Skuter jak z koszmaru ;)) UP. Zawieszenie, felgi, optyka !

motul to bardzo dobry olej nie tylko do przekładni a do silnika też ;p
motul to jedna z lepszych firm :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mafioz napisał:

motul to jedna z lepszych firm ;P



jedna z najlepszych, żeby nie powiedzieć najlepsza ;) Najlepsza marka do codziennego użytku ;)

Wiem o tym dlatego kupiłem :slight_smile: przydalo by się wymieniłeś xD
Sprawdzilem małossiego od damika jest to nominal ale ma takie glebsze rysy. Da rade wtedy zeszlifowac??

wszystko się da jak to mówią…

A po co przepłacałeś i kupiłeś motula zwykły hipol by wystarczył kumpel w runnerce od początku na takim jeździ i zrobił już koło 40 000 przebiegu a przełożenia wyglądają jak nowe…

Także jak nie widać różnicy to po co przepłacać??

doradzcie Danielsonowi czy ma brac 21 czy nie bo on niewiem co robic. planuje inny cylinder s6 sport pro albo mallossi sporta tego od daMika i ten gaźnik mialby byc pod te cylki a nie pod ten DR

Jak podejdzie szlif w tym cylku to nie opłaca się s6 kupować .

Choć s6 mocniejszy. Gaźnik 17,5 styknie 100% choć 19 też dobra by była :lol:

siwy_fact, nie wiem po co przeplacac wzielem bo latwo się go nalewa i w ogóle. A muszę się przyznac. w zadnym moto nie wymienialem jeszcze oleju w przelozeniach. tph zrobilo prawie 10kkm i nie wymienialem a speed 3-4kkm (u mnie wczesniej nie wiem) ale tu zajebisciehalasuje wiec wymienie :smiley:

[ Dodano: 29-10-2009, 21:30 ]
a mam mocowania do crashy zrobione chcecie foto ?

dawaj :smiley:

http://img245.imageshack.us/gal.php?g=obraz0172k.jpg macie :smiley: na koncu tylko crashe zamontuje i będzie ok ;]

ty je masz do plastiku czy do ramy??

do ramy :slight_smile: lol do plastiku xD od ramy idzie mocowanie zeby plastki przykreci i tam mam przykrecone (dla tych co wiedzia jak to wygląda nie jest to to seryjne mocowanie tylko wzmocnione juz dospawana rurka. i jest wytrzymale

nie no bo te przednie wyglądają jak by były do plastiku :stuck_out_tongue:

A kiedy stelmana ogarniesz i przymocujesz porządnie?

Dywersant napisał:

A kiedy stelmana ogarniesz i przymocujesz porządnie?

jak bd mogl jezdzic xD czekam na pasek i reszte pierdol moze jutro albo pojutrze przyjda :) i wtedy stelaz ogarne

nie no bo te przednie wyglądają jak by były do plastiku :P

no weim xD bo to jest tak. jest to mocowanie potem plastik podkladka sruba w peg wlozona i wszystko razem skrecone to mocowanie crasha tez jest jako mocowanie plastiku ale wzmocnilem

[ Dodano: 30-10-2009, 14:15 ]
Aha dzis kumpel przyjezdza zabiera odemnie tłumik i kape przekładni i będzie mi na lustro ladnie polerowal :) w niedziele albo we wtorek mi podzuci wypolerowane i tak nie bede do tego czasu jezdzil bo części w pon dopiero dojda ;/

Danielson chcesz crashe kupić na srube m10 ?

Tanio ! Nówki sztuki :wink:

Dobra kumpel wzial dzis kape i tłumik będzie przez weekend polerowal :). dalem mu za to licznik od speeda do 100 xD bo zalegal mi xD
Czekam az przyjdzie kasa za speeda i zamawiam felgi 13cali i lagi od sr’ki (mam juz zaklepane) i te crashe od damika xD teraz czekan na paczke z mielocha
tu macie pare fot. jak wyglądał pasek, ja przy pracy xD, i moto na glebie na pegach xD zaden plastik nie dotyka ziemi.

Nie chciej zeby skuter chroniły pegi :slight_smile:

Dobra rada tak jak mówiłem na gg :stuck_out_tongue_winking_eye:

na to beda crashe tak jak gadalismy na gg :wink:

I gitara ! :slight_smile:

Z takimi pegami to nie dziwne, że nie dotyka :stuck_out_tongue: