Rieju RS2

Kurczak napisał:

niestety mechanik nie miał dobrych wieści za 20 tys następny remont


To źle?? 20tyś to dosyć dużo :lol:

A Uśmiećh to dosyć fajny ci wyszedł :)

Robertus napisał:

A Uśmiećh to dosyć fajny fi wyszedł :)


No i nawet wąsik ma :)

no moze i nie mało ale juz 2 tys zrobiłem :slight_smile: sprzedam go i mam nadzieje na jakieś 125 się przesiądę :slight_smile:

20k km to wcale nie tak dużo :stuck_out_tongue: wiem po sobie :stuck_out_tongue:

dokładnie od wtedy co go kupiłem z tymi przerwami tyle czasu stał już 5tys km zrobilem ;d o i dzisiaj wypatrzyłem jeszcze moduł Ducati :smiley:

No bo to ma moduł ducati tak samo jak magneto :slight_smile:

no mają, mają. Ale kurde, jak rozebrałem piaggio tph, to też coś znalazłem z napisem “DUCATI” :smiley:

U mnie też jest CDI z cewką DUCATI i w maladze f12 tak samo.

Więc tak miałem nie miłe spotkanie z blondynką wyprzedzałem ja a ona bez patrzenia w lusterka wjechała we mnie wachacz się po krzywił a tak to nic poważniejszego się nie stało :slight_smile: rieju już naprawione :smiley: niestety nie zrobiłem foty rieju ale moim pomocnikom tak :slight_smile:
kolega ujeżdża białą bestje xd

Jak wahacz pokrzywiony, to nieciekawie… może być dwuślad :stuck_out_tongue:

nie no ;d ładnie wyprostowane młot załątwił sprawę ;d

Dywersant napisał:

Jak wahacz pokrzywiony, to nieciekawie... może być dwuślad :P


No właśnie... a to jest jednoslad.pl :shock:

Wypad z forum :stuck_out_tongue:
No ale to chyba nie mogło być mocno pokrzywione jak się dało młotem załatwić sprawe :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=o05t2YUrMII ;D Krótkie palenie gumy razem z CBR i TZR :slight_smile:

Już powinien działać :P)

Popraw link, bo nie bangla.

skuterem juz lepiej spaliłem lacza niż wy 3 naraz :smiley:

Mogło by być lepiej :wink:
Ja tak moim skuterem spaliłem a trzymałem na gazie może z 15esc :wink:

Tylko że skuter rozpędzi koło do wysokiej prędkości :stuck_out_tongue: A w takim rieju trzeba wrzucić wyższe bieg a nie zawsze silnik ma siłe kręcić na wyższym biegu , a co za tym idzie , palą gume na niskich biegach koło się wolniej kręci ma mniejszą temp. i jest mniej dymu :stuck_out_tongue:

No właśnie :stuck_out_tongue: Ja mam zębatki na v-max i nawet nie chce na 2 palić :E
Jeszcze fotka z wczorajszego małego zlotu :slight_smile:

ale koxy xD
Strach się bać ;p