Skuter jak z koszmaru ;)) UP. Zawieszenie, felgi, optyka !

wilus88luki napisał:

Boster taki w kit ogółem mi się tez starsze nie widzą jakoś, nowsze lepiej wyglądają . Nie lepiej było kupić bws-a przygotowanego pod stunt za 900zł ? z kolesiem gadałem za 800 zł by puścił i chyba go łykne :D



Ta za tyle kupisz ale bez papierów i po co takie coś jak nawet nie można sobie po miescie posmigać.

nie SiWy, z papierem za 800 dostaniesz… ale ja wolalem wziasc tego wsio sprawne nawet na rozrusznik pali :slight_smile: ej jeśli przez 25km zeszlo mi niecale 1/4 baku w boosterze to dobrze czy źle ?

Zależy od tego jaki tam jest bak :lol:

4 czy 4.5l :wink:

norma:P

czyli z 4-5l na 100 wyjdzei to ladnie :)) jaka dysze dac?? bo mam jednak 72 dysze a swieca jest czerwona xD wiec hmm 90 ?

Jak nie patrzę na koła, to nawet jestem skłonna powiedzieć ze ładna stunt sucz :smiley:
Zrób z niej ideał, proszę. :smiley:

Kolor : mogłoby być lepiej… (różowyy? xDDD)
i badlook koniecznie, musi mieć ładniejszą “twarz” :smiley:

dobra dobra najpierw ojcu oddam 1300zl :slight_smile: potem w kolejności
-stelaz
-badlook + małowanie
-na koniec lagi na tarcze
A jutro bede go regulowal :slight_smile:

A crashów nie będziesz robil ??

na hugo crashe?? jest tak dojebany optycznie ze mi szkoda kasy na crashe :smiley:
A wiec tak wsadzilem rolki 3.5 gr i do 15 mul lekki zostal dalej leci mala rakieta :wink: Ale mam inny problem czy dysza 72 w gaźniku do cylka 70ccm moze byc winna temu ze jak się nagrzeje to jest slabszy ? bo na zimnym z gazu na kolo a jak cieply to z tylu siadam i podrywam i ni huja ciężko jak nic ;/ czy to wina regulacji gaźnika (wieksza dysza) czy cos moze przytartył

Tak wina regulacji gażnika, aktulanie mam tak samo teraz jak Ty . I też zabieram się własnie za to :smiley: Jak zimny to szatan, jak ciepły to anioł

Ok dostane malossi sporta do szlifu :slight_smile: wiec dam go do szlifu i wsadze ale to w przyszlym miesiącu. Teraz w tyg bd zamawial na racing planet paczek: ssanie reczne (daja do neigo zaworek? ), filtr 4RACE, dysze (jaka ? 90 ? ) i sprezynki hebo niebieskie??

Dysze daj 90 :wink:
Malossi sport’a zaraz wyśle :wink:

No bw’s fajny :slight_smile: jeszcze tylko stelaż i jazda!!! :mrgreen:

Stelaż już podobno zamówił :slight_smile:

Mi by się tu widziała kiera bmx ;D

mam na razie stelaz taka prowizorke zeby nie rozjebac lampy (z seryjnego stelaza od speeda zrobilem) a stelaz dojdzie przed weekendem moze :wink: zaczelem juz ogarniac normalnie dzieki damikowi za dobre rady :slight_smile: i latam bez stelaza na razie ;d kiera bmx hmm w zime pomaluje i kiera moze moze D

czemu nie dałeś stunt focię? :smiley: haha

Nie męcz chłopaka :lol:

Nauczy się latać to da foty bo te co ma jak na razie mega nie są ale wylata swoje :wink:

cicho i tak podrywa wyżej niż ja :smiley: ale za to ja robię już lepsze stopale i czasem nawet krótkie endosy :smiley:

E mi to wysyłał fotkę już z normalnym pionem z nogami na podnóżkach pasażera i podobno 10 metrów przejeżdża więc jak na godzine czy tam dwie jazdy to dobry wynik :wink: