Router City Line - nie odpala.

@madi: Dziękuje za informacje.

Ogólnie bardzo serdecznie dziękuje tym, którzy tu napisali i pomogli. Jestem wdzięczny, a miałem dać do serwisu, mechanika, kupować świece a samemu dało się zrobić.

"Budowa skutera nie jest skomplikowana, dużo zaoszczędzisz naprawiając go samemu. Jeśli czegoś nie wiesz pisz na forum - pomożemy. " To naprawdę jest w 100% racja ;)

Jeżeli coś by się stało, napiszę. Szerokiej drogi!

znaczy nie znam sie za bardzo na mechanice ale jak masz 160 km to daj na gwarancje i miej w dupie i zrobią

hiorimaru napisał:

znaczy nie znam sie za bardzo na mechanice ale jak masz 160 km to daj na gwarancje i miej w dupie i zrobią

albo i nie zrobią, nawet mogą oddać w gorszym stanie niż przed oddaniem do serwisu...

no jak oni sa od naprawy musza zrobic takie jest prawo .jak rozjebia to robią do skutku

Witaj.
Jeżeli skuter nie przyśpiesza zbytnio. Rozpędza się powoli. Kiedyś jak dałem manetkę na full to przy 30km/h czułem taki ciąg, nie wiem jak to powiedzieć, moc i rozpędzało mnie do tych 45/h. Teraz jak dam na full manetkę to nie czuje tego a skuter stopniowo się rozpędza. Co może być tego przyczyną? Z pod świateł w miarę rusza. Zła regulacja wolnych obrotów?

I pytania takie, czy skuter z przebiegiem ok 300km, można już odblokować? Oraz czy zdjęcie jednej blokady, np moduł dać odblokowany to już wpływa to na v-max? przyśpieszenie?

Z tym pierwszym akapitem to chodzi, że do 30km/h szybko się rozpędza, do 45km/h już wolno, tak jakby mulił.Daje na full manetkę i tak przyśpiesza wolno do tej 45km/h. Coś iglica itp? Nie mam pojęcia.

Piszę kolejny raz - regulacja wolnych obrotów nie wpływa na osiągi silnika. Według mnie po przebiegu 300km i wymianie oleju można już odblokować. Jeśli masz blokowany moduł ( sprawdź ) to jego wymiana na odblokowany napewno poprawi osiągi. W moim przypadku ( skuter z tej samej półki cenowej co Twój ) Skuter do 30 ładnie się rozpędza 30-45 trochę zamula a jak jadę pod górkę i przed wzniesieniem nie rozpędzę się do min. 45-50 to całą drogę pod górkę kulam się 35-40 ale od 45 do 75 zbiera się b.ładnie. Myślałem nad wymianą rolek ale narazie z braku funduszy na takie sprawy daruje sobie.

Ja bym już odblokowywał co do tych 300km robiłeś już regulacje gaźnika i zaworów bo jeśli nie to kumpel też miał taki problem wyregulował same zawory i pomogło :)

Witam.
W moim przypadku problemem była metalowa obudowa fajki świecy. Zdjąłem ją i po sprawie. Wcześniej też nie chciał palić.