Rieju RS2

Ile jechałeś przy zderzeniu ? :o

Ja tam kota w fele wciągnąłem to ptak to jest nic hehe ^^ xD :573:

no ale chyba nic ci się nie stało z moto , jak kiedyś na rowerze kure rozjechałem ha

heh ;d ja to mam przeżycia z zwierzętami tydzień wcześniej bym przez kurę leżał bo pies ja pogonił a ta mi pod koła i po hamulcach :smiley: z 3m :trzymałem moto xP jak mi poszło ;d a już mało brakowało i by leżało :smiley: a przy zderzeniu nawet nie wiem ile miałem myślę że mało około 60-70 bo tamta droga taka jest że i jeszcze po hamulcach dałem

a to tak dużo nie jechałeś, musiał to być ostry ptak xd lub cięzki

no ci mówię takie bydle wielkie pierwszy raz takiego widziałem xP

albo może to … Kurczak ! :smiley:

nie no Gdzie to prawie jak brat by był :d ot bym poznał xP

głuszec? jeśli tak, to nie chwal się tym, bo to pod ochroną jest i mogą ci niezłą karę rypnąć za zabicie go :stuck_out_tongue:

najbardziej żal motorka…

e tam :E to była kuropatwa chyba xP no żal motorka :frowning: :frowning:
Wiecie co zauważyłem że zaczynacie coś pisać dopiero jak się rozwali xD

Kurczak napisał:

e tam :E to była kuropatwa chyba xP no żal motorka :( :(



to dobrze jej tak! Brawo, że trafiłeś w Kuropatwę, nie znoszę ich xD!

Bo coś się dzieje przynajmniej :stuck_out_tongue:
A to coś odleciało czy zdechło ? :smiley:

Poleciało i nawet kasy nie oddało za szkody ;/ chyba że w krzakach gdzieś leżało nawet nie wiem zatrzymałem się i plastiku i śrubki nie było nigdzie ;/ jutro muszę po dzwonić i po szukać tej szybki

weź podzwoń po kolegach Kurczakach może coś widzieli :slight_smile:

Kurczak napisał:

plastiku i śrubki nie było nigdzie ;/


To była … KUROPATWA ZŁODZIEJ !
Podpieprzył Ci śrubke i kawałek szybki i zrobi sobie z tego naleśniki !

no albo mi sprzeda xP Zobaczył dawce to spieprzał tak że tylko jedna śrubkę udało mu się ukraść :lol: :lol:

pewnie więcej ukradła ale w niewidocznych miejscach

Pierścień pewnie wyciągnęła …

Dzisiaj moja “skarbonka” trafiła na warsztat… Prawdopodobnie łożyska na wale poszły minimum 2 tygodnie będzie trzeba czekać samo rozłożenie silnika na pierwsze części 300zł… nie wiadomo jeszcze czy wał się nei po krzywił pewnie na 500zł się nei skończy za tyddzień w piątek będzie szybka i prawdopodobnie kask Nitro 1200:)

Taa trzeba było więcej wariować :stuck_out_tongue:
Jak wał był standardowy to co się dziwisz jak jest 70 założona i poszedł wał i łożyska :roll:

w Rieju zostały wymienione łożyska na nowe ale niestety mechanik nie miał dobrych wieści za 20 tys następny remont więc na zime będę żegnał się z rieju
Szybka około 2 tyg temu przyszła z angli razem z kaskiem Nitro n1200 VX :slight_smile:
I foto pierwszy uśmiećszek w moim zyciu :slight_smile: