Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Tutaj zamieszczajcie swoje prośby nt. witrualnego tuningu waszych skuterów. Ostrzegam nie chce widzieć ŻADNYCH samodzielnych tematów z próbę o VTuning skutera! Typhoon13

Witam jak by mniej więcej wyglądał tuning skutera ZIPP VEGA 50 rocznik 2007

Daj zdjęcie.

Siemka a jak wyglądałby Zipp Vapor pop tuningu. można prosic?? pozdro

tu jest strona tego skutera tam sa fotki http://moto.allegro.pl/item372729442_skuter_zipp_vega_50_tanio_.html

Elo. Jak by wyglądała moja malaga w malowaniu biało/czarno - zielonym? zewnętrzne plastiki jasna perłowa zieleń a wew. to czarne lub białe + kiera BMX? Fotki są w dziale z maszynami " Malaga f12 by PodLy LTW" (jakoś tak)

Kto mi zrobi jakiściekawy Vtą? PLs pls pls :mrgreen:

Siema, Chcę sobie pomalować skuter ale nie wiem na jaki kolor. :-/ Czy mógł by mi ktoś naszkicować Yamahę Neos to bym sobie tylko kolory wkładał. :sunglasses: Bardzo byłbym wdzięczny. :wink: Pozdrawiam. Krzysiek. Aha tu jest link do neosa. link Z góry dzienki. :smiley:

Czy ktoś mógłby mi zestawić najlepsze możliwości malowania Stalkera ? Bardzo mi zależy :slight_smile: PZDR.

Każdy prosi o VT skutera a kto się niby tym zajmuje ?? :smiley:

Byl to jakiś chlopak co się tym zajmowal Pansonic o ile się nie myle miał miano Virtual tunera. NIe wiem czy on jest na tym forum pod tym samym nickiem czy się ukrywa. A moze go wogule nie miał

[img=http://img395.imageshack.us/img395/5114/gallerysrymr0.th.jpg]spróbowałem, ale nie jestem z niego zadowolony

No nie najgorzej ale jak bys się przylozyl to lepiej bys to zrobić :slight_smile:

Stopakropa a w jakim programie to robiłeś? Może i ja spróbuje zrobić coś

robiłem to w gimpie, a co do skuta, to zrobie jeszcze raz

Stopakropa i inni którzy zajmują się VT:D mam próbę jeżeli będziesz mógł to pokombinuj coś z moim skuterem :smiley: Coś z czarnym i białym :smiley: coś z tych kolorków Tutaj są fotki wybierz najlepsze :smiley: http://www.bikepics.com/members/mariusz48/07focus/ z góry dziękuje :smiley:

Macie szczęście, że wujek poluki teraz się nudzi i włączył photoshopa. Ale proszę nie wpadać w euforię. Nie będzie mi się nudzić przez całe wakacje więc zrobić kilka prac i tyle. No i zaznaczam, że raczej tylko przemalowują a inne rzeczy jak wymiana lusterek, wydechów zajmują tyle czasu, że człowiek raczej leniwy jak poluki łapie się za głową. Dodam coś więcej :lol: Napiszcie konkretnie jakie malowanie chcecie bo prośby typu: “wymyślcie sobie coś” źlewam. Ale mam zasady, coś? :lol: Następna będzie malaga PodLy’ego. :wink: @wino: Jakbyś wolał jakiś inny kolor to pisz. Ja mam zapisane zaznaczenia więc zmiana kolorów zajmie co najwyżej 17,5 sekundy :wink:

kurde, twoje jest dużo estetyczniejsze :), masz touchpada czy raczej machasz myszą?

Zaznaczam w photoshopie co potrzeba myszką, tworzę nową warstę, dobieram kolor (Color Balance, Ctrl+B) a potem jasność. Ot cała filozofia. @mariusz48: podobno sprzedajesz skuter. Opłaca Ci się go malować?? PodLy, łap dwie wersje. Wziąłem inną fotę do przerabiania bo w swoim temacie masz za mały :wink:

Będą chciał zagadać z tatą ale wiesz jak to ze starymi nie przetłumaczysz :stuck_out_tongue: ze to jest czarne a to białe, może za jakiśczas sprzedam ale teraz muszę jeździć tym więc proszę o VT :smiley: