Router bassa vs torros f16

Ja też mam ten dylemat.
W realu za 1499 jest el diablo ale nie jestem przekonany do tych naklejek. Kolory mogą być ale naklejki mi się nie podobają za bardzo.
A znowu od środy w tesco będzie bassa za 1699 zł - 100 zł bon czyli 1599. Stówę drożej a miałbym taki jak mi się w 100% podoba.

Bassa jest też w media expert po 1699 plus 150 zł na karcie.

a masz jakiś link bo ja nie mogę znaleźć ?

A jaki byście polecili kask nie drogi ? Może pod kolor el diablo ? I czy w realu też mają kaski ? Coś mnie w kolanie łupie, że chyba el diablo jutro kupie :)

Tutaj jest http://www.okazjum.pl/media-expert/gazetka/gazetka-promocyjna-media-expert-31-05-2012,9920.html

już znalazłem, dzięki
Ja kupiłem używany kask naxa.
Dałem 150 zł, jest prawie nowy i mam 2 szybki - przezroczystą i przyciemnianą.
Podobno z kasków cenowo najtańszy, który jest coś wart to właśnie około 150 zł za nowy.
Poszukaj ewentualnie używanych uvex, naxa, noel, lazer. Nie musi być piękny ale ma chronić.

a podoba Ci się ten kolor ? w sensie pomarańcz i te naklejki z ogonami ? :D

Mam jeszcze gdzieś orzeszka po św.pamięci dziadku. Ale to była by już siara. Wyglądał bym jak Borewicz na skucie :)

Kolor może być. Te naklejki to muszę oblukać na żywo.

hahaha, no to by było coś :D

Naklejki łatwo można odkleić.

A nie zostaną potem ślady ? A Wy widzieliście na żywo te naklejki ? Może nie będzie takiej tragedii :)

W jaki zestaw kluczy się zabezpieczyć ?

Ja widziałem. Kolory są nawet fajne ale te ogony diabła takie odpustowe trochę :/
A jak się odklei coś by trzeba było dać fajnego w zamian ... tylko co ?
Na allegro są różne fajne naklejki ale nie dam yamahy na torosa :D

a wiecie czy można go zostawić po zakupie na jakieś 2 dni ? Bo ja bym kupił ewentualnie jutro ale czas na rejestrację dopiero w piątek znajdę.

A nie ma opcji, że dowożą do iluś tam kilometrów? Może się zmieścisz w zasięgu.

Ee, wolałbym już sam odebrać niż mają mi coś wozić

Ee, nie przesadzaj. Jesteś przewrażliwiony. :)

Będę za godzinę w tesco to się dowiem jak to jest z tą jutrzejszą promocją, ile może u nich stać i ewentualnie czy mają transport.

Ty koleszko nie patrz na naklejki tylko na to jak to potem bedzie smigac co z tego ze kupisz cos co z wygladu jest zaj... jak do jazdy juz nie za bardzo bedzie ci pasowało.Ja mam Torosa tyle ze inny model bo ten el diablo dla mnie jest za mały puki co narzekać nie mogę .