Skuter jak z koszmaru ;)) UP. Zawieszenie, felgi, optyka !

Jak niektorzy wiedza bylem wczoraj po bws’ke bo moj speed skonczyl marnie ;). Kosztowala 1800 ale madry tatus zjechal do 1500 :slight_smile: jest po jakims tam tunie mechanicznym ale kompletnie nie wyregulowana ;/ trzeba będzie to dzis ogarnac bo dopiero od 55 lapie nitro xD a to za szybko jak na razie na gumy dla mnie ;). A 2x beben wbrem pozorom lekko naciskam i się blokuja kola lepiej niz w speedzie tarcza+hamulec. Z brakow to nie ma zamka siędzenia (po co jak tam tylko bak) i nie ma ssanie ;( koles kupil dellorto 17.5 ale nie kupil ssania wiec trochę kopania na zimnym jest. przebieg?? 2800km bo ma do 9999km tylko licznik. Leci kolo 70 bo się droga skonczyla :slight_smile: Ok wiec tak
Mechanika (jest)
-cylek dr evo 70ccm (zeliwo)
-tecnigas next-r (pomalowany caly na srebrno i puszcza koncowka ;/)
-dellorto 17.5mm (ni ma ssania ;/)
-stozek siatkowy (no comment dzis zmieniam na razie na zykla gabke za 20zl)
-bixenon przod (to juz moja robota :D)
-zarowka diodowa tyl (tez moja :D)
Optyka:
-hmm emm… sexi nakleiki na rysach :smiley:
PLANY
-Mechanika
- Wyregulowac to ;/
- Kupic ssanie chociazby reczne
- Stozek kupić GABKOWY
- Moze yasuni R ??
-Optyka
- Nowy lakier
- lampa przod/tyl (ew. badlook)
A zapomniałem dodac ze to ma byc stunt sucza wiec jeszcze będzie stelaz i crashe ale to nie teraz :slight_smile:
Foty od starego wlasciciela (pozniej dam swoje)


Pozniej dam moje bardziej dokaldne :slight_smile:
Elo.

Danielson napisał:

2800km bo ma do 9999km tylko licznik.


pewnie się już przekręcił ze 2 razy xD
który to rocznik jestą wygląda dość stary, te gumy na amorach z przodu, kierownica taka kwadratowa xD
co do tuningu, mechanika całkiem ładnie no 70 jest to stunt będzie bajka. a reszta jak seria to zrób mały przegląd silnika jak wario, rolki, okładziny na sprzęgle itd bo mogą być styrane ;)
co do optyki, takie gównienko xD kolor mi trochę nie pasi... ALE TO NIE WAŻNE jak wygląda, to ma być stunt picza (xD) to ma dobrze na kole jeździć a nie wyglądać :D

Gratuluje zakupu i życze długiej bezproblemowej stunt-jazdy ;)

dobra bylem w sklepie i kupiłem tak: rolki 3.5gr motoforce (szkoda mi kasy na polini) xD mam sprezynki naraku niebieskie a pozniej od kumpla biore hebo +50% centralke i powinno ladnie smigac. No z 2x obrecil spokojnie :smiley: oblookam pasek i sprzeglo jeszcze :slight_smile: na gume wchodzic wchodzi. od 10-15 ma chwile jeszcze przyspieszenia ale to za mało zeby dalej przejechac. i next-r puszcza koncowka ;/ co z tym zrobić?? :frowning: a i mam dysze 78 w nim ;/ i powyzej 70 tak trochę przerywa… jaka dac ?? a i ma jeszcze tylni amor gazowy. wejscie na pompke jest i jest w chuj twardy nie wiem jak to wyregulować ;O
Macie foty:





[ Dodano: 19-10-2009, 13:13 ]
jeszcze jeden psikus :smiley: otwieram kape a tam… Pasek znanej firmy dayco z ktorego wychodzily nitki i byl przekrecony ze zeby u gory mial :smiley: zaraz jade po nowy z dziadkiem i bd zmienial ciekawe jak na nowym będzie szedl :smiley:

haha z paskiem nieźle xD
dysze do stożka to ze 100 bym proponował przy stożku ;p ja taką miałem na 70 i serii gaźniku :stuck_out_tongue:
a końcówka jak puszcza na łączeniu gdzieś to zakup sylikon do uszczelniania kominków do 1200 stopni i uszczelnij nim, ja nim uszczelniam końcówkę zamiast uszczelek i się trzyma bdb :smiley:

No całkiem, całkiem :slight_smile: Ten kolorek nawet pasuje do tego sprzęta :wink:

Paska nie dostalem w sklepie ;/ jutro będzie razem z rolkami wymienie. dzis go obrucilem tylko na druga str… i te zeby ma nieruszone… ktos chyba go juz jako nowego odwrotnie wlozyl :slight_smile: no tez myslalem o wiekszej dyszy xD

ty świnio masz ten sam stożek co ja :smiley:

wrona, sory ale juz go nie mam ;d za maly byl i mam siatkowy z wypelnieniem w srodku z gabki. niedlugo zamowie dysze to jakiegos poliniaka kupie

BW’S <3 jest wypas ale te kola psują wygląd i to bardzo

SiWy napisał:

ale te kola psują wygląd i to bardzo

rozwin to bo nie wiem o co ci chodzi :) felgi czy opony ktore nie maja bieznika ? :D

Ogolnie mi chodzi o koła, ja tu widzę normalne lagi tarcze i jakieś felgi 12"

lagi beda ale to w zime. a 12 nie będzie :wink: na 10tkach lepiej się lata :smiley:

No dobra … kiedy pierwszy stunt będzie ? :smiley:

oo widzę filtr ten sam co mój a bws wypas stunt będzie :stuck_out_tongue:

Nieee, miała być 125 :-x

No ale cóż, skoro nie jest to tak: BWS`y nigdy mi się jakoś za specjalnie nie podobały, ale powiem szczerze, że nawet ten kolor mi podchodzi :stuck_out_tongue: . Skoro stunt suka to zrób tez stelaż, crashe itp na początek, a później weź się za badlooka i mechanike, bo i tak go porysujesz i tak :mrgreen: .

btw, wiem, że nie moja sprawa, więc nie musisz odpowiadać, ale zastanawiam się czego kupiłeś takiego za 1800zł jak z odszkodowania dostałeś pewnie więceją Mogłeś już kupić takiego zrobionego pod stunt, albo chociaż trochę nowszego.

1500 dalem :slight_smile: pod stuntą sam przygotuje. ojciec więcej kasy by mi nie dal a odszkodowania jeszcze nie dostalem będzie odszkodownaie będzie 125 tka

RudY napisał:

kiedy pierwszy stunt będzie ?


Byl juz ale leci dopiero od 55-60 a wczesniej ma przyplyw mocy od 10-14 i jak wtedy og podrywam to kawalek jade i brka mocy. Pasek kupie wyreguluje i bd latal

O no reguluj to, a to już dużo zrobiłeś z nim;]
A moze choćby jedna fotka ze stuntu?

Ta dzien go ma i juz chcesz fote ze stuntu

Boster taki w kit ogółem mi się tez starsze nie widzą jakoś, nowsze lepiej wyglądają . Nie lepiej było kupić bws-a przygotowanego pod stunt za 900zł ? z kolesiem gadałem za 800 zł by puścił i chyba go łykne :smiley:

ale ja chcialem blisko mnie… fot na razie nei ma bo wiekszego treningu nie bylo. jutro kupie pasek dam twarda centralke twardsze spreznki lezjesze rolki i powinien leciec jak chcecie mogę wam dac fote jak leci i licznik zatrzymuje się na dolnym plastiku i dalej ciagnie :slight_smile: