Siłka..

Nikt nie chce fotek dawać to zdechł :stuck_out_tongue:

POgadać też można ;]

Dobra to ja się pochwalę pierwszy, trochę tłuszczyku mam muszę spalić i trochę nad rzeźbą popracować

http://streemo.pl/Image/179897_m.jpg

Ja dzisiaj miałem trening :smiley: Ręce mi odpadają… trzeba popracować, bo winklować ciężko… :slight_smile:

No ja jestem po treningu i po jeździ pierwszy raz w tym roku moto :stuck_out_tongue:
Mafioz no ładnie … a ile ty pijesz :!: :smiley:

Adverion napisał:

No ja jestem po treningu i po jeździ pierwszy raz w tym roku moto :-P
Mafioz no ładnie .. a ile ty pijesz :!: :-D


Lol. Ja identycznie..

[ Dodano: 23-03-2010, 18:15 ]
Nie zaniedbujcie tematu!! ciołki ;>

Relacje piszcie. Ja właśnie sobie ćwiczę triceps i plecki.

[ Dodano: 04-05-2010, 17:22 ]
Jeszcze pakujecie?

Ja przed chwilą skończyłem bic i klatę. Klatkę już mam nawet ładnie wyrobioną ;d

odświeżam temat, nie chcę mi się tutaj wszystkiego czytać przeczytałem 2 strony i nie znalazłem informacji dla mnie pomocnych :D… Otóz rok temu, jakoś od maja do lipca chodziłem na siłkę, potem przestałem… Zacząłem znowu w październiku do stycznia i znów przestałem… Brałem tak 50-60 na klatę. Ważę 75kg niecałe w sumie nawet, a mam 190cm wzrostu… Chciałbym zwiększyć masę tak o 5-10 kg max, no i ładnie urzeźbić sobie klatkę, brzuch. No i oczywiście większy biceps i triceps… I teraz pytanie, co lepiej kupić białko czy gainery? No i jak to brać… Macie jakąś dietę czego najwięcej jeść itdł No i jakiś plan dla początkujacego :D? Od przyszłego tygodnia chyba zaczynam chodzić na siłkę.

początki ? no to na sucho … w białka czy gainery warto dopiero brać tak po roku ćwiczenia … nie widzę sensu brania tego na samym początku tym bardziej że chcesz tylko się"podrzeźbić"

Courte,

daj na luz z dabl blastami bo wiedz że nie będziesz wiedział co się dzieje :smiley:

poprostu ćwicz , żadne syfy ci nie pomogą , a dieta to taka że nie wpierdalaj słodyczy i nie dojadaj między posiłkami i starczy , a i pij duużo wody

wrona napisał:

a dieta to taka że nie wpierdalaj słodyczy i nie dojadaj między posiłkami i starczy , a i pij duużo wody


A tam pierdolisz :P

Odżywiaj się wszystkim co chcesz, ale w zdrowych proporcjach. Czyli śladowe ilości fast-foodów, chipsów itp. a na to konto sporo produktów białkowych(sery, mięsa, jaja), warzywa do tego i makaron/ryż.

wszyscy pierdolicie :stuck_out_tongue: Ja tam zadnych diet bialka nie biore i nie bralem teraz nie chodze na silke po prostu mi się nie chce ale jak chodzilem na poczatku 50kilo mnie po kilku seriach przycislo po 4 miesiącach cwiczenia podnosilem 85 spokojnie nie bralem zadnego bialka ani nic i pilem alkohol a odrzywialem się standardowo cola kebaby pizza i zadnych diet ;D

wrona napisał:

Courte,

daj na luz z dabl blastami bo wiedz że nie będziesz wiedział co się dzieje :D

poprostu ćwicz , żadne syfy ci nie pomogą , a dieta to taka że nie wpierdalaj słodyczy i nie dojadaj między posiłkami i starczy , a i pij duużo wody



ale to tylko białko :D.. Liczyłem na inną odpowiedź :D... Po prostu chcę się wyrzeźbić i przytyć :D! A wpierdzielam dużo i i tak nic :/..

ha to wpierdzielaj jeszcze więcej :stuck_out_tongue:
Dużo mięcha :!: :stuck_out_tongue:

A ja znowu za cholere nie mogę zrzucić …

Miałem taki czas, że wpieprzałem dużo mniej, ćwiczyłem a i tak to gówno dało :stuck_out_tongue:
Prawie w ogóle różnicy w stosunku do tego jak nie ćwicze i jem normalnie czyli bułki + szyna :smiley:

ja mam podobnie, jak więcej wpierdzielam to i tak to nic nie daje ;/

mnie też zaczyna coś rosnąć na brzuchu przez szkołę :mrgreen: bo wpierdalam i siędze pół dnia.

przed ćwiczeniami ma się jeść około 1,5 godziny wcześniej, a po ćwiczeniach jemy do pół godziny bo jak się przekroczy ten czas to gówno to daje te co wyćwiczylimy ten tłuszcz i w ogóle

jak nic nie daje, czy w obozach koncentracyjnych byli grubiż
no więc jak nie daje jak daje pierdolicie mi tu jak dostawali pół kromki na dzień a później spierdolili na komarach

Szympa napisał:

jak nic nie daje, czy w obozach koncentracyjnych byli grubiż
no więc jak nie daje jak daje mam wszy i nie rosnę mi tu jak dostawali pół kromki na dzień a później mam wszy i nie rosnę na komarach



No i tu żeś dobrze powiedział :)

Courte, Jeżeli wybierasz białko czy gainery to polecam gainery bo bezpieczniejsze i sprawdzone (przez brata) ;) No ale przed tym musisz mieć conajmniej miesiąc systematycznego treningu bo ci nie pomoże a nawet zaszkodzi.

Jak chcesz tylko mase zwiększyć, to przed snem zjedz woreczek ryżu lub kilka parówek :smiley: już po tygodniu odczujesz różnice xD

Widze że wszyscy macie w chuuj pojęcia …

Dywersant napisał:

zjedz woreczek ryżu

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Gainery dobra rzecz… ale najpierw musisz ćwiczyć… Jak przykładowo na bica na sztange bierzesz 35kg… to wrzuć sobię 25 kg i rób serię po 15 machnięć … i tak 5-6x .
Poćwiczysz tak 2 miesiące i ogarniesz gainera… po nim cały czas jesteś głodny i masz dobrą pompe do ćwiczeń. Ogólnie na razie na suchoo !

ok, zacznę i po miesiącu gainera kupuje. Czyli ogólnie daje jakieś efektył