Rieju RS2

Witam.
Dziś chciał bym przedstawić wam moje Rieju RS 2 z 2004r jak widzę będzie to “Rodzynek” na tym forum :stuck_out_tongue:
Rieju jest po wymianie cylindra na pojemność 70ccm i układu wydechowego Arrow jest też przyciemniana szybka około 90% niestety jest pęknięta w 2 miejscach lekko.Ma też nowe klocki hamulcowe:) wszystko wymieniane w serwisie.
Motorower bardzo ładnie się zbiera po 7 tys bo od 5-7tys ma jakiegoś muła jak by za mało paliwa dostawał… Będzie trzeba igłę podnieść czy coś ma też ułamaną na końcu klamkę hamulca. W rieju na razie zrobiłem stopkę (bo za bardzo leżał na boku i biegów nie mogłem zmieniać) i kilka km tak poza tym :stuck_out_tongue:
Plany:
Hmm… Na początku stopki pasażera i wymiana klamki hamulca , a później się zobaczy :slight_smile:
A oto fotki z środy Rieju pierwszy raz u mnie po podróży z Angli :slight_smile:
[center:4ad59944e4]


W piątek rano rieju przeszedł pierwszy przegląd w polsce :slight_smile: Oczywiście pozytywnie.
Tu fotki z soboty z spotkania z kolegą i jego Tzr :slight_smile:


[/center:4ad59944e4]
Komętarze mile widziane. PoZdrawiam

Śmiećszne moto , hehe :slight_smile: . A jak z osiągami?

śmieszne czemu tak myślisz ?:stuck_out_tongue:
A osiągi wskazówka doszła do 0 czyli tak około 120 miałem :slight_smile:

kondzio właśnie czemu śmieszne? Bardzo ładne ;), i dobrze że wziąłeś Rieju tak jak polecałem. Będziesz zadowolony :). Szerokości!

Śmiećszne bo inaczej wygląda niż inne :D. Ale wolałbym Rieju na pewno niż TZR. Rieju mało na drogach jest;)

Dzięki :smiley: Ogólnie tak pseudościgaczy jest mało na drogach :slight_smile: Ale rzeczywiście rieju jeszcze nigdy nie widziałem na drodze żeby jechało :smiley: a tzr kilka ;d

Z angielską blachą wygląda okropnie…

Z Rieju trafny wybór :wink:

Już na następny czwartek mam nadzieje będzie polska blacha i sobie więcej po śmigam :smiley:
A macie może jakieś ciekawe spocoby żeby nagrywać filmik chodzi mi jak kamere zamontować słychałem gąbeczke położyć na baku i na to kamere i przykleić taśmą
dobrze by było ?:smiley:

Ja tam wolę wsadzić kamerkę/aparat w kieszonkę plecaka na pasku :wink: najlepszy sposób chyba :smiley:

nie wiem czy to dobry sposób bo bym się pewnie trochę położył to kamera razem ze mną :stuck_out_tongue:

jak chcesz to zrobić fajnie to wytnij prowizorycznie z kartonu podstawę która będzie pasować pod krzywizny baku, na której umieścisz poziomo aparat , na to właśnie gąbeczka i taśną usztywnić aparat, roboty na pol godziny a nagrasz idealny filmik on board.

to się zobaczy :stuck_out_tongue:
Dzisiaj wybrałem się na przejażdżkę i niestety złapał mnie deszcz…
A może mi ktoś powiedzieć macie jakieś sposoby na dobre mycie i usuwanie głupich kropek co takie po myciu zostają albo po deszczu ;/

Ja zawszę płynem do mycia okien Mr.Macyl czy jakoś tak przelecę i żadnych smug nie ma :slight_smile: Ogólnie to fajny sprzęcik. :slight_smile: Bardzo ładną stylistykę ma. Kumpel właśnie też ma takie coś :slight_smile:

Co do rieju to kolega ma i plastików w tym moto nie chwali, podobno straszna lipa plastiki są. ogólnie stylistyka ładna, ale jak dla mnie 180cm jest za małe to moto i nie wygodne bo jeździłem, żeby zmienić bieg czy zahamować tylnym to muszę stopy tak dziwnie wyginać i kolana prawie ponad bak wychodzą i ogólnie niskie to rieju jest dla kogoś kto ma 180cm wzrostu raczej za małe, choć nie powiem bo technicznie, hamulce, zawieszenie całkiem całkiem :slight_smile:
W każdym razie silnikowo jest na pewno dobry bo z tego co wiem am6 siedzi ;D
I widzę po fotach, że u Ciebie tak jak u kolegi opona z tyłu strasznie chudo wygląda :stuck_out_tongue_winking_eye:
Niby 130 a wygląda jak 110max i jakby suwmiarką zmierzyć to na pewno 130 by nie było :stuck_out_tongue_winking_eye:

Rieju ładne :slight_smile: I chyba trochę niższe od TZR, coś :wink:

No więc tak dzień jak codzień się zaczął… Na 7do szkoły wszystko pięknie udało mi się kartkę podłożyć dwie trójki dostałem jak dla mnie to wręcz zajebiś%%e. Później dowiedziałem się że gegorafie zaliczyłem i pomyślałem sobie że dzisiaj już szczęście dla mnie na cały dzień jest wykorzystane. Niestety tak było. Sobie wyjechałem na przejażdżkę moim rieju pierw na CPN zatankowany później trochę się pokręciłem i w pewnym momencie zauważyłem wielkie coś jak wylatuję z krzaków bu… No i po ptaku i po szybce;/ niestety czacha też trochę poszła… Oto fotki:

o chust, w ptaka przyjebał :D:D

szkoda ptaka :mrgreen:
nie no oczywiście że moto bardziej szkoda, dobrze że ciebie nic się nie stało.

No najbardziej mi motorka szkoda :frowning: ja to tam wiesz xP a i tak później jeszcze jaskółka mi w kask walnęła ;/ hamuje się a one na ciebie leca masakra ;/

gdzie ty mieszkasz w zoo? :mrgreen: :mrgreen: