Śląska Grupa Motorowerowa ZAPRASZA!

No kolejna osoba na niedzielne spotkanie byle tak dalej:)

chce ale nie moge- powrot do pracy w niedziele kolo 17 wyjazd

chce,ale nie mogę....... będę się komunizował niestety...

:):)

CEFA napisał:

chce ale nie moge- powrot do pracy w niedziele kolo 17 wyjazd

to tak przekombinujemy żebyś był i zdążył.

a ja nawet jestem za niedziela

Kozłowa Góra ?

a nie standardowo parkowa altanka?

Ja w sobote odpadam , ale w niedziele po szkole gril jak najbardziej :-D

ostry do ktorej masz zajecia w niedziele?

Planowo do 16:10

ostry 16:15 będzie na grillu :) hahaha

Nie Seba ja jestem lepszy , bd o 14 xd zaginam czasoprzestrzeń :-D

ale w dzienniku bd do 16 :-P

hahaha dobre tylko żebyś za bardzo nie nagiął:)

Panowie, witam ponownie.
W poniedziałek odbieram swój motorek kupiony w salonie w Nędzy - Suzuki Bandit 600 z 2005r (muszę w WK załatwić papiery, ubezpieczyć moto...). Pomimo dzielącej nas pojemności, chętnie podjadę na jakieś spotkanie z Wami. W Częstochowie było OK, ja jak zwykle zagoniony nie miałem czasu z Wami posiedzieć dłużej. Teraz, trochę się to pozmieniało, więc jak tylko coś będziecie organizować, na pewno się gdzieś na trasie spotkamy.

Tak dokładnie wygląda moje nowe wozidełko...

Pozdrawiam!

Benek ino pamietej , tym sprzetem sie zapierdala a nie kulo 40km/h :-P

Dlatego my będziemy jechać przodem i co kilkadziesiąt kilometrów będziemy czekać na peleton, który będzie nas gonił :-)
A tak nawiasem mówiąc, ten Bandit urzekł mnie niesamowicie. W realu wygląda rewelacyjnie. Malutki przebieg 21tys. na taki też wygląda. Myślę, że spotkamy się szybciej niż nam się wydaje. Pozdrawiam.

to co na sobotę planujecie skoro w niedzielę grill , ja i tak w niedzielę rano pojadę na K.Górę a najwyżej potem dołącze do grilla.

http://www.dailymotion.com/video/x66k1o_budka-suflera-noc-komety_music

Czyli w niedzielę tradycyjny grill ?.Ustalcie Panowie konkretną godzinę.

Przed chwilką wróciłem z Chorzowskiego Parku.Byłem obczaić altankę z grilem która jest koło Kapelusza.Jest tam całkiem sympatycznie i co najważniejsze jest ruszt i popiołu nie ma,widać ktoś tam posprzątał :).Można tam dojechac na skuterach,parking jest 30m od altanki i jest widok na pozostawiony sprzęt :).Na upartego można podjechać pod samego grila,ale nie wiem czy ktoś by się nie doczepił.To takie tylko moje spostrzeżenie,decyzję zostawiam większości.Ponawiam pytanie,robimy tego grila w niedzielę ?,jeśli tak to o której ?.