Siłka..

Plecy też są równie ważne a wiele osób o tym zapomina

No tutaj o plecach nie pisałem, bo to dla mnie było oczywiste :stuck_out_tongue: Niestety są “profesjonalni pakerzy”, którzy robią tylko klatę i biceps :lol: Osobiście znam takich dwóch :smiley:

Nogi bardzo ważne. Ja mam miećśnie na nogach już :smiley:

a kaptury ? przedramię, barki to co tak samo są ważne :!: łydki… każdy mięsień jest ważny…
Ja tam mam 179cm wzrostu i 63 kg ważę :-/ teraz dopiero waga idzie powoli w górę … :roll:

Adverion, Ja też w tych granicach wagowych ważyłem, ale to dlatego, że praktycznie nic nie jadłem :-/ Nieraz jadłem 1 posiłek dziennie i mi to wystarczało, głodu praktycznie nie czułem :stuck_out_tongue: A teraz się zawziąłem i jem 5-6 posiłków.

Dokładnie, wszystkie mięśnie są ważne, niestety ciągle są osoby, które by robiły tylko klatę i to najlepiej codziennie :lol: :-/

Ja mam tak:
1.dzień - Klata + Biceps
2.dzień - Plecy + Triceps
3.dzień - Barki + Przedramię + Kaptury

I między każdym dniem przerwa 1 dzień czyli co drugi dzień ćwiczę
Czyli jak Klate + Biceps ćwiczyłem w poniedziałek to teraz będę ją ćwiczył w niedziele dopiero :stuck_out_tongue:
I Każdego dnia ćwiczącego ćwiczenia zajmują mi 1godz. 30min. :roll:

PS. Dziś z ciekawości jak kaptury robiłem miałem 18kg na hantlu i dygłem to na “biceps” :mrgreen:

Adverion,

Nie widzę nóg :-/ Zamiast robić trening co drugi dzień, zrób tak, żeby treningi na daną partię wypadały w ten sam dzień - tydzień przerwy :stuck_out_tongue:

Podczas treningu dobrze jest pić wodę, sam podczas treningu piję butelkę 1,5 litra niegazowanej :slight_smile:

Adverion,
Masz już ułożony konkretny plan z ćwiczeniami, ilością serii i powtórzeń?

tak mam ułożone ile serii i tak dalej a w ułożeniu tego pomagał mi kolega który już dość długo ćwiczy i jest koksem xD
Ja zamiast wody piję mleko w trakcie treningu tak z 1-2L :wink:

Ja bym ci proponował pić jednak wodę. Mleko zawiera laktozę :-/ Chyba że chcesz nabrać masy, niekoniecznie mięśniowej :mrgreen:

masy chcę trochę nabrać…
Ale mleko zawira dużo białka a to przecież z białka powstają mięśnie :roll:

Ejjj… CZEKAM NA FOTY!
Jeśli nie chcesz dawać linku to na forum prześlij mi na gadu : 523635 pisz :slight_smile:

Tyy… no albo chociaż napisz jaki masz obwód w łapce :stuck_out_tongue:

Wstawcie swoje fotki, pochwalę się swoimi :wink: dziś ćwiczyłem eh… teraz na bic idę ^ ^
Dobrze, że dziś dnia na nogi nie mam, bo nie dałbym rady, nachodziłem się dziś sporo i mnie bolą jak cholerka ;]

excent, dobrze mówi … wstawiajcie się i pochwalcie :slight_smile: excent no to wstawiaj te foty :mrgreen: Ja już czekam z niecierpliwością bo chcę zobaczyć jak osoby w podobnym wieku do mojego wyglądają :wink:

A jeszcze dodam że po wysiłku fizycznym czyli po odwaleniu wszystkich ćwiczeń danego dnia… Bierzcie gorącą kąpiel bo ona dobrze zadziała na nasze zmęczone mięśnie :!: Przy tym się bardzo dobrze relaksują a wiadomo odpoczynek naszych zmęczonych mięśni jest bardzo ważny

A i jeszcze po wykonaniu danej serii w jakimś tam ćwiczeniu masujcie te mięśnie które aktualnie ćwiczyliście przez czas odpoczynku czyli jakieś 40sek. przed rozpoczęciem następnej serii… A to po to aby nasze mięśnie nie były ciągle spięte :slight_smile:

nie czytam tych 3 stron spamu , ale powiem wam że jedyne co powoduje ze jeszcze , lepiej obejść mnie na około niż przeskoczyć na demną to to że jeżdżę na rowerze , bo tak to się tylko opierdzielam i żre słodkie , może nadwagi nie mam , ale spory śmiećtnik mam :573:

Hahaha to teraz wrona, Doj**ał :mrgreen:


excent no to wstawiaj te foty


Ale ja Photoszopy nie mam ;/ każdy będzie miał powyginane futryny w drzwiach i szafki, a ja nie

[ Dodano: 20-02-2010, 12:17 ]
Dobra, chcieliście to macie

bez sterydów bym nie dał rady

Mam propozycje. Jak będziemy wstawiać foty, to z poszczególnymi partiami. Np. klata i zdjecia klat

excent, nie no weź daj normalne no :stuck_out_tongue:

Później

To znaczy kiedy ? jeszcze dziś? :roll:

dziś

No to Fast :!: