Renowacja wydechu sportowego - krok po kroku.

a czy moze byc tak zwany ,Mors" bo znalazlem w garage xd w opisię jest napisane ze slorzy do roczienczania farb lakierow itp.

Tak, może być. Swoją drogą ciężko sprawdźić? O wszystko pytasz - jak jakiś dzieciak :confused:

A coś Ty mu groziszł Jak jesteś dzieciak to napisz w profilu, że masz 9 lat, to każdy będzie wiedział, że trzeba Cię trochę inaczej traktować. (bez urazy)

A tak w ogóle to żal mi takich ludzi, którzy dają skuter 9- latkowi.

Odtłuszczać można benzyną, ale także rozpuszczalnikami, rozcieńczalnikami itp.

no i o to mi hodzilo. miales kiedys wjazd na hate ? dalem 16 w profilu bo tyle kazdy ma jakby dal 9 to by wysmiećwali noobie glupi isc lepiej grac w tipje

No a teraz to mam wrażenie że ty to - S9RedSuwałki :slight_smile: I STRASZNIE SIÊ BOJÊ ! / RudY


Wiesz że w polsce grożenie innemu człowiekowi jest karalne?? Zza kompa jesteś kozak ciekawe jak w rzeczywistości. A przy okazji dostaniesz odemnie kilka warnów za obrażanie innego usera i za groźby. SiWy

:lol: szczęście, że 9-latkiem byłem 9 lat temu, kiedy jeszcze wszystkie 9-latki były normalne. Jacob555

No to i ja się pochwalę moją pracą :lol:
Tutaj fotka jak wyglądał wcześniej >>



A tu już po :mrgreen: Znaczy się nie jest on oczywiście jeszcze dokończony… Jakoś na jesień-zimę zdejmę go i całego ‘odnowię’.




Silencer oczywiście odwrócony tą blaszką w stronę koła, bo moim zdaniem szpeci teraz trochę ten wydeszek. Będę miał jakiś sylikon albo coś to tą blaszkę zdejmę i dziury zakleję i będzie gicior ;D Tą rdzę na rurze dochodzącej do tej tuby rezonansowej trochę ciężko zniszczyć moim sprzętem. Mianowicie wkrętarką Makita.




Będę miał czas i w końcu prąd w garażu to wezmę do ręki porządną wiertarkę i pocisnę z resztą wydechu :->

pozdro! :wink:

Ja tez w takie duperele się bawilem, i wynalazlem MEGA sposob jak ochronic ‘‘brzuch’’ od rdzy po czyszczeniu, a mnianowicie polozyc (oczywiscie po skonczeniu czyszczenia), paste polerska i wetrzec ja, jak bede dzis w garazu to dam fotkę z efektem, a jak nie to jutro (patent sprawdzony skuter stal na deszczu ze 2 razy i nic)

pavcioLBN, ładna Makita :mrgreen:

Aaaa podziękować :lol: Niby tatuśka wkrętarka, ale już raczej przeszła w moje posiadanie ;p Trochę już bateria słaba, ale mocy ma dużo :slight_smile: