Sieć 36 i 6

A więc tak, mam fona w orange, ale z racji, że zacząłem korzystać z mobilnego internetu zamierzam zmienić sięć ( w orange pakiety na neta są małe i strasznie drogie). Co sądzicie o sięci 36,6? Ma ktoś? Jak zasięg? Ta sięć jakoś podlega pod plusaż Są jakieś fajne pakietył Jak z smsami do innych sięcię :slight_smile:

a co my ?? obsługa klientaż? idz do salonu i tam ci powiedzą , tylko proszę nie gadaj że nie ma blisko ciebie żadnego salonu , a nawet jeśli to są google

Tak, to jest Plusa, także z zasięgiem nie powinno być problemów.

Jednym słowem sięć jest w pytke! Sam kupiłem sobie drugi fon i mam go w tej sięci bo esy i net jest tam tanie wystarczy że wykupisz pakiet za 3zł i masz co miesiąc nieograniczoną ilość sms do plusa za 3zł miesięcznie i oni pani ci pobierają tą karę jak uaktywnisz sobie ten pakiet a neta żeby mieć to aktywujesz za free i później w zależności za ile doładujesz to tyle masz MB neta kompletnie za free =)
Zresztą wejdz na 36i6.pl i sobie poczytaj =)

wrona napisał:

a co my ?? obsługa klientaż?



W każdym salonie zachwalają, aby wcisnąć :evil: Chcę usłyszeć obiektywną opinię osób korzystających na co dzień z tej sięci :-)

No to ci mówię że jest w pytke polecam ! Jak dla mnie najbardziej opłacalna sięć na kartę…

Jak doładowujesz sobie to które pakiety bierzesz Które wg ciebie są najlepsze?

Żadnych bo je bierzesz raz i masz do ube kiedy je wyłączysz… I ja
Wziąłem sobie na sms i co miesiąc jak doładuje sobie konto to sami pobierają 3 zł i esemesuje dowoli xD wszystkimi w plusię za free… A tamten telefon mam tylko i wyłącznie do esów … I ela picu zarejestrowałem się na stronie i załączyłem pakiet na net który jest bezpłatny i dostajesz tyle mb w zależności za ile doładujesz konto i to dostał się za free
Sieć jest super =)

Jak chcesz korzystać z neta, weż GaduAIR - dostajesz transfer za doładowania i gg 4 3.

A w tym 36i6 dostaje się jakiś telefon?

Taa w promocji nokie 3210

Dobra teraz mam pytanie głównie do Adverion, . Jeśli ktoś ma 36,6 to także proszę o odp :stuck_out_tongue:

Jak ma się kwestia doładowań? Otóż w orange wkurza mnie to, że po miesiącu ( jeśli doładujemy na miesiąc) środki z konta znikają, i żeby je odzyskać trzeba konto doładować w ciągu kilku dni. Nieraz było tak że zostawało mi 15 zł i przepadało :-x Otóż w playu jest bardzo fajna sprawa bo konto ważne jest aż rok:p

Jak sprawa ma się w tej sięcię :wink:

Nie jestem pewien ale chyba jest tak xD po miesiącu ci blokują jak doładujesz kartą na miesiąc a jak doładujesz znowu do ci je oddają…

A jak jest z zasięgiem 3G? 36,6 jest na antenach plusaż

Można powiedzieć że to jest plus :roll: np. doładowania kupujesz normalne do Plusa a zasięg jest spoko :roll:

tylko ile osób ma nr z plusa… bo w moim towarzystwie np praktycznie nikt nie ma innej sięci niż orange a jak ma ktoś coś innego to ostatnio i tak przechodzi do orange bo mimo wszystko tam jest też bardzo tanio :slight_smile:

i tak najlepsza sięć, to mbank mobile, najtańsze pakiety ma na neta i w ogóle the best :smiley:

Może napiszesz ile co kosztuje … Taaa… Każdy piszę że to jest najlepsze co sam ma =P
Ja tam mam 2 fony jeden w orange drugi w plusię … ten w plusię to tylko do sms bo większość ludzi u mnie ma w plusię … a z orange do innych sięci jest drogo… nawet do swojej nie jest tak tanio i pakiety są badziewne ale Orange jest tani na abonament…

Jaż Ja mam w Plusie, a dokładniej simplus :stuck_out_tongue: Brat ma mbank mobile.

ja tam mam w orange i jest git, jedynie co to mi przeszkadzają te pakiety mb ale nie będę przechodził bo wszyscy znajomi są w orange, a Ty też masz problem wejść na stronę zobaczyć cenniki, kupić starter za 10zł na próbę i przetestować…

w careofour jest jeszcze careofour mobile xD ma ktoś? haha