Rieju RR Blackhorse project by HOKSTER

80 polini lub jakaś mocniejsza 70 wał oczywiście wzmocniony i tarcze sprzęgła

I z optyki manetki WRP klamki WRP kickstarter WRP :stuck_out_tongue:

Fajnie fajnie:)). Z mocniejszych 70cc to Metrakit Pro Race 70cc. Mówiłem już wcześniej o nim :PP. Dość wytrzymały na katowanie, tylko że jak mówiłem ciągnie na wysokich(na wydechu tecnigasa, nie pamiętam jaki model). Ja jeździłem 2 dni na full i nic się nie stało, nie przegrzewał się, ale na niskich to srał pod siebie.
Tak a propo nie kupuj przypadkiem do tego stożka…

Witam ponownie więc przez ten weekend bawiłem się troszkę przy riejaczu xD

-Odpowietrzyć hamulce — Zrobione
-Podpiąć całą elektryke — Zrobione
-Zrobić obudowe termometru cieczy — Zrobione
-Wkleić siatki we wloty — Zrobione :stuck_out_tongue:

Oto foty




TAK BÊDZIE WYGL¡DAŁ TEN LICZNIK EKRAN I RESZTA OBKLEJONA KARBONEM ALBO BIAŁ¡ NAKLEIK¡

wypasufa ! :slight_smile:

mam parę pytań:
czy w nim były oryginalnie dane up-side down ?!
na czym polega odpowietrzanie hamulców ?
mhm coś jeszcze chciałem :confused:
aha: co daje ta ‘‘rurka’’ do baku :smiley: w każdej crossówce to jest a nie wiem do czego to :smiley:

RudY napisał:

wypasufa ! :)

mam parę pytań:

na czym polega odpowietrzanie hamulców ?

aha: co daje ta ''rurka'' do baku :D w każdej crossówce to jest a nie wiem do czego to :D



ściągasz pokrywkę zbiornika oleju hamulcowego i ciskasz hamulec aż przestaną wyskakiwać bąbelki (odpowietrzanie)

a ta rurka z tego co mi wiadomo to jest na opary z wachy ja też to mam tylko że inaczej umiejscowione(rurka)

Ta rurka jest żeby bak się nie zapowietrzał :stuck_out_tongue: Bo wiesz jak do baku cos tam cos tam z powietrzem to paliwo nie leci :stuck_out_tongue:

ymn … a co dokładnie daje odpowietrzanie ? tzn. wiem ze poprawi hamowanie itd. :smiley: ale dokładnie …

P.S. skąd wzięła się nazwa ‘‘wacha’’ ? :smiley:

wacha ?? nie mam pojęcia ktoś dawno temu zaczą tak nazywać i tak się przyjeło :stuck_out_tongue:

Odpowietrzanie polega na wywaleniu z układu chamucowego (wężyk, zacisk,zbiorniczek) powietrza.

Zdejmujesz ze zbiorniczka pokrywkę naleważ płyn i popmujesz. Do tego potrzebne są dwie osoby jedna co pompuje a druga co odpowietrza. Pierwsza pompuje kilka razy i z zaciśniętą klamka czeka aż druga odpowietrzy poprzez odkręcenie odpowietrznika który znajduje się przy zacisku hamulcowym. Dotąd się pompuje dopuki hamulec nie stanie się twarty i z odpowietrznika nie będzie słychać powietrza. Naprodukowałem się więc jak pomogłem daj mi pomógł xD

em pomógł ci dać nie mogę bo nie jestem autorem tematu…
co do piwa musiałbym ci nie postawić ponieważ nie lubie jak ktoś mówi o tym żeby dać pomógł -.- no ale jeśli napiszesz jeszcze kiedy poznać że trzeba odpowietrzyć hamulec ( tzn. gorzej się hamuje czy co ? ) to postawie …

i powtarzam pytanie dot. amorów - czy w nim oryginalnie były up-side down ?

Tak w nim orginalnie jest montowany up side down :stuck_out_tongue:

Co do hamulców to oznaką jest że naprzykład aby lepiej zahamować musisz troszkę podpompować hamulec lub w ogóle nie hamuje jeżeli hamulcec jest twardy i słabo hamuje to znaczy że musisz założyć nowe klocki hamulcowe

masz mieć
<szept:> a udław się tym piwem …
:smiley:

[center:375420d75f][fade:375420d75f][scroll:375420d75f][hide:375420d75f]Umiećsz tak zrobić ?? Nie ? I dobrze :stuck_out_tongue: Dzięks za odpowiedź w temacie i za koment rieju[/hide:375420d75f][/scroll:375420d75f][/fade:375420d75f][/center:375420d75f]



To jaki mi radzicie kupić ten cylinder i dajcie jakieś propozycje co mogę jeszcze zrobić z optyki aha jeszcze jedno patrz wyżej

[center:ad54c386bd][fade:ad54c386bd][scroll:ad54c386bd][hide:ad54c386bd]Kija… umieć :D[/hide:ad54c386bd][/scroll:ad54c386bd][/fade:ad54c386bd][/center:ad54c386bd]

działa ta ukryta ? :smiley: czy jednak coś źle zrobiłem ?
I na czym ona polega ? :smiley:

[ Dodano: 2008-11-04, 20:29 ]
czyli gdzie wyżej patrzeć ? :smiley:

Super Rijeju :smiley:

Co za ukryte teksty. Hyy… :?:

[ Dodano: 2008-11-04, 22:55 ]
[hide:0146ce6646]He he he :smiley: Też tak umim :P[/hide:0146ce6646]

Rieju zajebiaszcze

Elo więc w ten weekend zrobiłem pare rzeczy :stuck_out_tongue:

-pomalowany przedni zacisk za kolor tylnego (złoty)
-zrobiłem całą elektryke myślałem że wykituje :stuck_out_tongue:
-zrobiłem wyświetlacz temperatury cieczy
-nakleiłem nakleiki (aż 2)
-zmatowiłem owiewke i błotnik i zaniosłem do lakiernika

No i to chyba wszystko oto foty :stuck_out_tongue: Aha może to śmiesznie zabrzmi ale jeszcze go podniosłem w góre xD Teraz wygląda bardzo sportowo i jest strasznie wysoki :stuck_out_tongue:






bez tego przedniego błotnika to jakiś taki łysy :stuck_out_tongue:

Fajne rieju chociaż nie przepadam za motorkami 50ccm. Termometr jest zamiast licznikaż

Ale termometr zajebiście wpasowany :stuck_out_tongue:

Ile to sypie? :slight_smile:

nie kumam xD

termometr ciężko było wpasować ale się udało na szczęście i co najważniejsze dobrze wskazuje zrobiłem go jak termostat xD