Przepisy i wszystko nt.prawa.

Dywer, rejestracja też 30 dni.

ale myśląc logicznie można by jeździć na przypał. Policja często nie zatrzymuje skuterzystów, a jak zatrzyma to co, nie można się kumpla skuterem przejechac?? :stuck_out_tongue:

gozej jak juz cie 2 raz złapią. Mam juz nr tel do babki dziś moze zadzwonie. I jakbym zdobył kopie umowy to muszę ja z tym kolesiem co kupił skuter od niej spisać umoweź A jeszcze jedno. Jak ona by nie znalazła kopii bo wyrejestrowała i gdzieś się zapodziała umowa to mogła by ze mną spisać nową umowę?

Miałem już kilka godzin teorii na prawko i dowiedziałem się kilku rzeczy które myślę, że mogą się komuś przydać :slight_smile: Mianowicie nowe kategorie tj. Am, A2 i w ogóle te rewolucje mają być wprowadzone w 2013r - jednocześnie w całej unii. Karty motorowerowy będą honorowane.
Można przewozić pasażera motorowerem dopiero po ukończeniu 17 roku życia, co mnie zaskoczyło :lol:

maciekkolo napisał:

nowe kategorie tj. Am, A2 i w ogóle te rewolucje mają być wprowadzone w 2013r



czyli mam wnioskować z tego, że jak zdaję w tym roku prawko to na starych zasadach jeszcze? :D

Kurde, czyli może zdążę A zrobić.

A może ktoś powiedzieć czy będę miał jakieś korzyści robiąc A, jeśli będę miał A1? Tańszy kursą Bez teoriiż
Proszę o wypowiedź tylko tych którzy byli w takiej sytuacji, albo dokładnie wiedzą, bo np. brat robił, albo instruktor mówił.

czyli mam wnioskować z tego, że jak zdaję w tym roku prawko to na starych zasadach jeszcze? :D



spokojnie;] ja zdaje w tej chwili a+b i żadnej wzmianki typu "ostatni dzwonek na zdanie A w tym wieku". Tak jak mówię-media niepotrzebnie nagłośniły tą sprawe. Polska miała wprowadzić te przepisy, ale unia postanowiła, że wprowadzą wszedzie jednocześnie i wprowadzanie tej ustawy zostało wstrzymane do 2013

A może ktoś powiedzieć czy będę miał jakieś korzyści robiąc A, jeśli będę miał A1? Tańszy kursą Bez teoriiż



jak nikt ci nie odpowie sensownie to ja mogę we wtorek wiedzieć

a ja mogę w poniedziałek się dowiedzieć :smiley:

ale tego … jeśli to prawda to - nie zdążą tego wprowadzić ]:->
Ale kurna to git !!! Jeśli w 2013r. to Ci loda zrobie !














Żartowałem !

jak w 2013 to i ja może zdążę A zrobić;D bo 18 mam w styczniu w 2013 :D. to się zapiszę w jesień i bd miód :smiley:

RudY napisał:

Jeśli w 2013r. to Ci loda zrobie !



hahaha, nie wiem czy jestem godzien :lol:

kurde to i ja pewnie se zrobie A xD

ja się pytałem w ośrodku kolesia takiego, koleś młody wykłady ma w ośrodku, jeździ na wsk 250 i ogólnie koleś taki lajtowy itd jak mu powiedziałem że to A od 24lat mają wprowadzać to powiedział że oni to już tak wprowadzają i wprowadzają i nic z tego nie ma i nie wiadomo kiedy wprowadzą ale też mówił że ze 2 lata im zejdzie i że na A według niego też się załapię :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kowal napisał:

A może ktoś powiedzieć czy będę miał jakieś korzyści robiąc A, jeśli będę miał A1? Tańszy kursą Bez teoriiż


masz na poprzedniej stronie…

pokaż bo ja niewidzę. Shakin napisał, ale już po moim pytaniu i w innym temacie.

Kowal napisał:

pokaż bo ja niewidzę. Shakin napisał, ale już po moim pytaniu i w innym temacie.


aaa fakt ;/ pomieszały mi się tematy ;/ sorki.