Serwisówki, Manuale, Katalogi części

Witam.
Posiadam spory zbiór dokumentacji do motocykli Cross, Enduro, Trial i trochę szosowych.
Jeśli czegoś nie znajdziesz na liście pisz na maila, bo mam dużo serwisówek, których jeszcze nie uporządkowałem.
http://serwisowka.xup.pl/
http://serwisowki.ubf.pl
Za dokumentację jest bardzo mała opłata w zależności od zapotrzebowania. Jesteś zainteresowany? Zapytaj.
Jestem pod mailem: majster128@interia.pl
Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych.

Dobrze zaczynasz ETER! :wink:

Napisałem z prośbą o pewne serwisówki… w odpowiedzi dostałem:
“4 zł” :confused:

Pozdro

Za szybko pochwaliłem :573:

na tym świecie nie ma nic za darmo:/

Baza na prawdę konkretna i pewnie długo szukane, zbierane no ale …

Wybaczcie, ale ze względu na czas poświęcony na zbieranie dokumentacji, znajomości jakie musiałem wykorzystać i flaszek jakie musiałem postawić nie oddam ich za darmo.
Dla kogoś kto woli godzinami przeszukiwać neta, często z marnym skutkiem zamiast wydać 4 zł to życzę powodzenia.

To co jest na stronie to może 1/3 moich zasobów. Reszta czeka na sklasyfikowanie.


No ale…

coś


Napisałem z prośbą o pewne serwisówki… w odpowiedzi dostałem:
“4 zł” :confused:


Krzywisz się jak byś miał wydać na nią tysiąc złotych. Czy wy na prawdę nie potraficie docenić czyjeś pracy ?

Juz lepiej zapytać na forum i ktoś znajdzie za darmo niż płacic… Sorry gosciu ale chyba to nie miejsce dla Ciebie skoro masz takie podejscie

Wino napisał:

Juz lepiej zapytać na forum i ktoś znajdzie za darmo niż płacic... Sorry gosciu ale chyba to nie miejsce dla Ciebie skoro masz takie podejscie



Po pierwsze nie wszystko da się znaleźć w necie i po drugie nie jestem twoim kolegą, ani nawet nie jestem w twoim wieku, abyś zwracał się do mnie w ten sposób.

o jaaa wino uraziłeś ziomka dume… przeproś natychmiast !!

BAN ?

Zostaw, bo ma trochę racji.

Kowal co ty pierd****? To jest jednoslad.pl a nie żydzi.com. Chce na kolegach zarabiać to niech stąd spada.
Glosujemy. Kto ban kto nie ?
Ban- Wino
Nie ban - (spisujcie się ale wiem ze będzie ban:D)

Ban mówiszł W takim razie powiedz mi który punkt regulaminu naruszyłem?
Ja zarabiam taką W takim razie nie masz pojęcie ile kosztuje serwisówka:
http://www.serwisowki.pl/ksiazki,serwisowe,jednoslady,3130.html
Nikomu nie bronie szukać na necie. Tylko ciekaw jestem co zrobisz jak nie znajdziesz jakieś serwisówki na necie? Kupisz tą za ponad stówe ?

Ziomek robi troszkę burdel na forum reklamami itp ale jednak zmeiniam zdanie bo wydaje mi się ze ma trochę pojecie o rzeczy i to lepsze niż niejeden z nas i przyda się na forum

Dalej jestem za tym żeby zostawić, po co banować? Co wam to daćNikt wam nie każe kupować, a komuś się może przydać kontakt do taniego źródła takich informacji. Nie ma nic za darmo.

kowal ty się tam nie udzielaj :slight_smile: // wrona

Jezusię się zrobiła dyskusja …
Ja tam generalnie nic do tego nie mam tylko po prostu w pierwszym poście nic nie jest nawet napisane o jakichś kosztach czy coś.

No to pozdro dla Was, chcecie to płaccie

Ale w momencie kiedy nie będziesz mógl znaleźć w necie, bo nie wszystko się za za darmo znaleźć, to przyjdziesz tu i napiszesz do gościa. 4zł to kosztuje cheeseburger w maku.

Dokładnie, wiele serwisówek w necie nie ma i ciekawe czy będziesz placił 100 zł :slight_smile: Wino teraz się sadzisz a jak przyjdzie co do czego to mu zapłacisz 4 zł i będziesz zadowolony z serwisówki:)