RS 125 By Zielu ;)

ale np. w TZR 125 Belgarda albo RS 125 GS (czyli te koksowe wersje) było właśnie albo 38 albo 42 już nie pamiętam :slight_smile:
W crossach też są chyba 42 więc wybór dobry jak ktoś ma kieszeń :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

ale np. w TZR 125 Belgarda albo RS 125 GS (czyli te koksowe wersje) było właśnie albo 38 albo 42 już nie pamiętam :)


No to właśnie w GS są te 34 :-P

Pali jak moja buma co ma 6 cylków xD

Japierdziele :smiley: 10 litrów xD masakra xD Te pojazdy są tak nie ekonomiczne :smiley: parodia :smiley: mój wujek ma Intrudera 1500 i pali 6/100 :smiley:

kondzio94 napisał:

Te pojazdy są tak nie ekonomiczne :D parodia :D


No chyba kurna logiczne, że jakbym chciał coś ekonomicznego to bym se wziął 4T tak jak kiedyś Kowal ...
Ale jeśli chce krzesać moc no to niech będzie wyżyłowana i zapieprza :) Aczkolwiek dycha to dla mnie też trochę za dużo :P No ale jak kogoś stać to pff...

CBR mi 1,5 paliła :slight_smile: 34 to sa mikuni gaźniki dellorto 42 mm :slight_smile: przy 11.5 tys obrotów na 6 155 :wink:

1,5? O kurde, jak to możliweź

RudY dla mnie max to 6 litrów … to i tak jest dużo… ale jakbym miał wyżywić taką aprilie która wciąga ok.50zł na 100km to dzięki :smiley: a 100km zrobić to jest chwila moment kręcenia się po mieście xD

szczerze to nawet jak mi wciąga 50zł na 130-140km to już boli. W wakacje to jest 2-3 dni większego jeżdzenia. Jak miałem aeroxa to za 30zł się robiło 180km…

ziolusRS napisał:

CBR mi 1,5 paliła :) 34 to sa mikuni gaźniki dellorto 42 mm :) przy 11.5 tys obrotów na 6 155 ;)

He juz nie przesadzaj chyba ze ja ciagles do 4tys :P nie mozliwe palila mało ale na pewno nie tyle :)

Sry
36mm są dellorto
a tu dowód :

Podejrzewam że przepustownicę masz przykręcaną (ten dekielek) na taki gwint… :wink:
O tak jak tu:

Takie właśnie był w tych apach GS

Hehe, znajoma rs ;D Zacna, wpadasz do Częstochowy na rozpoczęcie?:smiley:

O Siemano :wink: Zależy jak będę stał z kasą jak ok to wpadam:) Się skoczy na browar; p

ziolusRS napisał:

Się skoczy na browar; p



jedziesz moto i chcesz isc na bro :573: ?

Nie muszę wracać tego samego dnia co tam jadę ; ) Nie jestem idiotą , jak pije to nie jeżdżę , w ogóle rzadko piję , nie smakuje mi alkohol ;p

alkochol ma ci wykręcać morde , bo jak zacznie ci smakować to masz problem :slight_smile:

demotywaotry power :smiley:

Też to czytałem ;p Ale potrafię Się bawić bez alko więc Sie bawie bez ;p szkoda hajsu i zdrowia :wink:

ziolusRS napisał:

Nie muszę wracać tego samego dnia co tam jadę ; ) Nie jestem idiotą , jak pije to nie jeżdżę , w ogóle rzadko piję , nie smakuje mi alkohol ;p



prawidłowo ;)! A co do Częstochowy, to możliwe że też jadę to można by się spotkać jeszcze w kilka osób z forum, jak ktoś będzie jechał.

To można wziąść te 40zł więcej na jakiś hotel czy coś i zalemanżować nocke;p

mówiłęs cos o klacie , foto chce !!