Router bassa vs torros f16

Informacja z ostatniej chwili.
Od 06.06.2012 do 13.06.2012 Toros F16 w Realu za 1399 zł.

100% pewne ?

O kurde.. Rzeczywiście http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/ szkoda, że ja takiej promocji nie miałem, no ale cóż.. bliża się euro i wielkie promocje

No to jade jutro kupic, w piatek rej bo wolne i byle tylko pogoda byla ! :)

Będziesz kupował na Jubilarskiej w King Cross?

Nie, na okęciu. Bliżej zdecydowanie :)

Fajnie, że 1399 bez żadnych bonów.

Jak już przykręcę tablice, sprawdzę śruby to mam po prostu go zapchać na stację, zatankować i jazda ?

Nie musisz pchać, trochę paliwa jest. Na jakieś 2-3 kilometry powinno starczyć.

Tak, tylko od razu mówię, że przy pierwszym odpalaniu będziesz miał problem - ja też miałem. Będzie ci gasł na wolnych a potem przestanie.
Te skutery tam stoją w ogóle nie odpalane.
Więc zanim paliwo doleci i wgl to trochę minie, pierwsze odpalanie było w sklepie - w ogóle nie chciał odpalić jak już kupiłem tp rzed parkingiem sklepu cudem udało mi się odpalić, ale gasł na wolnych obrotach, potem to znikło. Zaprowadziłem go na stację zalałem paliwo po sam korek, patrze a tam wskazówka paliwa dalej leży jak leżała, nagle po ok 2 minutach się podniosła, i już udawało mi się go odpalić oraz nie gasł na wolnych obrotach

To miło z ich strony, że dają kroplę paliwka :)
Najbardziej się boję tego docierania , że będę źle jeździł i się silnik źle ułoży albo co gorsza przytrze :/

A - jeszcze jedno. Jest jakiś sposób żeby zabezpieczyć skuter przed przewrotką na parkingu jak jest wichura ? Ja będę raczej trzymał go na parkingu strzeżonym albo społecznym bo mieszkam w bloku, zafunduje mu plandekę ale czy jak postawie na stopce centralnej a będzie mocno wiało to się nie wywali ?

Bonzo napisał:

Informacja z ostatniej chwili.
Od 06.06.2012 do 13.06.2012 Toros F16 w Realu za 1399 zł.

Mistrzu dzięki Tobie Wielkie.
Właśnie miałem zjeść obiadek i jechać do reala brać el diablo, bo do dzisiaj promocja. Instynkt mi podpowiedział odłóż obiadek na chwilkę i zobacz co tam na skuterowo piszczy :) A tu taki HIT dnia. Torosik f16 w mega przystępnej cenie ;) No to jutro na spokojnie jadę do reala po toresa f16. Teraz mi instynkt podpowiada dokończ obiad bo wystygnie i napij się zimnego piwka :)
Jeszcze raz dzięki za newsa.

pamus, ja już w tesco rano bassę wybierałem na jutro za 1599 a tu proszę. Bonzo dzięki !!

Kuźwa dawno mi się tak micha nie cieszyła :) Nie wiem tylko jaki kask brać szczękowy czy otwarty. I znowu dylemat :) Panowie jaki zestaw kluczy nasadowych kupić do tego skuterka ?

mxx_rs napisał:

To miło z ich strony, że dają kroplę paliwka :)
Najbardziej się boję tego docierania , że będę źle jeździł i się silnik źle ułoży albo co gorsza przytrze :/
A - jeszcze jedno. Jest jakiś sposób żeby zabezpieczyć skuter przed przewrotką na parkingu jak jest wichura ? Ja będę raczej trzymał go na parkingu strzeżonym albo społecznym bo mieszkam w bloku, zafunduje mu plandekę ale czy jak postawie na stopce centralnej a będzie mocno wiało to się nie wywali ?

Jak postawisz na tej bocznej to może polecieć, ale na tych wielkich nogach nie wywali ci się nawet jak by wiało 200km/h, te nóżki jego dobrze trzymają, już wiało u mnie bardzooo wszystko latałoo, a skuter stał i ani drgnął

No nie wiem czy "na spokojnie" - sezon się rozkręca na dobre, i na pewno nie tylko my - kilka osób jesteśmy tacy mądrzy aby kupić ten skuterek, gdyż nowy skuter za 1400 zł nie zdarza się często. Ja bym na waszym miejscu już rano czekał przed otwarciem sklepu a jak otworzą to biegiem do skuterów, bo ile oni mają w sklepie takich skuterków? 15? - Wszystkie co są to są wystawiane na wystawę

Ja pojadę koło 19 bo dopiero wtedy będę miał czas.
F16 w moim realu stoi z 10 więc mam nadzieję, że uda się kupić :)

Jaki kufer nie drogi byście polecili do torosa f16 ?

Zależy co dla Ciebie znaczy nie drogi. Dla jednego jest to 200zł a dla drugiego 500.

Generalnie to im większy tym lepszy tylko najważniejsze, żeby to się jakoś ze sobą komponowało.

Był już temat o kufrach. Szukaj kufrów Givi / Kappa.

Kapuchon napisał:

Zależy co dla Ciebie znaczy nie drogi. Dla jednego jest to 200zł a dla drugiego 500.

Tak do 200 zł

mermi napisał:

Był już temat o kufrach. Szukaj kufrów Givi / Kappa.

Dzięki popatrzę może coś wybiorę.