Spis ludności woj.zachodniopomorskiego

W tym temacie wszystkich chętnych do poszukania ekipy w swoim mieście/okolicy zapraszam do wpisywania się. Pokaże to na swoim przykładzie: Maszyna:Yamaha TZR Miasto/miejscowość:Szczecin Ekipa skuterowa:tak/nie/wciąż zbieramy :mrgreen: (wybierz właściwe) Numer GG:(Chyba nie trzeba wyjaśniać o co chodzi? :slight_smile: ) Ewentualnie jakaś ksywa znak rozpoznawczy po jakim możemy poznać ,że my to my :mrgreen: (Oczywiście znak rozpoznawczy maszyny.Nie piszemy ,że mamy np.pieprzyk na prawym uchu :lol: ) Zapraszam do wpisywania się!

Czesc :slight_smile: Pokaże to na swoim przykładzie: Maszyna: Gilera RCR Miasto/miejscowość: Banie( 20 km od gryfina/mysliborza lub pyrzycz :P) Ekipa skuterówa: raczej nie :stuck_out_tongue: Numer GG: 1666940, jak coś to chętnie udziele rady np. w wyborze skutera lub serwisie :stuck_out_tongue: Szukam kogos do polatania z okolic gryfina itd. :stuck_out_tongue:

No to ja tez :smiley: Maszyna: KYmco S9 Miejscowosc: koszalin Znak rozpoznawczy: na pewno najszybsze kymco w koszalinie :smiley: hehe

HeHe :stuck_out_tongue: Maszyna : Yamaha Aerox Miejscowość : Koszalin Znak rozpoznawczy : najszybszy rox w mieście :wink: // Szybszy od Protasa S9 ^^ Ekipa : Z paroma znajomymi :wink:

postrach, poczekaj dzikusie na mojego racinga który dzisiaj zostal zamowiony :stuck_out_tongue:

Obserwuje forum od jakiegoś czasu i widzę ,że z zach.pomorskiego to tylko Koszalin siedzi ,a Szczecin cicho siedzi :-? Trzeba chyba na miasto wyskoczyć i ludzi poznać :mrgreen:

sst jest przecież tam jest dużo osób.

Nie wiem czemu ,ale osobiście nie podoba mi się ekipa z SST.Poza tym bardziej szukam ludzi do pośmigania ,a nie na zloty :mrgreen:

bo w koszalinku sami motomaniacy :D:D hehe

Może skuteromaniacy ,ale na 100% nie ma tylu motocyklistów co w Szczecinie. W tym sezonie to jest tyle motocykli ,że mając okazje w maju jechać na koncert do Chorzowa i zatrzymać się w Zakopanym na nieco dłużej stwierdzam ,że w tym roku najwięcej motocykli i motocyklistów jest u nas. Przejechałem wtedy naprawde sporo i wszędzie licza motocykli w porównaniu ze Szczecinem i oklolicami była mizerna. :smiley:

ale tyle chinoli co u nas nie macie na pewno hehe :smiley:

W Szczecinie nie ,ale Nowogard,?obez itp. pobijają rekordy :smiley: Przeraża mnie to jeżeli przyjąć ,że chociaż w 5% z tych wynalazków złamie się rama.

ja slyszalem o odpadajacych tylnych kolach… nigdy o ramie :smiley: za to wiem, ze takie rzeczy wystepuja w sprzetach sciagnietych z UK :confused: taki cholerny klimat, a wiekszosc jednosladow stoi cale zycie pod golym niebem, wiec na korozje dlugo czekac nie trzeba…

w chinolach ramy się nie łamią, ale pękają :stuck_out_tongue: w routerze jednego bambra :stuck_out_tongue: rama pękła w drugim tygodniu użytkowania, kiedy to przewoził nim paszę :roll:

pasze :D:D:D buhahahah choc ja znam goscia który ma chinola o wdziecznej nazwie VENTUS DONATIO taki duzy syf… to na nim jezdzili debile nawet w 5 osob, chociaz nie tylko jezdzili, ja po nim skakalem i bog jeden wie co jeszcze się z nim dzialo :smiley: a jak na razie daje rade… tak samo stluczek juz mial z 5 :smiley: kazdy plastik ma inny kolor (taki serwis) a mimo wszystko dziala bez zarzutu :smiley:

[ Dodano: 2008-07-15, 02:07 ]
chociaz w sumie trochę osiagi spadly bo jak z zelem sprawdzalismy do w 2 osoby z lekkiej gorki się w 9s do 40 rozpedza :lol:

W Koszalinie niektórzy ludzie na skuterach są zabawni :slight_smile: Jak się patrzę jak z protasem tak ~80km/h kolonich ciskamy ;o żal ;p Chociaż jak na koszalin to strasznie dużo motorów … Typhon ale weź pod uwage że szczecin jest PARE razy wiekszy od koszalina, a jednak tutaj jest dużo skuterów po tuningu od seri do Evo*

EVOFOX’a juz nie ma :frowning:

Jest jeszcze w mielnie EvoRox

chodzi ci o tego co jest materialem obity ? jak tak to on jest zajechany strasznie :confused:

Postrach ja porównywałem nasze okolice w porównaniu z KRAJEM. W zach.pomorskim jest cholernie dużo motocykli i skuterów w porównianiu z resztą Polski.Bynajmniej takie odniosłem wrażenie po ostatniej “przejażdżce”.