Skuter jak z koszmaru ;)) UP. Zawieszenie, felgi, optyka !

Waski napisał:

Wsadź przedłużke wtedy lepiej na koło będzie szedł. Mowie ci :D



Tobie może i wygodniej tak ale każdemu inaczej... W sliderze latałem bez a jak założyłem to meeega chujnia była ;P całkiem inna jazda..

Zalezy na jakim zaczniesz. Zaczniesz z przedluzka to będzie ci lepiej. zaczniesz bez to bez ci będzie lepiej

Nie prawda :wink:

Kadilak nie latał ani bez ani z , przyjechałem pierwszy raz z zamontowaną i nie szło mu , na nastepny raz bez i o wiele lepiej się mu latało :slight_smile:

czyli zalezy od kierowcy :slight_smile:

z przedłużka lepiej na koło wchodzi.

ale mi dobrze wchodzi nie narzekam.

przy hc też?

ale wy się uparliście na tą przedłużkę…
będzie chciał to sobie kupi…

Danielson napisał:

Zalezy na jakim zaczniesz. Zaczniesz z przedluzka to będzie ci lepiej. zaczniesz bez to bez ci będzie lepiej



Wcale że nie, bo przez połowę wakacji jezdziłem bez przedłużki i było do du.py i założyłem dłuższy amor od roxa i od razu było lepiej.

nie będzie żadnej przedluzki jak juz to dluzszy amor ale to w zime bo tera kasy nie mam.
Waski a czy ty widzisz zebym ja hc jebal?? ;/ zastanow się. pierwszy muj trening na bwsce wczoraj byl na razie chce no limity ogarnac

Co to hc?

przedluzka z allegro ta tania :stuck_out_tongue:

Edit

ha to się mylilem xD bo na tych przedluzkach z allegro pisze HC xD

Crossed Up Wheelie
Znane także pod nazwą High Chair. Ten trick wymaga wygimnastykowanego ciała. Jest to wheelie z nogami na kierownicy.

by scooter-stunt.com

Nowe plany mam :smiley: HA!
-silnik mina LC (od roxa razem z jego 13 calowa felga)
-lagi przod od roxa+felga roxowa
Lakier nowy i jakis custom + crashe :smiley:
Teraz pytanie duzo przerobek jest zeby horizontala wsadzic?

Czytałem ostatnio że nie ma przeróbek poza subframe

To dobrze :slight_smile: slyszalem tez ze lagi od roxa bez przerobek wchodza :slight_smile:

Przecież do stuntu AC lepsze!

ale ja nie tylko stunce normalnie tez jezdze. Wiec wole LC i od roxa sarczy mi seria+leo zx do tego felga przod tyl 13 cale 140 szerokie lacze chlodnica w miejscu na lampe i będzie kozacko…

a lampy nie bdł xD

to się bede pozniej marwil ;d