Skuter Retro, cichy i dla dwojga - problem z wyborem

Prawie zgadłeś, ale zamiast pomarańczy w siatce są browarki...

Prawie zgadłeś, ale zamiast pomarańczy w siatce są browarki...

Rugbyman napisał:

Tak Michał, właściciel. Ja też dostałem dużą zniżkę jak kupowałem tam Rieju. Ja jestem z Pruszkowa.
Roomcajz jest z Komorowa, można by zrobić kiedyś zlocik z HugoBossem i innymi.

Dokładnie, można kiedyś zlocik zrobić :) Może jeszcze ktoś by wpadł, tu z okolic dużo ludzi jest np. Vezyr

Trzeba, tym bardziej, że do końca maja ma być super pogoda. Jedynie, że mój Rieju jest w Piasecznie w szpitalu, bo mu elektroniczny licznik siadł i uszczelka gaźnika przepuszcza. Nie wiem kiedy go wypiszą :-(

Hej Sangwinowy, czy Ty jesteś Łodzianin?

straszne offtopy się uczyniły ;)

@Rugbyman: ciekawa koincydencja, wnoszę po nicku. tuż przed wgryzaniem się w temat skuterowy zostałem przez Przyjaciela wciągnięty w rugby, i szybko stałem się fanem dyscypliny. a dodatkowo, moje dziewczę też raczej w siatce nie będzie wozić pomarańczy. raczej jakieś zdrowe żywe niepasteryzowane :D

Chyba jutro przejadę się do Komorowa :P Madi jedziemy?

Myślę, że góra 2 dni i powinien być zrobiony, w serwisie mają zazwyczaj sporo roboty w sezonie, ale czas oczekiwania nie jest długi.

Jak będziesz po odbiór to daj znać to podbije i sie spotkamy, mam do kauna 5 minut drogi :)

Madi, dam znać, tyle, że mój Rieju jest tam od rana od zeszłego czwartku, tj. 12/05. Jak opowiedziałem panu Michałowi co dzieje się z licznikiem to zbladł i zaraz poszedł dzwonić do Motor Landu, wstępna diagnoza rozkodowany, objawy nagle doliczył 4000 km przejechanych, a potem zaczął liczyć o zera, zawyżając prędkość o około 30% i tym samym ilość przejechanych km.

Nie chcę myśleć ile zapłacisz za naprawę (powinno być w ramach gwarancji) ale zobaczymy... Jak stoi od zeszłego czwartku to faktycznie strasznie długo...

Hej Sangwinowy, jeśli jesteś jak ja Łodzianin z krwi i kości to napiszę tylko, że mój nick jest pozostałością po karierze w Budowlanych Łódź, lata 1988-1999, i tyle o tym.

Widziałem na allegro ofertę, salon Kymco w Łodzi na ul. Rzgowskiej, nowy People S50 2T rocznik 2010 w cenie 5900,00.

Hej Madi, mam na zleceniu jak wół "naprawa gwarancyjna", zatem chyba nie zapłacę, ale tęskno mi za nim i za tym odgłosem 2T i za tym smrodkiem z 2T, ehh... jak mi nie oddadzą Rieju na ten weekend to wezmę skuta z wypożyczalni na parę dni.

Zadzwoń i upomnij się, żeby się pospieszyli :) Szkoda, żeby w taką pogodę stał w serwisie...

Rugbyman napisał:

Hej Sangwinowy, jeśli jesteś jak ja Łodzianin z krwi i kości to napiszę tylko, że mój nick jest pozostałością po karierze w Budowlanych Łódź, lata 1988-1999, i tyle o tym.

boję się, że wiem, o czym mowa, ale cóż poradzić, dopiero teraz mnie wciągnięto. nie wiem, jak było kiedyś, za to nadrabiam oglądając, jak to na świecie bywa. ale to inna historia. i tyle o tym ;)

A moze jutro z Madim wpadniemy do Pruszkowa odwiedzic Rugbymana :-)

Hej możecie wpadać, ale najlepiej w weekend, a dokładniej w niedzielę, bo pracuję od rana do późnego wieczora i mnie nie ma w Pruszkowie, a na ten piątek i sobotę wyjeżdżam do Łodzi w sprawach rodzinnych.

Aha,bo wybieramy sie tez do Lodzi

Tylko raczej nie w ten weekend :wink:

Moze w czerwcu :D

W klasycznych skuterach jest dosyć duży wybór, np. Kymco Like, Sym Fiddle, Sym Mio, Benda Benson, GB Pinacolada, Keeway Goccia, Malaguti Centro, Magnus Retro, Motowell Retrosa, Romet Retro 7, Yamaha Why, Piaggio Liberty i inne włoskie klasyki.. do wyboru, do koloru ;)