Skuter jak z koszmaru ;)) UP. Zawieszenie, felgi, optyka !

ja tam mam motoforca kopie malossi delty i już nie narzekam od kiedy wsadziłem twardsze sprężynki :stuck_out_tongue: do takiego setupa hebo styknie spokojnie

A wiec tak. Zamontowalem stelaz ale mam problem ;/ mam przykrecone na 2 śruby po bokach w miejsca na seryjny stelaz. i gdy stane na niego to się obsuwa na dol ;/ chodz jest na maxa dokrecony ;/ co zrobić?? ;/

dokręcić na 4 śrubył z jednej strony na długości 2 śruby i z drugiej też i się nie będzie obsuwać.
jak nie masz dziurek to w ramie wiertarką wywierć, przyspawaj dobrze jakąś nakrętkę i zamocuj ;p

właśnie nie ma takiej mozliwosci ;/ wystaja 2 tuleje zz’a plastikow i maja gwint i nie bd cial plastikow ;/

No to weź to przyspawaj w cholere i się nie będzie ruszać :slight_smile:

Daj foto tego to pomyślimy.

Sprzegło malossi fly jest kozak ja je miałem i co z tego że nie ma naciągu sprężynek ale za to okładziny kozak :slight_smile:

Kowal, tu nie ma co myśleć xD
poza tym jak to jest stunt picza to co Ci szkodzi uciąć kawałek plastiku tak żeby stelaż mógł wystawać tak jak powinien?:stuck_out_tongue:
jedno jest pewne… na 2 śruby tego nie zamocujesz :stuck_out_tongue: ja bym wyciął kawałek plastiku żeby tylko płaskowniki od stelaża przeszły i kij z tym ;p

http://img101.imageshack.us/gal.php?g=alim1024.jpg macie foty i gadac mi tu co zrobić !

spawaj albo tnij i przykręć na 4 śruby innego rozwiązania nie widzę

dospawaj do tego poprzeczkę tam nad śrubą co plastik jest założony i weź jakiś płaskownik, wygnij w jednym miejscu i też go przyspawaj i przykręc w ten sposób:
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Chłopie … Stelaż to szpan :stuck_out_tongue: Spawaj, tnij, śrubuj :smiley:

fajne tłoczki na boku xD
tam z tyłu na środku widzę jakąś śrubę to weź płaskownik dospawaj w szerz do stelarza i tą poprzeczkę przykręć do tej śruby co tam na środku jest o ile ona do ramy jest przykręcona pod plastikiem xD

A w tle po lewej to te lagi do speedaż :frowning:

nie to lagi od trekera co mialy byc w speedzie i tylnia felga z resztka karteru i przelozeniami ;( Mafioz, zrobie chyba tak ze plaskownik lub cos przyspawam i od konca stelaza poprowadze do tej śruby (to jest gwint który jest na stale na ramie ) i powinno się trzymac :slight_smile:

Danielson napisał:

od konca stelaza poprowadze do tej śruby


według mnie lepiej będzie w poprzek od spodu stelaża dospawać płaskownik i na śrubie zakręcić tamtej

Mafioz dobrze prawi, a troszeczkę wyciąć plasticzku by nie zaszkodziło ;p
Bo przecież i tak to zaraz połamiećsz :mrgreen:
a poza tym jakoś się nie dziwie że na dwóch śrubach się to nie trzymało. :slight_smile:

nom. ale to w pon zrobie. chodz w przyslym tyg bede robil projekt suzuki elistion malowanie badlook i inne pierdoly :slight_smile: dostaje materialy do roboty kase na części itd. porobie poradniki badlooka itd :slight_smile:

[ Dodano: 29-10-2009, 17:16 ]
Moja mala lista zamowienie

rodukty
1 x Rolki Stage6 17x12
3.00 - 3.50 - 4.00 - 4.50gr 62,51zł
1 x Nakładka osłony wentylatora TNT - czarna
Minarelli… 27,35zł
1 x Ssanie ręczne Dell’orto
PHBN 42,04zł
1 x Pasek Malossi X-Special
Minarelli (długie) 69,53zł
1 x Dysza główna Dell’orto
6mm
- Rozmiar: 090 9,69zł
1 x Filtr powietrza Metrakit - czerwony
32-38mm 57,10zł
1 x Sprężyna dociskowa Top Racing
Minarelli
- Model: +22% czerwona (6072472) 24,16zł
1 x Sprężynki sprzęgła Top Racing +30%
Minarelli 18,04zł
1 x Olej przekładniowy Motul
Scooter Gear 17,86zł


Chwytak i rolki dla kumpla :wink:

Już chciałem pisać po hugo ci chwytak i rolki 17x12 xd

Nie nie to dla kumpla :smiley: bo mu dzis airsala sprzedalem mojego :slight_smile: a tak w ogóle damik ten malossi od ciebie to nominal bez zadnego szlifa 47mm rowne ma wiec szlif się da zrobić :)) co sadzicie o tym oleju przekładniowym?? dobry jestą bo cos mi halasuje swiszczy z przekładni to wymienie :smiley: