RS 125 By Zielu ;)

Przedstawiam wam Moją Aprilie Rs 125 z 2007 z 12k przebiegu :wink:
jedyny tuning w niej to gaźnik dellorto 42mm .
Kupiłem ją 26 czerwca 2010 roku .

Teraz o mnie .
Jestem Hubert , Mam 15 lat mieszkam w Bełzycach 30 kilometrów od Lublina , wcześniej jeździłem bestialską F15 później CBR 125 , i teeraz od konca czerwca RS :wink: i w Marcu było planowane F4i do stuntu ale w szkole nie poszło po mojej myśli i nie będzie f4i :slight_smile: Pozdrawiam Hubert.








Zły dział, przenosze do motocykli :wink: Siwy

kurwa żeby mi starzy chcieli kupić ef cztery , sam se muszę zarobić ;/

fajnie kolego śmigasz :smiley: i fajna aprilka :slight_smile:

Jeszcze jak plany wypalą to będzie gruboo :mrgreen:

Jakieś osiągi itp?;d

osiągi ;p hmm ;d

Jeszcze nie spotkałem 125 żeby dała rade :wink: z 500ccm3 turystykami równo ide , ER500 , CB500 , GS500 :wink: V max 155 jakieś i łytytyyt;p

jaką masz żębate z tyłu :smiley: ,

nie przeginaj że idzie równo z CB , przecież cb ma chyba z 20 kucy więcej , a niewiele cieższe

WoW Fajna ta apka :wink:
widzę ze gumy nie szczędzisz :wink:

Wrona , przyjedź zobaczysz;)

CB ma z 10 kucy więcej, ona ma 40 cuś, a RS ma 36 czy coś takiego, więc możliwe :slight_smile:

Courde, CB 500 ma 58.00 HP (42.3 kW)) i 34.00 Nm :roll:

Moża te CB z która Się ganiałem była przymulona jakaś nie wiem :wink: Ale nie sadze :wink: Bo Er500 niby ten sam koń i też rady nie daje , Gs już calkiem .

ale masz zębata chyba większą bo 155 na 125cc to trochę mało , tu się ludzie wypowiadaja że ponad 160 leci

no moja 167 licznikowo

Wolalbym 155 zamiast 167 i ponizej 6 sek do paczki :slight_smile: Wiec wg mnie ma lepszy setup niz ty kowal :stuck_out_tongue:

No ma przecież gaźnik na większy dany :slight_smile:

Ile to pali teraz ?

10/100 :frowning: poniżej 8 nie udało mi Się zejść 8:|

uroki ogromnych gaźnikow :smiley: ale za to kochamy 2T - czysta i piekielna moc wydobyta z paliwa, obrotów i efektu odbicia spalin :smiley:

o cholera haha ;D 10 litrow powodzenia xd u nas mial co mu 12 l palila tylko ze byla z cylindrem 160 :stuck_out_tongue_winking_eye: to na 4 kiedys do 150 ja cisnal :smiley: no ale zatankowal do pełna przejechal się trochę i po paliwku

zębatkę z tyłu to pewnie ma jakąś oryginalną, powiedz lepiej jaką masz z przodu… 17,16 a może 15 ? na pewno coś z tych 3
Albo powiedz v-max przy jakich obrotach masz :stuck_out_tongue:

Ty… ale z tym gaźnikiem coś chyba przesadziłeś, ja jeszcze nie widziałem 42mm… Jak już to może 34mm Bo takie to są na pewno, nawet w któryś z tych starszych rs były montowane seryjnie