S51 by Danielson

się pomysli. Narazie zaplon trzeba ustawić. A tłumik od dudiego zamowilem :slight_smile:

ej, fajny jest. Chociaż znając Ciebie Daniel to jesteś w stanie uśmiećrcić nawet “dziecięce marzenie” xD

Zamowilem paczke z motonetu:
-kolanko wydechowe chrom MZA
-wydech chrom MZA
-zebatka zdawcza 13z
-licznik MZA (mialem od chinskiego choppera i jak jechalem 60 na godzine to pokazywal kolo 30)
-uszczelniacze przedniego zawieszenia i olej do nich
-swiece
-Kask ten orzech z goglami :smiley:
To na razie wszystko.
Przejdzie montuje lekki lifting simka i małowanie. Lekko tyl podniesc. Skrucic przedni błotnik zrobić go przy samym kole, Lampy tyl dac na siedzenie.
Kolor Hmm… Niebieska perła :wink:
Ema :569:

Widzę, że projekt ruszył i się rozkręca coraz bardziej :slight_smile: To chyba będzie sprzęt, którego nie zniszczysz(z poprzednimi różnie bywało :stuck_out_tongue: ) :slight_smile:

Danielson napisał:


-Kask ten orzech z goglami :D



haha :D, ej to taki oldschool owy będzie xD...

Dywersant napisał:

Widzę, że projekt ruszył i się rozkręca coraz bardziej :) To chyba będzie sprzęt, którego nie zniszczysz(z poprzednimi różnie bywało :P ) :)



nie mów hop ;D...

no będzie. On taki ma byc :slight_smile: myslalem o kiery od draga prosta 910mm Ale się jeszcze zastanawiam.

ja mam 900mm i jeździ się normalnie :wink: W korkach bezproblemowo się śmiga :wink: Jak ma być drag, to daj co najmniej 930mm :wink:

wyeliminowalem problem nie wkrecania się i nierownego chodzenia. Plywak byl źle wyregulowany. Jeszcze trochę z zaplonem się pobawic i będzie ok :wink: Simek wyczyszczony wypolerowany korek wlewu na lustro i zalany do pełna :wink:

Ty! ty! Gnoju! :mrgreen: A kto ci podesłał taką Fotke?

Dopieszczaj tego simaka.

Ema. Bez zbednego pierdolenia.
Co zrobione:
Nowa zawiecha przod
nowy zestaw napedowy przod 13z tyl org lancuch ddr
nowe tarcze sprzeglowe, caly silnik na nowo uszczelniany i wyczyszczony tylko zostalo mi teraz cyl założyć i kapy boczne.
macie fote

Do konca tyg powinienem skonczyc tylko jeszcze sprzet na hb muszę kupić tyle ze przez szkole mało czasu ;/
Nie bojcie się dzialam dalej z suczka ;]

Ja pierdziele Ty żyjesz xD

A juuuu ;DD
Cylka wsadzilem uszczelnilem :wink: w srode skladam kapy zaplon do konca i moze go wsadze w rame :wink:


Edit

Niech ktos powie ze się postaralem i ladnie gnoja wyszorowalem ;)) szmateczka i dzida ;]

Nie pochwale Cie bo nas na za długi czas zostawiłeś ;{

widac że papierem traktowałes :smiley: , ale innej opcji nie było , tez u mnie była tylko opcja paierem zedrzeć ten syf, co z tego jak pomiesiący wyglądał tak samo , dlatego polerki czy malowanie są już totalnie nie opłacalne : D

Kto to to kurwa jest ten Danielson ? :lol:

Szwendał się tu kiedyś taki, a potem nas zostawił :stuck_out_tongue:

A to picza
:573:

Nie papierem, szczoteczka do zebow+wacha i szmateczka :wink:

Danielson napisał:

szczoteczka do zebow+wacha



I jak się myje zeby ? Dobrze?

Zajebiscie. Kompresja sprawdzona 10.5 to jest ok?