Spis ludności woj.zachodniopomorskiego

a tu się z toba Typhoon13 zgadzam w 100%, ale do zachodu typu wlochy czy anglia nam jeszcze wiele brakuje :smiley: :smiley: :smiley: i pod wgledem ilosci i pod wzgledem JAKOSCI (znowu china tematy) :confused:

I znowu przycichł temat :stuck_out_tongue: . Heh ciekawe czy na zakończenie sezonu dałem już doprowadzić wszystko do ładu z Yamahą. U was też taki lipny jest ten serwis i salon Yamahy w Koszalinie?

Heh po z Protasem na gg mogę pogadać :stuck_out_tongue: Pała przyjechał i nie wpadł do mnie pojeździć xD

Hej. Ja Szczecin. Maszyna: Yamaha BW’S (MBK Booster), ale za jakiś czas będzie coś nowego, może jakaś biegówka (z biegówek to Derbi GPR 50, albo Yamaha TZR)) a ze skuterów Yamaha Aerox. Miasto: Szczecin (ale za miesiąc albo mniej będę mieszkać w Podjuchy-Szczecin) Ekipa Skuterowa: Wciąż zbieramy GG: 7382990 No 5 września robić kartą motorowerową to można coś pośmigać.

Bryan… Ledwo co mogłeś kupić skuter i niedługo chcesz biegówke kupować? W Totka wygrałeś?

Maszyna: Kingway Yarox Miasto/miejscowość:Gryfino Ekipa skuterowa: 5 kolegów xD Numer GG: 6845711

Maszyna:TGB BF-1 (F409) Miasto: Kamień Pomorski Ekipa skuterowa:wciąż zbieramy Numer GG: 8269752 Ksywa: Herdzio, Lewar Srebrne TGB na felgach trzynastkach. Jedyne takie w mieście.

Maszyna:Custom Yamaha Neos link: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=18046#18046
Miasto: Swinoujscie/Miedzyzdroje
Ekipa skuterówa:kilka osob jest
Numer GG: 4544311
Ksywa: Kriskaro, Asikson, Ryba
chyba najszybszy , ale na pewno Najladniejszy(i najbardziej customowy) skuter w miescie i okolicach;)

Moze jakis zlocik w okolice golenioważ

Maszyna: Booster rama 96" silnik 07"
Miasto: Płoty (k.Gryfic)
Ekipa skuterówa: nie ma nikogo :confused:
Numer GG: 1946156
Ksywa: Fifty
Znak rozpoznawczy: Jak umyję to najbielszy booster w okolicy :smiley: i do tego bialy kask

Maszyna: Chiński 4t
Miasto: Połczyn Zdrój
Ekipa: 4 kolegów :slight_smile:
Ksywa: Od najmłodszych lat Mewa xD
Znak Rozpoznawczy- Z tego co widzę to najładniejszy chińczyk w mieście :smiley:

Maszyna: CPI FormulaR
Miasto: Boleszkowice ( koło 10km Dębno lub, 20km Kostrzyn nad O )
Ekipa skuterówa:brak kumple razem 3skuty
Numer GG: 3516954
Ksywa: Axer464
Znak rozpoznawczy: najbardziej stuningowany skut na wiosce heh :stuck_out_tongue:

Ksywa: ninia
Maszyna: Yamaha aerox LC
silnik: malossi MHR 70ccm
Miasto: Szczecin
ksywa: Niunia
znak rozpoznawczy: najszybszy w mieście (130km/h)
Ekipa Skuterowa: 10-o osobowa
Moje miasto Szczecin

Jest ktoś chętny z Podjuch/Zdrojów/Słonecznego żeby pośmigać?

ksywka bartexxo :smiley:
Maszyna:Daelim e-five silnik honda nie tam zadna licencja
Miasto/miejscowość:Szczecin-mieszkam. Łobez tam mam maszyne :]
GG:556142
Ekipa skuterówa:1 kolega na chińskim wynalazku
znak rozpoznawczy jedyny w swoim rodzaju z wyjątkowym bad lookiem :smiley: <poluje na gilere runner bo ten jest za wolny>

Ksywa: Popaleniec
Maszyna: Piaggio ntt
silnik: seryjna 50cc
Miasto: Szczecin/Sloneczne
znak rozpoznawczy: Biało - Złota Perla (nie trudno zauważyć)
Ekipa Skuterowa: SST - Scooters Szczecin Team
Jestem ze szczecina i jestem z tego dumny…

http://www.nowesst.fora.pl/privmsg.php?folder=inbox&amp;mode=read&amp;p=55