RS 125 By Zielu ;)

Jak znajde karte do aparatu to od razu podrzucam !

to cochciaz telefonem zrób , jestem bardzo ciekawe , nie widziałem jescze chyba nowej rs w psię :smiley:

Telefoon rozwaliłem na snowboardzie bo się w carmagedona bawiliśmy no i po pewnym crashu wyświetlacz Się rozlał a do v9 nie mam kabla;/

[ Dodano: 05-03-2011, 00:51 ]
Mam problem , coś jej Sie pojMybleBało ;p i kręci się do 6tys obrotów , muszę na jedynce pociagnac do tych 6 potem na dwojce i potem zredukowac zeby jechaala jak się należy , mogę tez wysprzeglic zeby przebiła tą bariere 5-6 tys obr i wtedy to juz kosa , co moglo Się stac?

może linka zaworu wydechowego

czyli na luzie wszystko ok tak ? tylko na biegach tak się dzieje… :?:
Myślę że to czujnik ten od stopki :stuck_out_tongue:

A na jedynce nie przebije 6ciu tysięcy ?

Albo coś z zaworem albo elektryka ale jak to 2 to nie mam pojęcia co ;p

zawór na pewno nie… bo nawet jak by się linka urwał a to i tak by miał kopa na niskich, a jedynie na wysokich był by słaby, a jak by się jakimś cudem zapiekł i był nonstop otwarty, to znowu był by słaby na niskich (ale nie aż tak) a kopa na wysokich, no ale na jedynce to i tak by normalnie przyspieszał…

W czujniku od stopki jest taka blaszka… raz mi się ona przekrzywiła lekko, coś tam nie stykało i moto za nic na świecie nie mogłem przez to odpalić, nawet jak całkowicie odłączyłem kostkę od czujnika to też nie odpalał…

ale na wolnych też nie kręci ponad 6 tysięcy :D? Mam taki głupi pomysł, że może to być zacięte ssanie :D. Ja tak miałem w mojej apce i też mi ponad 6 nie kręciła, bałem się że zatarta, ale na szczęścia tylko linka się zacięła od ssania ;). A i jak nie to zmierz jej komprechę.

na luzie przebija lepiej niz na biegach ale ten na tym 5-6 tys czuć taki zwolnienie coś takiego czaicie " -------------///--------------------------" te ukośniki to taki spadeek mocy tak jak by ją zalewało trochę;/ przerywa i potem to juz KOSAA! i odpala ciężko i czuć paliwo .

membrankiż?

Jak to sprawdźić i jaki koszt naprawy ?;>

nie wiem ile membrany kosztują do rs , do piździka seryjen ok 30 zł , a mebrany masz pod króćcem ścigasz i patrzysz jak wyglądają płytki , czy nie są przeźroczyste , bądź nei odstają , dla pewności możesz zassać powietrze , w zaworze z tej strony od króćca , jak idzie bardzo cieżko to jest ok jak jest lekko to do wymiany

tak membrany wyglądają w minarelli , przypuszczam że twoje będą podobne , powietrze zaciągasz od dołu (według foty)

okk , to w poniedziałek to rozkręcam i lukam ;] w dupie mam lekarzy pewnie tylko straszą ;/ nie zrezygnuje z moto na pewno ;]

ja kiedys paciaka zaliczyłem grubego , cała łapa w bandarzach , nie nie wolno ci jeździć itp , przez 2 tyg ,

Ja mówię: coś? oj nie i dwa dni puźniej , jeździłem … trochę bolało na dziórach ale żyje

Tylko kręgosłup to nie ręka : D






łooo ;d