Sieć 36 i 6

36i6 jest wspaniala ;] pakiety do doladowan dostajesz od 5zl do 29 dostajesz 10mb powyzej 30zl dostajesz 25mb pakiety tez taniocha ;] 100mb za 10zl mnie wystarcza a praktycznie non stop na necie we fonie siędze ;] doladowania kupujesz od sięc plus, zasieg praktycznie mam wszedzie i za 3zl na miecha mogę ile chce smsowac do plusa i 36i6 mam tą sięćod roku i jest the best ostatnio wlaczyli funkcje ze 50% z doladowania dostajesz gratis do wykorzystania we wszystkich sięciach. Tyle ode mnie :stuck_out_tongue:

Ps jedno co jest pewne w 36 i 6 to to że mają najbardziej rozreklamowaną, znaną i popularną kampanię reklamową ;p

Turbodumomeeeeeennnnnnnn

albo jak mówi moja nauczycielka turbodynamomannn ;p

ja mam w orange, ale tez niedługo planuje przejść do innej sięci, i chyba będzie to własnie 36i6 :wink:

SemirGerkhan napisał:

...ostatnio wlaczyli funkcje ze 50% z doladowania dostajesz gratis do wykorzystania we wszystkich sięciach. Tyle ode mnie



Nie wiem czy wiesz ale to się już skończyło chyba :roll:

Nie no ja wam mogę szczerze polecić tą sięć jest full wypas...
Sam teraz będę zdejmował z mojego fona SimLock'a i przechodzę do 36i6 bez myśleniu o innych sięciach bo wszyscy u mnie mają właśnie w Plusię lub jakieś innej "podsieci" z Plusa :roll: