Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Xarmac napisał:

OK yoshi, to zrób nam VT jakiegoś skutera powyżej i zademonstruj nam co to znaczy profesjonalny virtual tuning :D



Niema problemu.
Tylko potrzebuje dobrej fotki minimum 1024x768.
No i co w nim zrobić.
Jak jakieś części to link do elementubo ja się nie orientuje w nazwach motorowych :]

W moim podpisię masz fotki mojego hRR - zrób z nim co chcesz :smiley: Najlepiej wszystko co potrafisz, żeby zaprezentować nam swoje umiejętności :wink:

Tylko ja nie siędzę w moto i nie wiem co z nim można zrobić.
A jak chcesz zobaczyć moje umiejętności wpisz w googlach “yoshi virtual tuning” pierwszy link który Ci wyskoczy a potem poszukaj na forum :]

yoshi napisał:

A ja powiem wam tak.

Z czarnego koloru innego nie zrobićie.
Z innego kolory czarnego czy białego też nie zrobićie.
W sumie da się zrobić ale to jest dość czasochłonne.
Wszystkie co VT co są tu zrobione są zrobione beznadziejne.

Nie piszcie że się wymądrzam bo siędzę w Virtualnym Tuningu już ponad 2 lata i coś o tym wiem.

Najlepiej kolor zmienia się z czerwonego, żółtego, zielonego i takie wyraźne kolory.
No ale nawet z tego nie zrobisz perfekcyjnego czarnego/białego.



Otóz właśnie się wyądrzasz i piszesz niesamowite głupoty bo z czarnego można zrobić kolor. Zaznaczasz, Desaturyzacja, w Birghtness/Contrast rozjaśniasz, wchodzisz w Color Balance i robisz kolorek jaki chcesz. A z kolorku czarny czy biały to też nie problem. A jak "mistrzu" siędzisz w VT od dwóch lat i nie potrafisz zrobić czarnego to zamieszczam po raz trzeci w tym temacie mój tutorial. Wracaj chwalić się skąd przybyłeś.

poluki napisał:


Bardzo dobrze mateuszpasiu. Widać, że się bardzo przyłożyłeś do zaznaczeń. Widać byłeś bardziej cierpliwy niż ja :lol:

Przygotowałem dla Ciebie tutorial jak pomalować na biało. Otóż:

1. Zaznaczamy to co ma być pomalowane.


2. Wciskamy Ctrl+Shift+U. Jest to tzw. desaturyzacja. Efekt tego widzimy na zdjęciu.


3. Przechodzimy do Image, Adjustments, Brightness/Contrast...


4. Przesuwamy suwak w prawo aż odcień bieli nas zadowoli.


5. Wciskamy OK i gotowe


Tak samo robimy jeśli chcemy pomalować na czarno z tą różnicą, że w punkcie 4 suwak przesuwamy w lewo.

Zrobisz czarny, ale zrobisz go matowy, nie będzie nic odbijał.
A o ile mi wiadomo, kolor czarny odbija w lakierze wszytko w kół.
Jak robisz biały, to albo on jest caly biały bez cieniowania, albo kremowy, albo szary.

A jak dam Ci czarny samochód zrobisz mi z niego żółty, czerwony, zielony etc ?

Jak zrobisz to szacunek, niedługo są Mistrzostwa Polski - zapraszam.

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/lexus/ag_test_lexus_is_220d_prestige_2008_03_b.jpg



Nad lusterkiem możnaby popracować ale kogoś kto chce i wie jak to zrobić to żaden problem. Jak kolor wychodzi matowy to trzeba pobawić się Contras’em i poświęcić sporo czasu odbiciom. Dla chcącego nic trudnego :stuck_out_tongue:

Kolor jest za jasny, jakiś różowy etc.
No ale niech Ci będzie " u nas " by nie przeszło :]
Bez napinki.

yoshi, zrób ten VT jakiegoś skutera… Wstaw jakiś wydech, chmm… może kierę BMX jakby się dało, wloty dodatkowe na czaszy albo jakieś inne i kolor zmień :wink:

siemka!
poluki dałbyś rade zrobić VT Piaggio? LLink
ogólnie to ma być czarno biały tzn. plastiki czarne te małe elementy białe felgi białe i plastiki tam gdzie nogi białe:)
Kiery nie musisz bo bd BMX :smiley:

Pozdro za dobrą robotę stawiam piwo:D

Zrobiłem ale niepotrafie tu walnąc tego ;//

No jak nie… :stuck_out_tongue:

Wyślij na jakiś serwer… Np. www.imageshack.us :wink:

Zmniejsza się baardzo niewiem czemu

[ Dodano: 2008-11-30, 20:11 ]
http://img204.imageshack.us/img204/3971/dscn0382he0.jpg PROSZE BARDZO
AJJJJ nie to foto ale to jest przed poprawkami tamtego niemam usunełem pomylilem to z tamtym
aha i na przyszlosc dawaj foty ladniejsze rozdzielka itp

[ Dodano: 2008-12-03, 19:16 ]
YYY CZY JA TO ZROBIŁEM DLA SIEBIE??? :-/ :-? :?:

prosiłbym o ciekawe malowanie tej oto jawy:
http://img99.imageshack.us/my.php?image=jawa5023pmt5.jpg
jeśli można to chciałbym, aby miała białe opony na bokach, czarny kolor na baku, kołach i błotnikach i jakieś delikatne biało-czerwone akcenty, paski lub coś podobnego :smiley:

repter napisał:

siemka!
poluki dałbyś rade zrobić VT Piaggio? LLink
ogólnie to ma być czarno biały tzn. plastiki czarne te małe elementy białe felgi białe i plastiki tam gdzie nogi białe:)
Kiery nie musisz bo bd BMX :D

Pozdro za dobrą robotę stawiam piwo:D



Ja bym dał rade tylko wyjaśnij dokładnie jak chcesz to pomalować, bo nie wiem co to są "te małe elementy" ;-)

[ Dodano: 2009-01-04, 13:24 ]
Sory za ppp.

Stopakropa, masz tu swoją Jawe :-P

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ace722ab80887b5e.html

Liczę na piwko albo pomógł :-D

Chciałbym przemalować mojego Keewaya hrr, tylko nie wiem jeszcze na jaki kolor.
Myślałem nad Czarno-srebrnym, i czarno-pomarańczowym.
Mógł by mi ktoś zrodzić VT z tymi właśnie kolorami.
A jak by ktoś chciał się więcej pobawić to chciałbym zobaczyć wasze propozycje. :)))))

Może zapodaj jakieś foty co ?! Z czego to mamy zrobić ;|

normalny Hurican. :slight_smile: bez żadnych przeróbek.

http://www.ckytep.ru/files/HURRICANE50_BLUE_RIGHTFRONT.jpg

z tego zdjęcia będzie najprościej.
Mogę na kogoś liczyć?

Napisz jeszcze najlepiej do polukiego na PW … on potrafi ;]

Poluki potrafi ale wszystko jest napisane w podpisię i mimo tego cały czas dostaje prośby o VT.

Naprawdę panowie spróbujcie o tym pamiętać. Mimo, że chciałbym pomóc każdemu ale nie mam na to po prostu czasu (szkoła itp i czasem nie mam czasu dla siebie) i żadnego VT przez długi czas nie będzie.

Walnij w podpis że za jeden projekt 10 zł :wink: