Rieju RR Blackhorse project by HOKSTER

Ja bym sobie odpuścił Poliniego założyć jakąś dobrą 70-tke np.Metrakita Hand Made…Poza tym osobiście jeżeli chodzi o tarcze sprzęgła wolałbym Metrakit’y Pro Race Carbon.Przynajmniej co do tych mam pewność. Jeżeli chodzi o gaźnik to myśle ,że do takiego setupu 19 wystarczy :wink:

Powiadasz że 70 ccm wystarczy ?? OK to walne jakąś 70 ;D mocniejszą a co sądzisz o tarczach sprzęgła stage6 ??

plan ciekawe juz nie mogę się doczeka końcowego efektu :smiley:

Bardziej w oko wpada mi ta zieleń z Twojego nowego kasku :stuck_out_tongue:
Chyba, że chodzi Ci o taki ?ar?wiasty efekt;d

Elosza na razie nie mam czasu żeby bawić się z moim moto bo śmigam nim po torach motocrossowych :smiley: Narazie okleiłem go wiesniackimi naklejkami ponieważ lakier p?ka niemiłosiernie i musiałem jakoś zamaskowałpęknięcia :stuck_out_tongue: Oraz Pomalowałem zaciski hamulcowe na zielono myśle że ładnie wygląda :smiley: oto pare foteczek jak latam po lesię sry za jakość Soniak K750 :smiley:

Hmm co de setupu to ja bym wybrać jakiś cały komplet mk + gaźnik 21mm… Kolega ma w swoim rieju 70cc mk, na hamowni pokazało mu 21KM. O.o?. Tylko że taki cross już nie nadaje się na teren, nic nie ciągnie na niskich… A co do tarczek to wstawione były jakieś słabsze tarcze i się nie ślizgać. V-max w granicach ~125km/h. Tylko więcej jak 110km/h się raczej nie jeździło bo na kostce… Co będziesz robić z lakierem??

Hmm planuje kupić całe okleiny zeby zamaskowałten syf amożecie mi powiedzieć jaki setup był by najlepszy w teren ?? Chce mieć moc od samego dołu ! :smiley:

Hmm, jak chcesz mieć moc od samego dołu to raczej coś o większej pojemności… Bo 70cc ma moc obrotami a nie pojemnościę… Kolega ostatnio kupić jakieś 90cc za 60 zł od am6 i wstawić do simsona ;dd. I miał już moc od samego dołu. Ja bym Ci proponował poszukać na allegro jakiejś taniej używki od jakiegoś tzr, zrobić szlif i się cieszył moc? ;d. np. coś takiego Wyszło Ci by to około 200zł i ciągnąć by niżej.

co ty gadasz jak załozy zębatki na przyspieszenie to będzie się nadawała w teren to polini 80 :idea: , a nie jakieś szlify robić cyltka od tzr :!: Boze co za człowiek :lol:

Chyba nigdy na am6 nie jeździże kolego. Wiesz jakie tam są krótkie biegi, jeśli tak to pomyśl jak będzie się jeździło z zębatkami na przyśpieszenie. Ja do końca skrzyłowania to 4/5 musiałem wbijaż.

DOLAR napisał:

a nie jakieś szlify robić cyltka od tzr

Powiedz czym się różni cylinder w tzr.

krasnalek52 napisał:

Chyba nigdy na am6 nie jeździłeś kolego. Wiesz jakie tam są krótkie biegi, jeśli tak to pomyśl jak będzie się jeździło z zębatkami na przyśpieszenie. Ja do końca skrzyłowania to 4/5 musiałem wbijać.

DOLAR napisał:

a nie jakieś szlify robić cyltka od tzr

Powiedz czym się różni cylinder w tzr.

zadzwisz się bo jedziłem na am6

Elosza ;d Wiec tak zamówiłem okleiny uniwersalne WRP tak jak pisałem teraz moto wygląda bardzo ładnie i agresywnie oto foteczki I następna wiadomo?? każdy robi custom plastików :smiley: zrobić więc i ja !!! Już kupiłem od kolesia z allegro za 700 zł <---- TYLKO :o Te oto części… Tylko będzie problem bo to są plastiki od nowego rieju a one mają troszkę inna rame tylnia ale od czego jest SPAWARA !!! :smiley: W skład części które zdobyłem za symboliczne 700 zł :smiley: wchodzą -dwie osłony chłodnicy -dwa tylnie boczki -zadupek -siedzenie -nowy zacisk hamulcowy z pompkę itp (koleś mial wypadek na tym moto a przejechać tylko 2000km) -całe kompletne koło (opona ,złbatka ,nowa tarcza hamulcowa) -lampa z błotnikiem tył Oraz kupiłem w sklepie G?BKE NA KIERE WRP jak wam się podoba komentował:D

Witam po długim niepisaniu :smiley:

Rieju już stoi na nowych plastikach Przerobienie było naprawde trudnę ponieważ rama była za szeroka a zadupek tylni itp są bardzo wąskie Siedzenie już dopasowane wsiadać i jeździć

Zamówiłem już łańcuch napędowy i zębatke zdawczą. (Łańcuch D.I.D oraz zębatke chriavalli) OTO FOTY







No teraz wygląda super z tymi owiewkami nowymi :wink:

Jest wypas… :stuck_out_tongue_winking_eye: Daj fotki na dworze ;]

Jak będę u babci gdzie aktualnie rieju przebywa na pewno zrobie :stuck_out_tongue:

teraz rzeczywiście świetnie wygląda :slight_smile: !

Owiewke przód też zmieniasz ?

A lampy tylnej nie zamierzasz zakładac ??

PZDR

Będzie założona diodowa lampa i rejestracja wygięta będzię jak w ścigach :stuck_out_tongue:
Przednią owiewke zostawiam albo kupie od sendy i pokombinuje z owiewą z Sendy :stuck_out_tongue:

Elo więc moto w ten weekend dostał troszkę odmłodzenia.

Odświeżyłem dokładnie rame papierkiem zmatowiłem i przelakierowałem na czarny kolorek

Również poprawiłem całą elektryke dałem nowe kable oraz żabki czy jak to się tam nazywa

Założyłem nowe koło wraz z zaciskiem.

Założyłem seryjne kierunkowskazy oraz nowy tylni błotnik

Został również wywalony silnik i czeka tylko na sportowe części :smiley:

:564: :564:







Jakie części tuningowe będą? :stuck_out_tongue: