Rat Custom Sl70 .. na SELL w całosci/albo na partsy

co wy gadacie … tej zimy chce go trochę dzwignąć … postawic na lagach od roxa … biale małowanko … i ogolnie zrobić zeby w przyszlym sezonie mogl wreszcie posmigac …

Bo to ma tak być. ;D Low & Slow, nie? xD
A czemu nie ma się nadawać? ;>
Tył musisz podnieść obowiązkowo, ale przód w dóóół…

http://www.scooter-attack.com/index2.php?main=/shop/artikelliste.php%3Fs%3D%26modell%3D20%26tgruppe%3Dk%26l%3Dnavigation

Weś tutaj wejdz, wejdz w te plakaty(drugie od góry) i zobacz tego sliderka, chodzi o to jak ma silnik wysunięty do tyłu… Tylko ta suczka trochę zasłania. xD
Tak powinieneś zrobić. :stuck_out_tongue_winking_eye:

doszedlem do wniosku ze nie chce mi się juz jebac z sliderem … che go dokoncyzc i wreszcie nim pojezdzic …

ale za to zaczne nastepny projekt czyli low budget stunt dog … inaczej mojego rozowego bw’s a :lol:

NO ja tez bym się wnerwil jak mialbym super maszynke a nie moglbym jezdzic. Ja dni bez skutera w lato nie moglem wytrzymac.

Borek02 napisał:

Ja dni bez skutera w lato nie moglem wytrzymac.


Popieram cię mam te same odczucia :!: :!:

a wiece jak mnie to boli jak ja tu się siędzę a trekla zostawiłem w Polsce?? ile razy by my się tu przydał ile razy miałem zły humor i chciałem se pojeździć ile razy gapiłem se w sufit z tęsknoty za grzebaniem przy nim , ( nie jeżdżę już ponad miesiąc , nie siędziałem na żądnym jednośladzie od miesiąca ,)

co do sl to na przyszła zime będzie na sprzedaż … bo robie b1 i kupuje sobie mini coopera … a tak ogolnie to na allegro mam wystawiony fajny sprzet moze ktos zainteresowany … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

http://allegro.pl/item510583849_mercedes_500sl_r129_1992r_import_japonia_bajka.html

Fajna furka :smiley: pojeździł bym taką

ja jezdizlem …:stuck_out_tongue: furka brata wiec luz … ma jeszcze chevy tahoe 5,7 l z silnikiem LS1 czyli takim jak w corvette + caly uklad wydech Dyna flow … ;]

no w siedzenie pewnie wbija jak się gazu dodaje ale ciekawe ile to palii :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nie az tak duzo przy ostrej jezdzie max 17 l na 100 …

no ja nie wiem ja podejrzewałem że 30l/100km :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

Jak ktos taki samochod kupuje to spalaniem się nie przejmuje :stuck_out_tongue:

karpiu chyba wiem lepiej ile pali auto mojego brata …:PP ten poprzedni merc palil w granicach 30l na sto ale ten miesci się w 20 spokojnie … :sunglasses:

noo to tylko mumina rodzine stac na utrzymanie tego samochodu bo jak moja nie kupujwie nic powurzej 1.6 w benzynie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

elo … co myslicie zeby zrobić sl na szeregowca tzn wojskowy lakier i cultowe elementy szachownica itp … mialem ten pomysl juz w zeszlym roku ale jakos go odpuscilem …

chodiz mi o mieszanke stylu military rat i rost … :roll: :sunglasses:

Ja bym zostawił go w tym pomarańczowym kolorze bo fajnie do niego pasuje.

Potwierdzam wypowiedź SiWego :]

mumin widzę żę w zaparte dążysz w agrotjunik , zostaw tak jak jest

DOLAR napisał:

mumin widzę żę w zaparte dążysz w agrotjunik



heh Dolar co ty z tym agrotjuningiem dzisiają?

A co do mumina wedlug mnie to go lepiej nie przemalowywuj jest ladnie tak jak jest. Ladny ten pomaranczowy kolorek. A moze dasz jakieś aktualne fotył