Skuter jak z koszmaru ;)) UP. Zawieszenie, felgi, optyka !

On sporo tą maglą jeździ i to na full sporcie więc obroty też kreci wyższe i się nagrzewa bardziej ..


a ja serie mam?
też full sporta... -.-
i Jasiu226, też full sporta miał bodajże..
wszystkim się trzyma tylko Twojemu koledze nie, dziwne.

A ja nie wiem co ty tam macz czy w ogóle coś masz bo mi to powiewa

Mówie jak było

to psikne caly i się okaze ale to jutro dzis mi się nie chc xD ale cylka nie muszę wyciagac??

Danielson, ja nawet wariatora i paska nie zdejmowałem tylko gazetą zabezpieczyłem żeby tam farba się nie dostała. a cylinder zabezpiecz tyle żeby tam do środka farba się nie dostała i do skrzyni korbowej też żeby nie wleciało :stuck_out_tongue:

a z ramy wyciagales go ? :smiley:

no raczej dniel bo to się nie da z silnikiem w ramie

Danielson, no raczej, i koło też odkręcałem, śrubę poluzuj jeszcze jak silnik będzie w ramie bo potem może być gorzej z odkręcaniem :stuck_out_tongue:
siwy_fact, no jakby się uprzeć to by się dało ale jak by to wyglądało po malowaniu i co przy okazji jeszcze by było w farbie to … xD :lol:
łatwiej, szybciej i wygodniej jest wyciągnąć silnik :stuck_out_tongue:

dobra ale to jutro bo dzis ni huja nic mi się nie chce ;DxD

Lepiej przed malowaniem zabezpieczyć folią i jakąkolwiek taśmą przymocować :wink: daMik, skoro ty się sprzedawcy posłuchałeś, to nie ma się czemu dziwić :stuck_out_tongue: pewnie lakier droższy, ale nie najlepszy :stuck_out_tongue:

Danielson napisał:

dobra ale to jutro bo dzis ni wacuś nic mi się nie chce ;DxD



jutro święto i do tego niedziela ! Ty bezbożniku ;D

Courte napisał:

Ty bezbożniku ;D

do kosciola nie chodzew na reliie nie chodze bierzmowany nie jestem :D trasfiles xD wiec mogę robic jutro xD

Danielson napisał:

Courte napisał:

Ty bezbożniku ;D

do kosciola nie chodzew na reliie nie chodze bierzmowany nie jestem :D trasfiles xD wiec mogę robic jutro xD




A TY ZBÓJU! :533:
Przytoczę fajne powiedzenie: Panie! A tam w lesię żyją zbóje, co do kolan mają... spodnie, żeby było im wygodnie! :P :mrgreen:

[ Dodano: 31-10-2009, 19:00 ]
"Kupię to, kupię tamto" Jak tak będziesz zarządzał pieniędzmi, to na 125'ke nic nie zostanie :P

On speeda 100 przecież kupuje i robi tak jak tego co miał :mrgreen:

daMik napisał:

On speeda 100 przecież kupuje i robi tak jak tego co miał :mrgreen:




Nie nosz kur... załamałem się :evil:

Spokojnie znając jego to jeszcze 20 razy zmieni zdanie ;D :lol:

Bd mial kase bd myslal. Ale nie ukrywam ze chciałbym speeda 100ccm zrobić na takiego samego :slight_smile:

A speed 100 jakie ma osiągiż

w seri z 100 poleci a ja chce cyl polini 112ccm do niego yasuni i kompletny naped i gaźnik 19/21 i wyjebanie lata wtedy xD ale to dalekosię zne plan :smiley:

100 - 100 ? ;D
Toszto 50 leci 100 :stuck_out_tongue:

50-tka 100 km/h? Miałem 3 50-tki i żadna 100 nie szła xD. No może Rieju z górki i z wiatrem xD