarzuć dokładną lokalizację tej Sielpii chce się zapoznać z mapą

https://mapy.google.pl/maps?q=51.114636,+20.358714&hl=pl&ll=51.114636,20.358717&spn=0.010264,0.01929&sll=51.116293,20.357323&sspn=0.010264,0.01929&t=m&z=16

Proszę bardzo. Tam jest fajne pole namiotowe (blisko miejsca zaznaczonego) z wielkim terenem na masę namiotów i z wiatami biwakowymi oraz miejscami na ognicho. Są natryski i kible, w natryskach jest woda z baniaków umieszczonych na dachu.
Po drugiej stronie jeziora jest też takie "dzikie" pole namiotowe. Tzn, tam było pole, ale je zlikwidowano. Teren jest otwarty. Wczoraj z Hugo gadaliśmy, że jak by była większa ekipa to można się tam rozbić. Plus taki, że za darmo. Minus - brak natrysków i kibli no i brak wiat.