Skuter jak z koszmaru ;)) UP. Zawieszenie, felgi, optyka !

aha ;D ogólnie to bws fajny no i fajnie że bawisz się w silnik od roxa ;DD seria i leo zx spokojnie Ci wystarczy do jazdy na kole ;D mój rox też w serii z leo tt szedł na koło co prawda z podrywaniem no ale szedł ;D

wiem wiem :slight_smile: silnik roxa serie za okolo 700 stow juz kompletny dostane gaźnik 17.5 założę (mam) i leosia kupie i w 1500 się zmiećszcze razem z lagami z tarcza na przod

jak dobrze poszukasz to nawet i z kołami się zmieścisz w 1500 :wink:

no przecież pisze ze się zmiećszcze. ew. jakieś doplacenie za pompki hamulcow tarcze itd ;] i nowe oponki. tylko jak będzie się stuncic na 13’tkach?? gorzej ?

Kwestia przyzwyczajenia :wink:

Jak ktoś potrafi to na wszystkim będzie latał :wink:

daj mi 17,5 :smiley: dam ci seryjna 12 z dysza 90 do serii ideał ;D

ale ja nie mam seri cylka xD ej damik dzieki za małossiego ale mam pytanie. GDZIES GO KUR.WA TRZYMAL?? Jakies ku.rwa bloto siano trawa xD chybaw pokoju co ?

Może w chlywie xDDD

Leżał w garażu bez wylewki potem w garazu z wylewka a potem w pokoju nie myty :smiley:

Danielson napisał:

Jakies ku.rwa bloto siano trawa xD chybaw pokoju co ?


O kur*a :D daMik'a już nie chcę poznać XD

Ty nie widziałeś silnika w sendzie :lol:

I garażu mojego :lol:

Borek jutro będzie po nózkę boczną to wam zda relacje :smiley:

A w cylku siana nie było jedynie błoto bo leżał w garazu gdzie wylewki nie było :smiley:

to mozliwe ze nie siano ale trawa xD dzis kumpel probowal wyrwac seryjna longjie na kolo ale cos mu kiepskawo szlo ja tez nie moglem tego wyrwac tym sposobem co boostera xD zamulone w chuuuj

Trawy też nie było bo bym zauważył jak pakowałem a widziałem tylko od groma piachu .

I nie narzekaj :slight_smile:

bron boze nie narzekam. Dziekuje ci ;* xD
Damik zdradz mi co to jest ten subframe? i elekrtyke jakbym zmienial na horizontala to tez bym musial zmienić czy od verticala pasuje?

Subframe to jest takie jakby mocowanie silnika do ramy :slight_smile:

Wiesz jak teraz wyjmowałem silnik z ramy w roxie to wydawało mi się że elektryka taka sama :wink: ale jaj sobie uciąć nie dam

dobra dobra juz czaje o co chodzi :smiley: trzeba bylo tak od razu. A orientuje się ktos czy to trzeba przerabiac czy poprostu od horizontala kupić ?

Subframe tak jak napisał Damian, tylko że to taka jakby przedłużka oddalająca silnik do tylu, przy stuncie nie będzie chyba zbyt dobrze.

Gdzieś widziałem jak do sldiera wsadzali ale nie mogę teraz znaleźć, przy stuncie średnio to .

z tego co ja zrozumialem to subframe to to między silnikiem a rama to na czym chodzi silnik (amortyzuje) i jak to to to mam pytanie czy to mocowanie silnika od horizontala czy verticala wsadzic? ma ktos jakis artykuł na przerobke czy cosą

[ Dodano: 23-10-2009, 22:51 ]
Mumin ma w sliderze silnik roxa :slight_smile: ma ktos do niego gg?? :smiley: daje pomogl za gg xD

Ostatnio jaboleq miał probować wsadzać ale nie wiem wkońcu co mu z tego wyszło zorientuje się i ci napisze :wink:



Tak wiec zapytałem ale nie robił bo coś tam coś ale znając życie nie potrafił .

Teraz coś gada że subframe pękaja ale tak w ogóle mowił że pasuje bez przeróbek

Czyli podsumowując chłopak tylko bije piane ale nie wie co i jak .