Rat Custom Sl70 .. na SELL w całosci/albo na partsy

a jak jest np z myciem takiego rdzawego plastiku …??

z tym to nie wiem :/, ale musiałbyś to czymś zabezpieczyć dla pewnosci :confused: Taki model nie często się myje wodą :stuck_out_tongue: napisz na jakimś forum modelarskim. Napewno Ci odpowiedzą :slight_smile:

powoli zaczyna się dziac … kupiłem 2 kultowe naklejki “pell this” :mrgreen:

Mumin ty się nie opie*****aj tylko rob ten tył :stuck_out_tongue: I wywal te wloty z tyłu i rób tak http://www.scooter-system.fr/tuning/66.html
http://www.scooter-system.fr/tuning/75.html

mi się z tymi wlotami podobało wes to mumin chociaz spreyem pomaluj :stuck_out_tongue:

co do sl do doszedlem do wniosku ,że nie ma za bardzo co z nim wydziwaic …

tył będzie inny a mianowice seryjny złączony bez nadkola i scalony z crash padami … i będzie w kolorze czarny matt

przedni plastik i podłoga tez czarny matt dodatkowo z przodu zamiast lamp będzie siatex i lekki bad look … :sunglasses:

jakieś fajne cultowe naklejki typu “76” " pell this" “krzyze maltanski” …

lagi beda od roxa w czarny matt …

mysle jeszcze czy kopniak,kierownice,stopke boczna dać w rdze … :?: :?: :?:

a i siedzenie jeszcze chce albo w szachownice albo czarne pikowane z pomaranczowymi nicmi …

ja bym nadkole zostawil :stuck_out_tongue: to wypas wyglądalo :slight_smile: tylko bym lakierem psiknol i te lagi :smiley: ale jak chcesz twoj skuter i tak mi się podoba :smiley:

Ja tez bym to satare nadkole jakie ze mną robiłes zostawil bo kozak wygląda :stuck_out_tongue: A jak chesz lakierowac na czerny mat to a jestem najwiekszym specjalistą w tego typu tuningu spreyem :stuck_out_tongue:

Własnie mumin zostaw to nadkole mi się ono bardzo podoba :smiley: Wogole taki ładny nisko osadzony. A z ta rdza to mozesz małowac będzie ładnie.

tył będzie inny to juz postanowione … :mrgreen:

wiecei moze czy można kupić zielony wojskowy lakier ale w spreyu …??

Mumin jak zwykle kombinejszyn xD A co z mechaniką?? Robisz jeszcze coś czy zostajesz przy takim setupie??

wario jeszcze i to mi starczy bede mial wtedy full sport …

Ja na Twoim miejscu bym dalej szedł w kierunku dobrego customa tak jak było, normalne kolory, normalne rzeczy, a nie ten cały rat, rdza, moro itp… Dla mnie takie coś to jest porażka… :stuck_out_tongue: Ale to tylko moje zdanie. Może nam powiesz, dlaczego zdecydowałeś się akurat na coś takiego?

bo nie chce mieć kolejnego skutera w cukierkowym stylu jak wszyscy …??? :sunglasses: :roll:

mumin_, ile ci cisnie teraz na takim setupie jakim masz slider ? :slight_smile:

110 lecialem ale szedl by jeszcze …

aha :slight_smile: NIEZLY POCISK :d

nom … slider jest bardzo lekki 65 kg … :mrgreen: to tez trochę robi … :lol: :mrgreen:

w planach mam zeby zrobić go na v-max 110 i b.dobre przyspieszenie … teraz nie jest źle ale chce lepsze … :PP kreci się do 10500 obr … i ma taka moc ze jak jest wilgotno i na pasach dam gazu za duzo to zaczyna palic gume … oczywiscie podczas wolnej jazdy … :sunglasses:

Z tym wojskowym kolorem i rdzą - dobry pomysł. Sl będzie wtedy uniwersalny :smiley: w Polsce chyba jeszcze nie ma takiego ^^

mateuszpasiu napisał:

Sl będzie wtedy uniwersalny :D



Chyba chodziło o słowo "oryginalny" :-P

Myślę że nieźle by wyszło takie malowanie :-D