Śląska Grupa Motorowerowa ZAPRASZA!

dziadek kolo kapelusza bedzie ludu jak nic bo jest akurat wystawa kwiatow wiec lepsze bedzie dotychczasowe "stanowisko" ale jak jest mozliwosc to mozna oblukac ta miejscowke

panowie jakieś plany na sobotę ( jutro ) bo jak nie to ja się biorę za zmianę cylka - ( drażni mnie ten muł )

Mario1 napisał:

panowie jakieś plany na sobotę ( jutro ) bo jak nie to ja się biorę za zmianę cylka - ( drażni mnie ten muł )

No własnie :).Nikt nic nie pisze odnośnie niedzielnego grilla,kilka razdy dopytywałem ale zero odpowiedzi.Panowie co ze zbliżajacym się weekendem ?,robimy jakiegoś grilla ?.

Panie Dziadek :) Pisze wcześniej że na grilla zawijamy o 16 :) Ostry zagina czasoprzestrzeń :)

Jutrzejszy dzień pod zanakiem zapytania :) Ja jestem wolny od 9 rano. Z chęcią pocisnąłbym gdzieś w stronę Ustronia, Wisły. Jak co to można u mnie zakończyć spot na grillu :) Wreszcie się napiję jak co :)

jak tam wolicie , ja w niedzielę o 9.00 naginam na Kozłową Górę a potem dolecę do was na grilla ,jak są chętni to zapraszam.

http://goo.gl/maps/Fc60W

w sumie i ja jestem wolny od 10 tej też bym gdzieś wyskoczył sie odchamić albo zmoknąć:D jak to weekend bywa

mario bendę uciebie 8;45 do niedzieli.

jakos oblicze czas zeby byc z wami w niedziele (z 4-5 godzin)a potem jechac do praca :)
wiec bede z andrzejem i jego kobita rano u ciebie w niedziele kolo 8,45- z tym mario ze z koniecznosci jak wyzej strace sie wczesniej
pozdrawiam

Panowie nie wiej jak u was, ale w Opolu zaczął się weekend i tradycyjnie PADA (mżawka) kurwaaaaaaaaaaaaaa :)

w Chorzowie spokój ale nad Katowicami przeszła fajna chmurka , jutro ma być elegancko i słonecznie.

pogoda na jutro w Piekarach http://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-Piekary-Slaskie,cId,25773 tka że dobrze se zaplanowałem wypadzik :-))

Panowie jutro sklepu tzn markety pozamykane wiec trzeba zrobic zapas wegla i jedzonka bo jak braknie to bedzie klapa. zaczynamy o 16:00 tam gdzie zwykle

A ja wezme moją super mega "pachnącą" podpałke zakupioną w żabce w Toszku :-D:-D

Ja kupię tacki jednorazowe,myślę że się przydadzą.

dziadek tacki/talerze to ja mam jeszce.wegiel dodatowy bys ei przydal bo jakis zapas z ostatniego jest

W Toszku przeca kupilech cały wegiel ;p Wiec musi styknąc

dokladnie ale kto wie jakdlugo bedziemy "obradowac" stad zeby nie braklo :) ja wuszt juz zakupilem

ja jeszcze cosik węgla dokupię bo już wcześniej będę miał grilla ( w Swierklańcu ).
Póki co to cylek już wymieniony - szatan nie kogut :-))
jak na pierwszy raz ten typ to 2 godzinki uważam za normę.

Wam to dobrze.... a ja muszę jutro komunizować i to gdzieś w centralnej Polsce....

R2_D2 napisał:

Wam to dobrze.... a ja muszę jutro komunizować i to gdzieś w centralnej Polsce....

Ale wódki się za to napijesz :-)