S51 by Danielson

Z powodow nie innych jak te ze moim dzieciecym marzeniem byl simson, i ostatnimi czasy dowiedzialem się co można z niego zrobić nieduzym kosztem zaczelem szukac simka w okolicy. Znalazlem jednego dokladnie s51 4 biegowy. Zarejstrowany oplacony nowe opony i prawie wszystkie części. Przejechalem się no i kupiłem bo mnie milo zaskoczyl A oto co w nim drzemieć:
-Cylek almot 70/2 tlok mza
-wal s70 z wypelniaczami
-gaźnik 16mm
-sprzeglo z s70
Do tego nowy aku, komplet opon, licznik, linki, uszczelki, i inne swinstwa. Jest w orginalnym małowaniu.
Planuje w nim trochę pogrzebac a dokladnie:
-Skrzyni 5b
-wydech leovince
-za jakis czas jak się zatrze zrobić 70/4 + gaźnik 21mm
Z optyki:
-Kiere cross/enduro
-owiewke jakas ladna
-podniesc dupsko motoru
-z tylu mala lampa
- i malowanie ktore powieze lakiernikowi a dkoladnie rama+felgi+kiera niebieska perla reszta na bialo
-Musze tylko jeszcze poprawic hamulce slabo hamuja, i zrobić dzwignie hamulca tylniego (czasem nie odbija)

Foty beda jutro bo aparat się rozwalil. Ogolnie odpala na kopa chodzi super, w porownaniu z seryjnym o wiele lepiej, v-max wg licznika ponad 80 (licznik do 80) wiec nie wiem ile dokladnie. Ale speedfight z hebo ng i yasuni Z szans nie mial :slight_smile:

No to czekamy na foty :->

-za jakis czas jak się zatrze zrobić 70/4 + gaźnik 21mm


wy to macie podejście :smiley:

Danielson napisał:

-owiewke jakas ladna



Tylko nie tą wszechobecną tandetę z allegro ;)

Danielson, ale odjebałeś :<

Simka szybko zrobisz i Ci się znudzi. Takie sprzęty to się bierze padła jakieś. Wtedy jak zrobisz to masz SATYSFAKCJÊ :smiley: A teraz zrobisz, pojeździsz parę kilometrów i sprzedasz :stuck_out_tongue:

Będzie jak z innymi moto długo nie będziesz go trzymał xD
I tego… fotki bo do kosza poleci nie ma taryfy ulgowej

mafioz daj czas do jutra wieczora muszę aparat z naprawy odebrac :)) Z wizualki porobie a kupiłem bo okazja :wink:

Jutro i tak mnie nie będzie to se wiesz xD Masz czas do piątku xD

to spoko. A simka mam zamiar zrobić. Ma byc taki bardziej do grzebanai :smiley: Chodz jazda w koncu z biegami ze mogę sobie wajcha pomerdac to jest fajne :smiley:

Hah następny. Boostera sprzedałeś? Powodzenia i dawaj fotki bo będzie ciekawie

tak sprzedalem. Bedzie robiony na orginal. Felgi kupie chrom nowe, do tego podest do licznikow i predkosciomierz i obrotomierz org simsonowski, tłumik z kolankiem simson chrom i do małowania na org kolory no i migacze org muszę kupić. Spodobal mi się w orginale. Ma w sobie cos

Felgi chromowane są lipne lubią rdzewieć jakość chromu jest tandetna lepiej kupić z aluminiowymi obręczami i wypolerować.

Przemas92 napisał:

Felgi chromowane są lipne lubią rdzewieć jakość chromu jest tandetna lepiej kupić z aluminiowymi obręczami i wypolerować.


I potem ciągle odnawiać polerki bo zejdzie szybko z felgi połysk. xd Lepiej pomalować na jakiś kolor i się nie pierdolić xD przynajmniej ja bym pomalował ;D
Chrom i polerki to mi jakoś tylko w chopperach się widzą a w moto najwyżej wydech w chromie z przebarwieniami a nie robić pół moto w chromie i polerkach xd

macie taki kurwa głupi zwyczaj dawać tematy bez fot

do jutra wieczór maja być foty a jak kto kolwiek tu coś napisze oprócz danielsona (post z fotami) to poleci warn

Fele maluj w ten kolor co bak!! Fajnie wygląda.


jednocześnie to i się upiecze ;p // wrona

[ Dodano: 26-07-2010, 14:51 ]
Sory wrona, wysłałem posta w tym samym czasie co ty :stuck_out_tongue:


Foto bez błotnika przod bo trezba go wyprostowac. Wyczyszczony i wyregulowany gaźnik, zaplon ustawiony hamulce podciagniete smiga jak należy :slight_smile: juz 100km nim zrobilem :smiley:

Sorry Mafioz ale osobiście wolę mieć utlenione polerki niż zardzewiały chrom :roll:

to pomaluje je na srebrno czy na jakis kolor. Zobacze jak orginaly byly małowane

fajny simek :D, i jak na gumę idzie :D?

SZREPSZANK¡ go pomaluj :smiley:

Kup folie aluminiową i owiń nią całego simka. :wink:


A tak na serio jakbyś kupił chromy i je odświeżył, to i coraz przecierał(czyścił), to będą się trzymać :wink: