Serwisówki, Manuale, Katalogi części

A z reszta co takiego ciekawego moze byc w serwisówce do skutera czy motoroweru? Silnik sklada się z 10 części, elektryka tez skomplikowana bardzo nie jest (schematy znajdzie się bez problemu, byl kiedys chya nawet podklejony temat)

A czy tam są do skutera i motoroweru tylko ?

Nie wiem. Szczerze mowiac się wkurzylem ze wpada jakis nowy i od razu o kase wola

Aha dobra to oddam za darmo wszystkie moje zasoby, wszystkie narzędzia warsztatowe i motocykle.
Teraz pasuje do twojego dziwnego gustu ?

Dorośnij człowieku, bo żyjesz w jakieś bajce.

Jaki dziwny gust. Człowieku, skad żeś się urwał . Wbijasz niewiadomo skąd i od razu o kase wołasz. Chociaż dla niepoznaki było się z tydzien po udzielać a dopiero potem to wstawiać


I nie ja w jakim świecie żyje tylko Ty w jakim. Może nie świecie co otoczeniu. Współczuje Ci skoro za wszystko musisz płacić i Tobie trzeba płacić. Zero życzliwości widzę w dzisiejszych czasach…

A co ja Cię zmuszam do płacenia za powietrze, bez którego nie możesz żyć czy jak.
Chcesz to szukaj, nie chcesz to daj mi parę groszy za moją pracę i czas.

Dalej nie rozróżniasz pewnych rzeczy.
Życzliwie to ja Ci mogę powiedzieć jaka jest przyczyna usterki czy jak ją usunąć.
Narzędzi do pracy już Ci nie dam.

Czuje że długo tu nie pobędziesz. BYł już tu taki co oferował się pomagać za kase, długo tu nie pociagnał…

I to jest chyba pazerność, kwestia charakteru i otoczenia w jakim się obracasz… Przykre ale jak widać prawdziwe…

Podejrzewam że jak miałbyś komuś pomóc to też byś od niego poźniej $ oczekiwał…

Nie znasz mnie w ogóle, więc tak daleko wysunięte wnioski sobie daruj.
Czas pokaże. Jeśli ktoś będzie miał tutaj jakiś problem merytoryczny to z chęcią pomogę w miarę możliwości.

Dobra dobra cicho :slight_smile:
Nie wbił tylko, żeby założyć temat i wyłączyć forum więc nie jest źle :slight_smile:

Dobra, spoko. Sam zobaczy jak wielu forumowiczow go potrzebuje :slight_smile:

Jak dla mnie zna się na rzeczy…
Trochę poprzeglądałem jego (chyba) forum, tu już też pisał - wg. mnie może pomóc i to nie raz.

ETER napisał:

Wino napisał:

Juz lepiej zapytać na forum i ktoś znajdzie za darmo niż płacic... Sorry gosciu ale chyba to nie miejsce dla Ciebie skoro masz takie podejscie



po drugie nie jestem twoim kolegą, ani nawet nie jestem w twoim wieku, abyś zwracał się do mnie w ten sposób.



A ty taki stary niby jesteś "koleś" ?

Do 99% popularnych motocykli serwisówki są w necie ;)
Jak nie na różnych stronach, to na forach dotyczących danej marki czy modelu.
A w H-D czy innym egzotyku raczej nikt sam nie grzebie, a jak już grzebie to na pewno się na tym zna ;)

Może i masz trochę racji, że pozbierałeś, poukładałeś i coś ci się za to należy. Ale opłata powinna być za rzeczy, które ty nabyłeś jakąś tam drogą, rzeczy, które są w necie za darmo - u ciebie też powinny być za free.

O choćby tutaj ;)
http://www.bikechatforums.com/viewtopic.php?t=140295

A ty kolego Eter się tak nie rzucaj, może najpierw popatrz jaka panuje atmosfera na forum, potem zacznij się cwaniakować.
Jak się przychodzi do kogoś, to się grzecznie patrzy co ten ktoś robi i się go naśladuje, aby nie zrobić nietaktu. A ty włazisz z buciorami i robisz hałas ;)
Z tego co widzę to nawet do powitalni nie zajrzałeś.. :573: